Dacia Logan opinie, oceny użytkowników, Dacia Logan spalanie 2010r. (strona 1)

Opinie o samochodach Dacia Logan

2010r.

Średnia ocena: 8.50/10

Dacia Logan spalanie (l/100km)

Oceny DACII LOGAN

2010-09-28

Oceniam auto na 5 z minusem, za te pieniadze to świetny wielozadaniowiec.
Silnik nie jest może z odrzutowca, ale ma dobrą elasytke, praktycznie 5 i 60 km/h nie jest mu bólem, skrzynia chodzi całkiem pozytywnie, jak na masę 1200 kg i moc 87 KM to jednostka spokojnie daje rade, gorzej jest z głośnością, powyżej 100 km/h, silnik jest po prostu głośny.

Średnie oceny DACIA LOGAN

Osoby zainteresowane autem Dacia Logan brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Kia Ceed.

Dacia Logan

Dacia Logan

Kia Ceed

Kia Ceed

Najciekawsza opinia użytkownika o Dacii Logan

Dacia Logan MCV Ambiance 1600 87KM 2010r. kombi

Oceniam auto na 5 z minusem, za te pieniadze to świetny wielozadaniowiec.

lusterka są dobre, widok do przodu też, no tył jak w kombi

Zawieszenie to udany kompromis na nasze drogi w większości jeżdze sam i jest świetnie, po naszych fałdach jedzie się jak limuzyną ciche zawieszenie nie ma stuków czy dobijania, miałem okazje jechać w komlecie 7 osób i było jeszcze lepiej. Wyciszenie to bolączka nie przenosi zawieszenie nic do srodka ale silnik i wiatr już tak

Auto jest długie więc miejsca jest wszędzie dużo, zaskoczenie jest że w 3 rzędzie jest bardzo duzo miejsca i nad głowa i na nogi, fajna sprawa że kazdy rząd siedzeń jest wyżej umieszczony. Schowki może nie jest ich wiele ale są duże i praktyczne zwłaszcza nad głową pasażerów. Wnętrze jest olbrzymie, a bagażnik ma 180/500/700/2400 litrów tak więc aranżować można sobie w dowolny sposób no i dostęp do bagażnika rewelacja, ergonomia jest średnia zegary ok nawiewy ok przełączniki też kożej z konsolą centralna jest troche nie poręczna. Zabezpieczenie antykorozyjne jest całkiem nie złe, widać jeszcze wyciekający wosk z profili zamkniętych, ale nadwozie nie jest cynkowane tylko kataforyzowane.

Auto dosyć pewnie trzyma się drogi na zakrętach, pewnie ocena była by lepsza ale fabryczne opony Dębica Passio nie zabardzo dają mi pewność do większych sprawdzianów, hamulce pewne, układ kierowniczy przy dużych prędkościach troche za lekko działa, parkowanie no cóż 4,5 metra, to dosyć nie mała sztuka, ale plus za lusterka.

nie oceniam bo nie mam doświadczenia

Bardzo dobrze rozmyślany kanał powietrzny do wszystkich miejsc, łącznie z trzecim rzędem siedzeń.

nie sprawia na razie problemów, jedyny mankament to nie precyzyjnie pokazuje stan paliwa w baku, jest elektroniczny i lubi mieć wahnięcia

Dacia Logan: coupe, hatchback, kombi, sedan (limuzyna)

Dacia Logan: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Dacia Logan: 1.4, 1.5, 1.6

Dacia Logan: 2015, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005