Citroen Jumper opinie, oceny użytkowników, Citroen Jumper spalanie bus (strona 1)

Opinie o samochodach Citroen Jumper

bus

Średnia ocena: 7.20/10

Citroen Jumper spalanie (l/100km)

Oceny CITROENA JUMPER

kimcolviek2009-08-17

maska i prawe drzwi źle spasowane mimo poprawy przez serwis po miesiącu to samo, na początku brał olej, ale po ok 80tys jest już ok, SPALANIE -OK CENA-OK JAZDA -OK SILNIK -OK SKRZYNIA BIEGÓW-KIEPSKA PRZESTRZEŃ ŁADUNKOWA -REWELACJA SPRZĘGŁO-TRAGEDIA-PO 70TYS ZACZYNA SIĘ ŚLIZGAĆ ...
silnik o 16 letniej historii-iveco 3,0 "rozwiercone" 2,8 niskoobrotowy 130km/h przy niecałych 2500 obrotach nie ma mocnych na siebie. przyspieszenie bajka, prędkość max uzyskana przy pierwszwej i jedynej próbie na niemieckiej autostradzie 175km/h odczucie-150Km/h
zawieszenie twarde, szczególnie z tyłu jak jest pusty ale to jest autko ciężarowe, wrzucasz 2t, patrzysz na nie z boku i masz wrażenie że jest niezaładowany, wersja 35+ jeżeli ktoś jeździ za granice to wie jakie to istotne. Należy bardzo uważać na nasze dziury w drogach.
kabina wygodna, prosta obsługa, dobra widoczność, materiały wykończeniowe w kabinie troszkę kiepskie, ale nic nie trzeszczy i widziałem gorsze.PAKA nr1 wśród dużych dostawczaków.
płynie jak na dużego busa cudownie, nie ma problemu na zakrętach, jeździłem wszystkimi markami w tej klasie i gabarytach, tutaj jestem pod wrażeniem

2008-05-21

Ogólnie auto sprawuje się dobrze nie mam zastrzeżeń, sprzedaję rocznik 2003 i biorę następnego 2007 Jumpera, w porównaniu z fiatem, peugeotem jeżeli chodzi o auta jest to samo ale jeżeli chodzi o cene to citroen ma najlepszą ofertę.
Wersja busa z usztywninym zawieszeniem takze bez obciążenia na naszych drogach troche trzęsie w kabinie co za tym idzie oczywiście z biegiem czasu wiąże się to z wyciszeniem kabiny, jeżeli chodzi o wygodne fotele to pasażerowie mają uwagi :(
Tutaj jest jak w innych busach, ducato czy boxer jedno i to samo ...
dobra widoczność w lusterkach zresztą jak i w innych busach, dobrze się prowadzi, bez zastrzeżeń.

2008-02-10

autko super ale jak przekroczyłem 200 tyś km. to zaczęła się gechenna z usterkami.Prawdopodobnie musiało miec więcej przejechanych km przed zakupem. Ale to już inna sprawa. Dopuki się nie psuje to tylko mruczy, jak zaczynaja się awarie to ja mruknąłem i sprzedałem ale com przejechał to...
autko bardzo zrywne jak na busa, bez problemu z ładunkiem zbiera się do wyprzedzania.
ciche i wygodne silnik tylko mruczy.
autko bardzo wygodne lewarek zmiany biegów przy kierownicy co daje więcej miejsca siedzącego dla 2 pasażerów.
Autko bardzo sprytne i mocne, jazda lepsza niż w osobowym.

2009-08-11

Auto jak większość samochodów w dzisiejszych czasach czułe jast na gwałtowne ruchy pedałem przyśpieszenia.Spalanie wzrasta również w większych prędkościach dzisiejszych czasach czułe jast na gwałtowne ruchy pedałem przyśpieszenia.Spalanie wzrasta również w większych prędkościac...

2008-08-24

wad duza zaleta niska cena
silnik idealny skrzynia tez przyspieszenie prawie jak osobowy
jazda bez obciazenia na zlej nawierzchni katastrofalna (ZA TWARDY)lad.1300kg wersja krotka
Mam 191cm wzrostu troche ciasno t4 mialo wiecej miejsca
samochod dobrze sie trzyma drogi z ladunkiem i bez ladunku zawieszenie bez ladunku za twarde hamulce super

Średnie oceny CITROEN JUMPER

1.8/10

Osoby zainteresowane autem Citroen Jumper brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Fiat Ducato.

Citroen Jumper

Citroen Jumper

Fiat Ducato

Fiat Ducato

Najciekawsza opinia użytkownika o Citroenie Jumper

Citroen Jumper 2800 HDI 130KM 2003r. bus

Jak to w busach, wszystko z przodu lepiej widoczne z tyłu dzięki dużym lusterkom też można sobie poradzić lepiej niż w osobówkach, przednia szyba obtarta z prawej strony, porysowana widziałem to w innych busach również...wina złego dobrania i zgrania szyby i wycieraczek i nic nie daje wymiana jednego i drugiego- dalej się obciera.

Tutaj jest jak w innych busach, ducato czy boxer jedno i to samo ...

Absolutnie unikać serwisów przynajmniej we wrocławiu. Citroen skasował mnie 500,00zł. a nic nie naprawił, nie potrafią nic zrobić tylko kasować ludzi.

bez klimatyzacji, zazwyczaj do ogrzania w zimie potrzeba mu z 15-20min.

w przeciągu 165 000 km nie stwierdziłem usterek w elektryce,

Citroen Jumper: bus, van

Citroen Jumper: olej napędowy, turbo diesel

Citroen Jumper: 2.2, 2.5, 2.8, 3.0

Citroen Jumper: 2009, 2008, 2007, 2003, 2002, 1997