Daewoo Musso opinie, oceny użytkowników, Daewoo Musso spalanie (strona 1)

Opinie o samochodach Daewoo Musso

6.67/10

Daewoo Musso spalanie (l/100km)

miasto 15.00/-.-- 14.00
trasa 13.00/-.-- 8.50
cykl mieszany 13.70/-.-- 10.50

Musso

OCENY DAEWOO MUSSO

Jak na auto za takie pieniądze to może być , kupiłem bardzo ładny egzemplarz z 1999r za nie całe 6 tyś . Odradzam tylko diesla , Jezdziłem trochę 3.2 benzyną +LPG w automacie i to dawało rady ale ciężko jest kupić ładny egzemplarz z tym silnikiem
Silnik bardzo mało elastyczny , bardzo krótki bieg I , przyspieszenie żadne , skrzynia biegów porażka jeszcze cięgna na linki to już wogóle :( Dużo lepiej jeździł opel frontera A z 2.0 benzyna tylko trochę mniej wygodnie .
Komfort jazdy taki sobie na krótką metę oczywiście :) siedzenia jak krzesła wyścielane , na boki nie trzymają wogule . Plus za regulowane oparcia kanapy tylnej i podłokietniki . Jak na "kopciucha" w środku nawet cicho
Samochód buja na zakrętach , opony muszą być dobre inaczej zaraz zamiata tyłem szczególnie gdy jest ślisko . Hamulce jak dla mnie ok , mimo ciągniętej lawety ok 1,5 t zatrzymuje się nawet nawet .

auto fajne awarje niezbyt częste zaciski hamulcowe trochę chałasuja tylna klapa bagażnika też jest chałaśliwa gumy odbojników są za twarde ogólnie jestem zadowolony z zakupu używanego musso
jest ok
super
jest ok
auto duże fajnie się prowadzi jedyni hamulec ręczny z nim są problemy linki i szczeki ręcznego to problem finansowysilnik w miare dobrze sprawdza się lecz mogło by być wiecej mocy pozatym , załączanie przedniego napędu to problem bo uszczelnienia sprzęgiełekprzedniego napędu to problem...

silnik ok ale orginał Mercedes Skrzynia katastrofa rozbierałem ja setki razy
tu jest ok

5.7/10
5.2/10
5.0/10
6.3/10

Osoby zainteresowane autem Daewoo Musso brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Hyundai Galloper.

Daewoo

Musso

Hyundai

Galloper

Najciekawsza opinia użytkownika o Daewoo Musso

użytkownik: Piotr

Daewoo Musso 2900 TDI 120KM 1999r. terenowy

Widoczność do przodu ok ,myli trochę linia maski i trzeba uważać przy parkowaniu . Do tyłu spoko a lusterka są naprawdę wielkie .

Przestrzeń super jak z przodu tak i z tyłu do tego duży bagażnik (mieści się duuuużo narzędzi ) w środku tandeta straszna ale dosyć przyjemnie . ergonomia ok oprócz włącznika tylnej wycieraczki (nie ma czasówki ) Karoseria jak dla mnie ok o ile jest bez rdzy . Gdzie bym nie przyjechał to pytają co to za auto :)

Oprócz elektryki nic się nie psuje jak na razie

Tutaj rewelacja , to najlepsze co może być w tym samochodzie . Nagrzewa się błyskawicznie a klima chłodzi naprawdę dobrze

To słaby punkt tego samochodu :( zawsze coś się psuje , działa a za chwilę nie działa . typowy problem to szyby , kontrolki ,oświetlenie kabiny ,bagażnika , sterowanie nawiewem , włączanie napędów itd ...

Pełna opinia o Daewoo Musso 2900 TDI 120KM 1999r. terenowy »

Daewoo Musso: terenowy

Daewoo Musso: benzyna, olej napędowy, turbo diesel

Daewoo Musso: 2.9, 3.2

Daewoo Musso: 2000, 1999