Citroen XM opinie, oceny użytkowników, Citroen XM spalanie 1989r. (strona 1)

Opinie o samochodach Citroen XM

1989r.

Średnia ocena: 10.00/10

Citroen XM spalanie (l/100km)

Oceny CITROENA XM

Emil2008-02-07

W moim samochodzie jest silnik o pojemności 2,1td badzo dobrze współgra z skrzynią biegów jest bardzo oszczedy i dynamiczny niema problemów z wyprzedzaniem czy jazdą na autostradzie z przedkościa powyżej 120kmh
Samochód bardzo dobrze trzyma sie drogi zarówno na zakrętach jak i nierównościach(dziurach torach itp.) za sprawą hydro activu i zawieszenia hydro.Wadą jest zacinanie sie układu wspomagania ale kto jeżdzi na oryginalnym LHM-ie Total to nie ma z tym problemów.

Średnie oceny CITROEN XM

0.0/10

Osoby zainteresowane autem Citroen XM brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Subaru Tribeca.

Citroen XM

Citroen XM

Subaru Tribeca

Subaru Tribeca

Najciekawsza opinia użytkownika o Citroenie XM

użytkownik: Emil

Citroen XM exlusive 2100 TD 0KM 1989r. kombi

Jeździłem wieloma samochodami ale XM-A zamienił bym tylko na C6 Pozatym krąży brzydka opinia że te samochody są wadliwe itd.. NIE poprostu brakuje mechaników którzy znają się na tych samochodach i je poprostu psują! ja mam takiego mechanika który jest pasjonatem tej marki i nie mam problemów.

Widoczność w tym samoczodzie jeżeli chodzi o przód jest dobra wadą są duże supki z przodu, lusterka zapewniają dobrą widoczność, są wystarczające, widoczność z tyłu wedle mnie bardzo dobra.

Komfortu jazdy nieda sie porównać z żadnym innym samochodem, fotele w XM-a są bardzo wygodne zarówno przednie jak i tylnie zawieszenie poprostu idealne na polskie rozbite drogi,kto niejeżdził nigdy tym samochodem z hydro niemoże porównywać z jakim kolwiek resorakiem.Jeżeli chodzi o wyciszenie XM-A wedle mnie jest ono bardzo dobrze wyciszone.

Mój XM został wyposażony bardzo dobrze ma pełną elektrykę skórę i klimatyzację, w środku ma bardzo przestronnie nawet we trójke z tyłu nie można narzekać na brak miejsca, bagażnik poprostu olbrzymi.Po rozłożeniu tylnych foteli bagażnik ma prawie 2000litrów,ponadto bardzo wygodne schowki w drzwiach wadą jest mały schowek z przodu ale zato jest w podłokietniku duży. Jeżeli chodzi o materiały wykaczające mojego xm-a są bardzo dobrej jakości skóra i drewno. Przełączniki jak i zegary są bardzo czytelne i zamątowane w bardzo wygodnych do użytku miejscach.

Ogrzewnaie w tym samochodzie działa bardzo dobrze jedynie wine ma wentylator który lubi sie psuć w tym samochodzie.Możliwośc ustawienia dogodnej dla nas temperatury. Wentylacja dla pasażerów to dodatkowy atut tego samochodu.

Citroen XM: hatchback, kombi, liftback, sedan (limuzyna)

Citroen XM: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Citroen XM: 1.9, 2.0, 2.1, 2.2, 2.5, 3.0

Citroen XM: 2000, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1989