Citroen Xsara Picasso opinie, oceny użytkowników, Citroen Xsara Picasso spalanie 2004r. (strona 1)

Opinie o samochodach Citroen Xsara Picasso

2004r.

Średnia ocena: 8.33/10

Citroen Xsara Picasso spalanie (l/100km)

8.00/10.50
5.80/9.00
6.50/9.60

Oceny CITROENA XSARA PICASSO

Grzegorz2019-03-21

Auto wygodne,póki co mało awaryjne.Zrobiłem nim dopiero jakieś 30000km.Dynamikę auta mozna zaakceptować. Bierze trochę oleju-o dziwo latem więcej musiałem go dolewać. Poza tym fajne rodzinne przestronne tanie auto.
Auto nie jest szybkie,powoli sie rozpędza-silnik cichutko pracuje.Skrzynia jak dla mnie mało precyzyjna.Ciut mało ma mocy na niektórych przelozeniach. Ale jak na auto rodzinne tragedii nie ma.
Zawieszenie miękkie,wystarczająco komfortowe. Fotele wygodne,wysoka pozycja za kierownicą,funkcjonalne stoliki dla pasażerów. Trochę głośno w środku przy większych prędkościach-słabe wyciszenie
Układ kierowniczy precyzyjny. Trzeba uważać przy podmuchach bocznych-potrafi bujać autem-mógłby sie ciut lepiej trzymać drogi.Wspomaganie wystarczające. Nierówności wybiera poprawnie.

2008-02-10

Dobry, wygodny , rodzinny samochód. Doskonały na wakacje.
Nie jest to samochód rajdowy-przy wyprzedzaniu wymaga częstej zmiana biegów.
Wygodny, pakowny, rodzinny samochód.Cichy do 100km/h.
Mnóstwo praktycznych schowków. Wielki bagażnik. Łatwy załadunek, nawet dużych rzeczy.Plastiki dobrej jakości, jeszcze nie trzeszcza.Mozliwość aranżacji wnętrza. Super.
podsterowny na zakrętach(wysoki środek ciężkości. Przechyla się na zakrętach.

2010-02-19

dobrze rozwiazanie skladanie tylnych siedzen,powiekszanie czesci bagaznika
słaby promień skrętu

Średnie oceny CITROEN XSARA PICASSO

9.8/10
3.8/10
3.6/10
4.0/10
3.6/10

Osoby zainteresowane autem Citroen Xsara Picasso brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Renault Scenic.

Citroen Xsara Picasso

Citroen Xsara Picasso

Renault Scenic

Renault Scenic

Najciekawsza opinia użytkownika o Citroenie Xsara Picasso

użytkownik: Grzegorz

Citroen Xsara Picasso 1800 16V 85KM 2004r. mini-van

Niektórzy narzekają na słupki,ale jak dla mnie to jest ok.

Jakość plastików słaba,karoseria super zabezpieczona-zero oznak korozji.Łatwy demontaż foteli i aranżacji wnętrza,fajne schowki i stoliki. Źle rozmieszczone przyciski od elektr.szyb-w różnych miejscach od przednich i tylnych-niewygodne w obsłudze. Zegary widoczne.brakuje obrotomierza.Radio fabryczne slabo odbiera,gubi stacje.

Póki co mnie nie zawiódł. Wymieniłem jedynie alternator. Skrzynia mi nieraz haczy przy 4 biegu,ale nie robiłem tego. Części dostępne i tanie tak jak i koszty napraw z tego co sie orientuje.

Daje radę jak na tak duże wnętrze zarówno w zimie jak i w lecie. Klimatyzacja b.wydajna.

Jak do tej pory robiłem tylko alternator,natomiast z elektroniką,to nieraz pojawiały sie dziwne komunikaty i ostatnio przycisk od komputera pokładowego przestał reagowac i automat od świateł padł.Ale tragedii nie ma.

Citroen Xsara Picasso: hatchback, kombi, mini-van, van

Citroen Xsara Picasso: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Citroen Xsara Picasso: 1.6, 1.8, 1.9, 2.0

Citroen Xsara Picasso: 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000