Daewoo Espero opinie, oceny użytkowników, Daewoo Espero spalanie (strona 2)

Opinie o samochodach Daewoo Espero

Średnia ocena: 8.24/10

Daewoo Espero spalanie (l/100km)

10.09/10.92
7.08/8.45
8.52/9.32

Oceny DAEWOO ESPERO

2009-07-11

Samochód był garażowany. Jeździł zawsze ten sam kierowca. Sprzedałem, bo okazyjnie trafił mi się VW Passat B5. Esperzak był lżejszy, ma ładną sylwetkę i jest o wiele tańszy w eksploatacji. Zaczynał jednak korodować.
potrafił "wcisnąć" w siedzenie. Po 100 000 km miedzy planowymi wymianami uzupełniałem nie więcej jak 0,5 litra oleju.
Wyciszenie dostateczne, tylne fotele mniej wygodne. Reszta OK
Bagażnik pojemny ale otwór zbyt mały, przestrzeni w całym aucie sporo, wykończenie przyzwoite. Problem z korozją. Pokazała się po 8 latach eksploatacji w dolnych krawędziach drzwi.
żadnych problemów

2009-06-12

Jest to niezłe auto, było by bardzo dobre, gdybye nie fatalna blacha.
Bardzo dobry silnik, niestety fatalna skrzynia biegów, biegi wchodza nieprecyzyjnie, ale może to tylko wada mojego egzemplarza?
Auto niezmiernie komfortowe :)
Auto niezmiernie przestronne, niestety słaba jakość materiałów wykończeniowych, aranżacji wnętrza te.ż za dużo zrobić się nie da. Ogromny bagażnik.
hamulce, mogły by być ciut mocniejsze, przy 5 osobach + bagaż, trzeba naprawdę mocno docisnąć. Trzyma się zakrętów bardzo dobrze, daje dużoi radości z jazdy. Od czasu do czasu potrzebna wymiana końcówki drążka i sworzni. Elementy śmiesznie tanie.

2008-04-27

Na tą klasę auta i cenę ideał.Szkoda, że następca z tej fabryki czyli Leganza jest gorsza.
Przy silniku 2,0 l. elastyczność i przyśpieszenia wzorcowe.
Z pełnym obciążeniem i bez nie ma różnicy w komforcie jazdy.
Duże przestronne wnętrze i ogromny bagażnik. Po 10 latach rdza na dolnych krawędziach drzwi.
Zawieszenie podobno dopracowane przez Porsche. Miękko zestrojone, komfortowe jak w limuzynie. Droga hamowania ok 38-39 m. Mało które auto zatrzymuje się równie skutecznie. Bardzo łatwe parkowanie - doskonała widoczność we wszystkich kierunkach.

2008-08-17

Silnik ma zdecydowanie za mało mocy, pracuje jednak równo, cicho i nie psuje się.
Jeden z najbardziej komfortowych samochodów jakimi zdarzyło mi się jeździć. Jeśli nie musisz posiadać samochodu prestiżowej marki i zadowala Cię welur na fotelach - będziesz bardzo zadowolony
Wygodny i przestronny dla całej rodziny. Do bagażnika mieści się ponad 600l bagażu, więc przy dłuższych wyjazdach nie trzeba się zbytnio ograniczać. Wygodnie można przewieźć komplet pasażerów.
Nie jest to samochód dla osób lubiących szybko pokonywać zakręty. Jazda "bez szaleństw" przysparza wiele radości.

2008-03-10

Tani, duży i bezpieczny samochód. Kupiłem go jak miał 198000 km a sprzedałem gdy miał 254000 km. tylko raz stanoł na drodze gdy przepalił się 1 tłumik i spadł na drogę (ale to moja wina bo nie wymieniłem na czas). trylko tankować i jezdzić
wysoka kultura pracy, bardzo dobrze wspułpracuje z mieszalnikową instalacją gazową...
Wspaniały komfort jazdy, miękko wybiera wszystkie nierówności,precyzyjny układ kierowniczy,niestety jedynym mankamentem jest szybkie pokonywanie ciasnych zakrętów gdzie występuje przechył samochodu i tym samym wynoszenie na zewnątrz zakrętu... pozatym wszystko super.

Średnie oceny DAEWOO ESPERO

Osoby zainteresowane autem Daewoo Espero brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Daewoo Lanos.

Daewoo Espero

Daewoo Espero

Daewoo Lanos

Daewoo Lanos

Daewoo Espero: hatchback, sedan (limuzyna)

Daewoo Espero: benzyna, benzyna+gaz

Daewoo Espero: 1.5, 1.6, 1.8, 2.0