Citroen XM opinie, oceny użytkowników, Citroen XM spalanie sedan (strona 1)

Opinie o samochodach Citroen XM

sedan

Średnia ocena: 9.40/10

Citroen XM spalanie (l/100km)

11.70/16.00
9.65/15.00
10.70/15.00

Oceny CITROENA XM

2009-02-28

ZALET JEST BARDZO WIELE, A WAD, JAK DLA MNIE BOMBA JA JESTEM ZAKOCHANY W TEJ MARCE I MODELU, ODEMNIE WAD SIĘ NIEDOCZEKACIE. POZDRAWIAM
PRZYŚPIESZENIE IDEALNE, TRZYMANIE DROGI LEPSZEGO AUTA NIE WIDZIAŁEM, ELASTYCZNOŚĆ, BARDZO DOBRA, A NAJLEPSZE Z TEGO WSZYSTKIEGO JEST ZAWIESZENIE, TERAZ JUŻ REGULOWANE ZAWIESZENIE ROBIĄ W NAJNOWSZYCH MODELACH AUT NIEMIECKICH, JASNE ŻE NA INNEJ ZASADZIE, ALE TO SAMO DZIAŁANIE, BAJKA!!!
JAK JEST WSZYSTKO W AUCIE OK TO JAK DLA MNIE NIE MA NIC LEPSZEGO NA NASZE POLSKIE DROGI, TYM AUTEM SIĘ PŁYNIE NIE JEDZIE, POLECAM !!!
JEST MAŁO KRUTSZY OD PASSATA KOMBI, WSZYSTKO MÓWI ZA SIEBIE, MIEJSCA JEST POD POSTATKIEM, Z PRZODU, Z TYŁU, I OCZYWIŚCIE W BAGARZNIKU, TEŻ, BLACHA OCYNK, JAKOŚĆ MATERIAŁU, JAK NA TAMTE LATA, BDB, JA MAM WERSJĘ ZE SKURĄ, NIE NARZEKAM DLAMNIE BOMBA

2008-07-28

samochód bardzo komfortowy,wewnątrz przestronny,ogrzewanie rozwiązane wspaniale, dobrze trzyma się drogi,na wybojach płynie,możliwa szybka jazda na krętej drodze dzięki opcji usztywniania zawieszenia, skrzynia biegów pracuje niezawodnie dając komfort jazdy, szczególnie w korkach, zużycie...

Darek2008-05-03

super

2010-07-14

Średnie oceny CITROEN XM

9.8/10

Osoby zainteresowane autem Citroen XM brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Citroen Xantia.

Citroen XM

Citroen XM

Citroen Xantia

Citroen Xantia

Najciekawsza opinia użytkownika o Citroenie XM

Citroen XM mk1 2100 12v tdi 0KM 1994r. sedan (limuzyna)

WIDOCZNOŚĆ DO PRZODU I TYŁU OK, ALE W LUSTERKACH BOCZNYCH, TO TAK O SOBIE, W DRZWIACH, PRZEDNICH SZYBA JEST DZIELONA, I TO MI SIĘ W NICH NIEPODOBA, ALE TO JEDYNA RZECZ

IDEALNE AUTO, JA MAM JUŻ DRÓGIEGO XMa I JESTEM ZADOWOLONY JAK NAJBARDZIEJ, W OBU, WYMIENIAŁEM ZAWIESZENIE, NABIJAŁEM SFERY, WSZYSTKO CO DAŁO SIĘ WYMIENIĆ ŁĄCZNIE Z LHM WYMIENIŁEM ZA 450ZŁ, PRZÓD I TYŁ, TO DO NORMALNEGO AUTA, MOŻNA ZA TE PIENIĄDZE KUPIĆ NAJGORSZE AMORTYZATORY... JA JESTEM ZXADOWOLONY W 100% I DO PUKI XMy BĘDĄ JEŻDZIŁY PO POLSKICH DROGACH JA ZXAWESZE BĘDĘ JE KUPOWAŁ JAK MI SIĘ ZNUDZI JEDEN

JAK W KAŻDYM AUCIE ZAWIESZENIE, ROBIĆ TRZEBA, CENY?? JA POWIEDZIAŁ BYM ŻE JAK NA JEGO AWARYJNOŚĆ, TO CENY CZĘŚCI SĄ, WYŚRODKOWANE, DOSTĘPNOŚĆ TEŻ JEST DOBRA, JA NIE NAŻEKAM

JA MAM W SWOIM KLIME, SPRAWUJE SIĘ BDB, OGRZEWANIE, NIE MAM ŻADNYCH ZASTRZEŻEŃ JAK TRZEBA GRZEJE

JAK TO FRANCÓZ, RENÓWKA MA SŁABĄ INSTALACJE PEUGEOT, NO I NIESTETY CITROEN NIE CIESZY SIĘ, LECZ W MOIM AUCIE POWAŻNYCH PROBLEMÓW NIE MAM SĄ JAKIEŚ TAM ZWARCIA I BEZPIECZNIKI CZASEM PALI, ALE WSZYSTKO DA SIĘ NAPRAWIĆ SAMEMU, TRZEBA SIĘ YTYLKO TROSZKĘ ZNAĆ, TO NIE JEST ZŁA STRONA SAMOCHODU

Citroen XM: hatchback, kombi, liftback, sedan (limuzyna)

Citroen XM: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Citroen XM: 1.9, 2.0, 2.1, 2.2, 2.5, 3.0

Citroen XM: 2000, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1989