Citroen Saxo opinie, oceny użytkowników, Citroen Saxo spalanie 1997r. (strona 1)

Opinie o samochodach Citroen Saxo

1997r.

Średnia ocena: 6.33/10

Citroen Saxo spalanie (l/100km)

Oceny CITROENA SAXO

zaleta: jest i jest mój wada: jest mój i drogo mnie kosztuje
bardzo nieprecyzyjna skrzynia biegów - u kumpli nim jeżdżących jest to samo, często nie wchodzi jedynka i wsteczny. co do silnika - czego się spodziewać po takim maleństwie (ale 157km/h nim jechałem) ;)
jazda na tylnych fotelach to dramat - na przednich nie jest lepiej jak się ma koło 190cm wzrostu, z kompletem pasażerów tylko się rozpędzić i nie przyspieszać nie hamować... ;) o wyciszeniu wnętrza nie ma co się rozpisywać, przy 100km/h radio musi ryczeć żeby je usłyszeć.
karoseria jest niezniszczalna (podwójnie ocynkowana blacha), jakość materiałów przyzwoita jak na tę klasę auta i ten rocznik. bagażnik zaskakująco duży, tylna kanapa składa się zupełnie, więc można tam duuużo wpakować.
układ kierowniczy mało precyzyjny, miękkie zawieszenie nie pozwala bardzo szybko brać zakrętów, oczywiście bez wspomagania kierownicy. hamulce tragiczne, niemniej jednak jeżdżę w długie trasy i daje radę, nigdy mnie nie zawiódł.

2010-02-17

Mało pali, bardzo dobry silnik, ogromny bagażnik jak na takiego malucha.

Tomasz2008-02-08

3.3/10
3.0/10
3.3/10
3.0/10

Osoby zainteresowane autem Citroen Saxo brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Peugeot 106.

Citroen Saxo

Citroen Saxo

Peugeot 106

Peugeot 106

Najciekawsza opinia użytkownika o Citroenie Saxo

Citroen Saxo 1.1i 1100 0KM 1997r. hatchback

zaleta: jest i jest mój wada: jest mój i drogo mnie kosztuje

generalnie nie ma się do czego przyczepić, choć w dużym fiacie było lepiej ;)

generalnie czeka mnie naprawa tylnej belki a to jest wartość pół auta;/ - ale generalnie jak się coś zrobi to działa bez zarzutu

w zimie szybko się nagrzewa, ale wentylacja strasznie głośno chodzi, w lecie nie ma mowy o chłodzeniu, a szyb też lepiej w czasie jazdy nie otwierać w tym aucie.

z komputerem miałem mały problem ostatnio (zbyt bogata mieszankę podawał) na układ elektryczny działa bez zarzutu, akumulator nawet na alarmie jest niewyczerpalny.

Citroen Saxo: coupe, hatchback, inne, liftback

Citroen Saxo: benzyna, olej napędowy, benzyna+gaz

Citroen Saxo: 1.0, 1.1, 1.4, 1.5, 1.6

Citroen Saxo: 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996