Daewoo Nubira opinie, oceny użytkowników, Daewoo Nubira spalanie 1998r. (strona 1)

Opinie o samochodach Daewoo Nubira

1998r.

Średnia ocena: 7.62/10

Daewoo Nubira spalanie (l/100km)

9.79/11.76
7.20/8.96
8.41/9.94

Oceny DAEWOO NUBIRA

2009-07-13

małe pieniądze, kosztował mniej jak Fiat Marea i posiadał ABS czego Marea Weckend nie miała nawet w opcji, a był od niej nie tylko lepszy ale mniej awaryjny, (kolega kupił Fiata i sprzedał po czterech latach.
to bardzo silny element tego pojazdu, mimo małej pojemności efekty były zaskakująco neiezłe
mieści się w średniej a to przecież tani pojazd klasy c
tapicerka niewyszukana, ale użyty plastik kokpitu miękki, przyjemny, podsufitka piankowa, mądrze wykonana, dostosowanie fotela kierowcy niezłe, pasażera wystarczająca, a z tyłu kanapa składana dzielona, przestrzeń bagażowa imponująca

SŁAWEK2008-02-09

Ogólnie nie jest żle a nawet jest dobrze.Przesiadłem się w Nubirę z Mercedesa 210 i jestem zaskoczony pozytywnie-myślałem że będzie gorzej.Auta nie są porównywalne i proszę się tym nie sugerować.
Skrzynia zestopniowana na krótko,nie trzeba często zmieniać biegów-na III można w mieście jechać 30km/h bez żadnych szarpnięć,można też jechać 130km/h.
Sama pozycja za kierownicą OK i wygodnie.WYSIADANIE Z SAMOCHODU NA POZIOMIE NIEDOSTATECZNYM.Już myślałem że to ja zesztywniałem,ale każdy kto z tego auta wychodzi ma podobne zdanie . Otwór drzwiowy jest zbyt mocno przesunięty do tyłu w stosunku do pozycji kierowcy.Może osoby które mają ...
Z przodu OK Z tyłu dziwnie niezbyt dużo,a auto wydaje się przecież duże.
BDB się prowadzi.

2008-02-10

Wpisałem 50 KM ponieważ to auto ma ich tylko tyle a teoretycznie ma 106 KM Cóż made in Korea .Konstruktorzy musieli pójść budować głowice jądrowe i nie mieli czasu dobrze zrobić tego auta Aha auto po kupnie przejechało 30 000 Kilometrów i później stało 5 lat Także wymiany -4,5 r...
Auto po prostu nie ma mocy i tyle Przynajmniej z gazem
W trasy ponad 100 kilometrów to za miękkie fotele i boli wszystko od pośladków po kostki
Jak chcecie przewozić dużo bagaży to kupcie se innego chino-podobnego ale większego np.Kia Carnival
jak sie coś popsuje to potrzeba 10 kluczy aby wymienić a jak to coś nie było zmieniane ponad 9 lat to tylko do warsztatu

2008-08-17

Silnik - coś wspaniałego. Elastyczny i trwały. Jedyny mankament to pocąca się uszczelka pod deklem. Poza tym cichy i komfortowy.
Bardzo pojemne i wygodne auto. Z przodu mnóstwo miejsca a z tylnej kanapy nie chce się wysiadać
Miejsca mnóstwo. Schowki raczej tradycja - zamykany w desce i normalne w drzwiach. Bardzo obszerna kabina. Obicia foteli pomimo braku pokrowców nie wykazywała większych śladów zużycia. Obsługa tylnej kanapy bardzo prosta. Ergonomia kokpitu bez uwag.
Na orginalnych podzespołach ocena prowadzenia niższa o 2 ale zamontowałem amorki gazowe Kayaba i tuleje z Audi co radykalnie wszystko poprawia. Bardzo przyjemne i lekkie w prowadzeniu auto.

2011-02-14

Duże ,wygodne ,rodzinne auto,dobrze wyposażone za niewielkie pieniądze.Koszty części niskie. Polecam
106 KM w aucie które waży prawie 1300kg jest wystarczające do spokojnej jazdy,jeżeli ktoś lubi trochę dynamiki polecam silnik 2.0 130KM
Auto jest duże i wygodne a zawieszenie komfortowe nawet na długich trasach można było spokojnie wysiedzieć nawet z kompletem pasażerów
Auto jest dobrze zabezpieczone antykorozyjnie jeśli jest bezwypadkowe korozja się nie pojawia Materiały w środku jak na Koreańczyka na dość przyzwoitym poziomie,może dlatego że z wyższej półki niż Lanos czy Matiz
Zawieszenie dość komfortowe co odbija się trochę przy szybszej jeździe(zaczyna pływać)

Średnie oceny DAEWOO NUBIRA

4.9/10

Osoby zainteresowane autem Daewoo Nubira brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Mercedes 210.

Daewoo Nubira

Daewoo Nubira

Mercedes 210

Mercedes 210

Najciekawsza opinia użytkownika o Daewoo Nubira

Daewoo Nubira Nubira 1 1,6 l 1600 gaz 105KM 1998r. kombi

jak an taki pojazd nie było z tym najgorzej choć wysunięty przód wymagał wiele od kierowcy

mieści się w średniej a to przecież tani pojazd klasy c

Komfortowy jak za takie pieniądze. Był wspaniałym niezawodnym pojazdem. Silnik oprócz świec i przewodów potrzebował tylko oleju i paliwa. Gorzej z zawieszeniem gdzie wymieniałem trzy krotnie sprężyny tylne i raz cały komplet drążków kierowniczych, ale jak na przebieg nie było tego wiele. Gdyby nie to że został uderzony przez niesfornego kierowcę przy wymuszeniu pierwszeństwa prawdopodobnie jeździł bym nim po dzień dzisiejszy.

oprócz zużywających się części, inne były bez zarzutów, np amortyzatory od nowego, tarcze, i bębny nie wymieniane od nowego, a części śmiesznie tanie

mój błąd bo nie maiłem nawet schładzacza, co przy braku szyberdachu było bardzo kłopotliwe, dmuchawa bardzo głośna, choć funkcjonalna, nieszczelność nagrzewnicy w zimie była bardzo niemiłym doświadczeniem

ABS miał zawsze ochotę do periodycznego wyłączania się co było bardzo denerwujące, czasami zwykłe wyłączenie klem akumulatora powodowało powrót do normalności ale w większości wizyta u elektryka - tak było w ciągu tych lat trzy cztery razy.

Daewoo Nubira: hatchback, kombi, sedan (limuzyna), van

Daewoo Nubira: benzyna, benzyna+gaz