Daewoo Lanos opinie, oceny użytkowników, Daewoo Lanos spalanie 1997r. (strona 1)

Opinie o samochodach Daewoo Lanos

1997r.

Średnia ocena: 7.90/10

Daewoo Lanos spalanie (l/100km)

8.82/11.90
6.54/8.36
7.84/10.00

Oceny DAEWOO LANOS

2009-07-12

Miałem to autko od nowości aż do 2009 i z całą pewnością stwierdzam, że to był dobry zakup.Chociaż autko oczywiście miało kilka przygód (pompa paliwa, przekaźnik wentylatora)to w porównaniu do innych, droższych i uznanych marek (chociaż na pewno zrobionych z lepszych materiałów i ...
Lani wręcz potrzebuje obrotów 2500 - 4500 z tym że potrzebuje nie znaczy że dobrze je znosi ( to nie honda), jednak przy wyższym zakresie obrotów potrafi ładnie pojechać. Trzeba zaznaczyć że nie jest to auto na autostrady ze względu na marne przełożenie piątego biegu, które sprawia ż...
Bez obciążenia w miarę, ale z czwórką pasażerów masakra - auto ciągnie się po asfalcie. Fotele do bani, wyciszenie przy małych prędkościach znośne, ale od 120 km/h nie najlepiej ze względu na hałas od kół.
Marne materiały wykończenia wnętrza, ale bardzo dobrze spasowane w aucie nie ma żadnych trzasków pisków itp. Pod tym względem dokłada nawet znanym marką wyższych klas. Karoseria jest nie wystarczająco sztywna.
Mimo, iż faktem jest że Lani w zakrętach "podpiera się lusterkami", to jednak w jakiś cudowny sposób pozostaje na drodze nawet przy ostrzejszej jeździe. Auto prowadzi się dość pewnie i pozostaje stabilne nawet przy dużych prędkościach. Hamulce przy spokojnym prowadzeniu wys...

marek2010-04-07

W roku 1997 auto wyróżniało się stylistyką i rozsądną ceną. Wg mnie auto kupione beż żadnych doświadczeń przez cały okres spisywało się znakomicie może dlatego, że był to jeden z pierwszych modeli
nie jest to auto sportowe ale można z niego dużo wyciągnąć, nawet przy dużych prędkościach autem można spokojnie wyprzedzać maruderów, po 170000 km spokojnej jazdy zużycie oleju w normie, od wymiany do wymiany bez dolewki
rzadko jeździłem z pełnym obciążeniem, wyjątkowe sytuacje nie dawały powodu do narzekań
przy tych wymiarach auta wygoda ok. wykończenie nie jest zbyt oryginalne ale w roku 1997 nie było źle. 10 lat w konstrukcji samochodów to dużo możliwości zmian. Karoseria nie ma oznak korozji, oprócz 1 listwy przyszybowej
auto ma miękkie zawieszenie, układ kierowniczy nie sprawiał problemów, wspomaganie ok stosunkowo wysokie zawieszenie i mozna jeździć po dołkach - z umiarem to nie terenówka

2010-02-19

samochód jest ok
silnik nie należy do dynamicznych ale jak na taką pojemnoś to myśle że jest wystarczająca
ogólnie to nie jest źle
u mnie miejsca z tyłu z kierowca jest troche mało bo mam 2 m wzrostu to tez fotel mam przesunięty do końc ale spokojnie 3 osoby sie mieszczą na tyle
super sie prowadzi ale przy wiekszych prędkościach może troszke wyrzucać tył ale wystarczy zakupić takie gumu na spręzyny żeby je usztywnic ja tak zrobiłem (koszt 50zł) i juz po problemie

2009-07-12

jest to duży rodzinny samochód
samochod jest duży pomimo swoich lat niema na nim oznak korozjii żadnych pęcheży ani sladów rdzy wiec karoserie oceniam jako bardzo dobrą
samochod mam od 5 lat i niesprawial klopotów zadnych prowadzi sie go bardzo dobrze jest samochodem bezawaryjnym ,wygląd ma bardzo ładny , szerokie opony co dodaje mu gracjii

2008-02-10

Polecam opisałem w 1 podpunkcie
opisane wyzejj nie jest to bynajmiej ferari..
jest Ok opis wyzej..
wygodne bagaznik nie za duzy plastik zalezy od egzemplaza auto nie rdzewieje
Witam tak jak wymieniłem Lanosik sprawuje sie ok choc duzo zalezy na jaki egzemplaz trafiłes ja nie narzekam koc pojawiają sie problemy z elektroniką i komputerem ..Ale polecam autko wmiare szybki zwinne na gaz dobrze jezdzi i ładny wygląd po małym własnym tuningu..

Średnie oceny DAEWOO LANOS

Osoby zainteresowane autem Daewoo Lanos brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Opel Astra.

Daewoo Lanos

Daewoo Lanos

Opel Astra

Opel Astra

Najciekawsza opinia użytkownika o Daewoo Lanos

użytkownik: marek

Daewoo Lanos se 1500 sohc 86KM 1997r. sedan (limuzyna)

do geometrii każdego samochodu należy się przyzwyczaić.

Auto uważam za bezawaryjne, nigdy nie sprawiło problemu w drodze, wszystkie naprawy wynikały z normalnej eksploatacji pojazdu, fachowcy dobrze oceniali wersję z silnikiem ośmiozaworowym. Po wprowadzeniu zamienników naprawy tanie

Ręczna klima daje w lecie zimno nawet na tylnych fotelach, a nagrzewnica dobrze działa w zimie.

przez 13 lat żadnej wizyty u elektryka po 150000 wymiana 2 czujników ABS były problemy z odczytem z komputera ale dobrzy fachowcy nie musieli korzystać z jego odczytu.

Daewoo Lanos: hatchback, roadster, sedan (limuzyna)

Daewoo Lanos: benzyna, olej napędowy, benzyna+gaz

Daewoo Lanos: 0.8, 1.3, 1.4, 1.5, 1.6, 2.0

Daewoo Lanos: 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1988