Daewoo Nubira opinie, oceny użytkowników, Daewoo Nubira spalanie 2001r. (strona 1)

Opinie o samochodach Daewoo Nubira

2001r.

Średnia ocena: 8.00/10

Daewoo Nubira spalanie (l/100km)

10.00/12.67
6.50/9.67
7.40/11.00

Oceny DAEWOO NUBIRA

2009-07-12

To już moja druga Nubira i nie zawiodłem się. Ma swoje bolączki ale przy odrobinie starania naprawdę jest autem niezawodnym o średnim komforcie podróży. Dobrze znosi LPG nawet w tanich instalacjach.Szkoda, że już nie ma młodszych roczników bo kupił bym je ponownie. Pozostaje Chewrolet -...
Silnik 2.0 na LPG procuje dosyć elestycznie i w trasie przy prędkościach 90-120km/h praktycznie cały czas na 5 biegu. Przy wyprzedzaniu przyspiesza płynnie. Precyzja działania skrzyni biegów i zestopniowanie - O.K. Czasem problemy z wrzuceniem 1 na postoju.
Do jazdy z pełnym obciążeniem trzeba wymienić tylne sprężyny na wzmacniane. Inaczej auto nie prowadzi się dobrze szczególnie na nierównościach i w koleinach. Fotele śrenie, bez specjalnych wygód ale i nie dolegliwe. Wyciszenie słabe - do 120 km/h jest o.k. dalej głośno.
W zasadzie przestrzeni nie brakuje i z tyłu i z przodu. Ergonomia obsługi na dobrym poziomie. Bagażnik w kombi mógłby być pakowniejszy (dach obniża się do tyłu auta). Po rozłożeniu tylnych foteli naprawdę ciężarówka. Brak jakiejkolwiek korozji nawet w miejscach odprysków. Zabezpiecze...
W oryginale - wanna. Po założeniu kół 15" a amorków gazowych jest nieźle. Nie jest to auto do szybkiej jazdy. Na naszych koleinach komfort jako tako do 120km/h. Układ kierowniczy działa średnio precyzyjnie, wspomaganie trochę za mocne. Zawieszenie nie jest zbyt komfortowe ale tanie w ...

2010-07-15

Za te pieniądze nie kupi się lepszego i mniej kłopotliwego auta. Miałem 2 Nubiry i z każdej jestem zadowolony. Jak ktos lubi cos porobić przy aucie wiele można zrobić samemu. Tanie usługi serwisowe. Ogólnie auto proste, niekłopotliwe i średnie pod każdym względem. Polecam.
Jak na auto rodzinne elastycznosc silnika w normie. W skrzyni 1 czasem haczy. Przyspieszania jak na auto rodzinne przyzwoite i ogólnie jeździ się do 140km/h znoście. Oczywiście w klasie aut po niżej 8000PLN:)
Komfort jazdy niezły. Zawieszenie w miare komfortowe jednak mocno słyszalne. Wyciszenie do 140PLN mozliwe. Dalej głośno. Ogólnie za te pieniądze całkiem dobrze i jestem zadowolony.
Auto dosć obszerne - rodzina 4 osobowa spokojnie podróżuje. Bagażnik w combi duży jednak średnio ustawny. Materiały wykończeniowe średnie. Zabezpieczenie antykorozyjne WZOROWE - po 10 latach braj jakiejkolwiek korozji.
Zawieszenie ogólnie niezbyt komfortowe i niezbyt wytrzymałe ale tanie i proste w naprawie. Prowadzenie ogólnie średnie ale komfort w miarę i cena napraw niska. UWAGA - korodują przewody hamulcowe sztywne - wymiennić po 7 latach i częsta inspekcja!!

Średnie oceny DAEWOO NUBIRA

Osoby zainteresowane autem Daewoo Nubira brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Mercedes 210.

Daewoo Nubira

Daewoo Nubira

Mercedes 210

Mercedes 210

Najciekawsza opinia użytkownika o Daewoo Nubira

Daewoo Nubira CDX 2000 133KM 2001r. kombi

Elektrycznie ustawiane lusterka poprawiają zdolności manewroqwe i jest O.K.

Zdarzają się ustarki ale nigdy nie stanąłem w tarsie. Ogólnie za te pieniądze to jest dobrze. Świetne auto do jeżdzenia po kraju - nikt nie kradnie, każdy naprawi, mnóstwo części w internecie, niskie ceny. Jestem zadowolony!

Ogrzewanie i klimka średnio - w sedanie może i by było O.K. ale duże kombi wolno nagrzewa się zimą a i klima ma co robić latem. Przydały by się nawiewy na tył bo zimą marzna nogi.

Ogólnie nie ma problemów z układem elektyrcznym z wyjatkiem wiązki w drzwiach kierowcy od szyb elektrycznych - po 10 latach pękły kable. Reszta bez jakichkolwiek problemów

Daewoo Nubira: hatchback, kombi, sedan (limuzyna), van

Daewoo Nubira: benzyna, benzyna+gaz