Daihatsu Cuore opinie, oceny użytkowników, Daihatsu Cuore spalanie (strona 1)

Opinie o samochodach Daihatsu Cuore

9.20/10

Daihatsu Cuore spalanie (l/100km)

miasto 5.64/-.-- -.--
trasa 4.70/-.-- -.--
cykl mieszany 5.26/-.-- -.--

Cuore

OCENY DAIHATSU CUORE

Zalet kilka mały i zwinny .Niezbyt popularny dla nocnych amatorów cudzej własności .Wymiana rozrządu jeśli troszkę się ma pojęcie i lubi majstrować przy mechanice auta zrobisz sam.Konstrukcja bardzo prosta auta .
W tym aucie elastyczność sprowadza się do dwóch typów poruszania się miejskiego i pozamiejskiego .W trybie miejskim możemy użyć w zasadzie 5 biegów ,ale faktycznie na biegu 4 i 5 w mieście nie da się jechać .Poza miastem jak najbardziej do 5 można a wręcz Cuore prosi się o wyższe bi...
Auto jest dość sztywno resorowane toteż w zasadzie auto nie powinno jeździć po takich badziewiastych drogach jak nasze ,bo nie jest to ciągnik ,któremu nie przeszkadza wyboista z dziurami droga.W trakcie takiej jazdy od razu podskakuje tylna półka oraz tylna klapa .Na normalnej prawdziwej d...
Przestrzeni jest jak dla mnie wystarczająco dużo i to tylko moja ocena .Z tyłu na zakupy w markecie idealna przestrzeń ,ale po złożeniu tylnej kanapy jest więcej miejsca.Przełączniki tylko te co powinny być ,bez udziwnień .Wszystko dobrej jakości choć widać oszczędności .Odkryte bla...
Auto prowadzi się wyśmienicie.Układ kierowniczy mimo braku wspomagania świetnie działa .Model ten wychodził także z wspomaganiem ,ale wybrałem ten model ,bo przy teście takiego samego modelu u sprzedawcy w Niemczech z wspomaganiem elektrycznym odniosłem wrażenie ,że lepiej chodzi ten bez...

Samochód sprawuje się na razie dobrze, wiadomo nie ma samochodu który by się nie psuł i był by idealny, ale ten jako pierwszy mój samochód mi odpowiada.
Silnik nie jest zbyt elastyczny. Biegi czasem nie chcą wskoczyć (szczególnie R). Przyspieszenie jak na tak mały silnik dobre.
Samochód jak wiadomo jest bardzo malutki więc i komfort jazdy jest mały. Z kompletem psażerów raczej ciężko jest jechać. Z tyłu bardzo mało miejsca na nogi. Wyciszenie bardzo słabe.
Miejsce z przodu jest wystarczające (jak dla mnie). Przestrzeń z tyłu bardzo mała, bardzo mało miejsca na nogi. Materiały wykończenia nie najlepsza. Samochód rdzewieje na tylnych nadkolach.

Rewelacyjny samochód
Niesamowity ten japończyk, golf III przy tym to rower.
Jak na tak małe auto bardzo dobry komfort podróżowania.
śmiało mogą podróżować nim cztery dorosłe osoby, bardzo wygodnie zajmuje się miejsca z tyłu(niestety corsa, polo,clio itp wypadają w stosunku do Cuore blado) wystarczający bagażnik na zakupy czy też dwie torby podróżne, po złożeniu tylnych siedzeń niesamowita przestrzeń bagażowa,...
Rewelacyjne auto do miasta jak i na trasy.

To nie jest limuzyna tylko autko tanie w utrzymaniu by zajechać do pracy lub sklepu

1 z 1

5.6/10
6.4/10
6.6/10
6.0/10

Osoby zainteresowane autem Daihatsu Cuore brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Suzuki Alto.

Daihatsu

Cuore

Suzuki

Alto

Najciekawsza opinia użytkownika o Daihatsu Cuore

Daihatsu Cuore III 800 30KM 1993r. hatchback

Widoczność z przodu i z tyłu dobra, W lusterkach też jest dobra widoczność, ale lipnie się je ustawia (należy otworzyć szybę i ustawiać je ręką za szybą).

Samochód prowadzi się średnio ponieważ jest bardzo lekki i lata po drodze jak piłka do ping ponga, łatwo wypaść z zakrętu (mi się to zdarzyło). Hamulce w miarę dobre, ciężko jest podciągnąć ręczny. Parkuje się nim bardzo dobrze bo jest mały i można się nim wszędzie zmieścić (to jeden z jego największych plusów).

Kiepsko jest z częściami do tego samochodu, jest ich mało i są bardzo drogie.

Samochód szybko się nagrzewa.

Elektryka nie najlepsza, musiałem czyścić styki w kostce do kierunkowskazu bo nie przepuszczały prądu, to samo w kostce od pompki płynu do spryskiwacz, po za tym bez problemu.

Pełna opinia o Daihatsu Cuore III 800 30KM 1993r. hatchback »

Daihatsu Cuore: coupe, hatchback

Daihatsu Cuore: benzyna