Daihatsu Cuore opinie, oceny użytkowników, Daihatsu Cuore spalanie 1993r. (strona 1)

Opinie o samochodach Daihatsu Cuore

1993r.

Średnia ocena: 7.00/10

Daihatsu Cuore spalanie (l/100km)

Oceny DAIHATSU CUORE

2012-03-13

Samochód sprawuje się na razie dobrze, wiadomo nie ma samochodu który by się nie psuł i był by idealny, ale ten jako pierwszy mój samochód mi odpowiada.
Silnik nie jest zbyt elastyczny. Biegi czasem nie chcą wskoczyć (szczególnie R). Przyspieszenie jak na tak mały silnik dobre.
Samochód jak wiadomo jest bardzo malutki więc i komfort jazdy jest mały. Z kompletem psażerów raczej ciężko jest jechać. Z tyłu bardzo mało miejsca na nogi. Wyciszenie bardzo słabe.
Miejsce z przodu jest wystarczające (jak dla mnie). Przestrzeń z tyłu bardzo mała, bardzo mało miejsca na nogi. Materiały wykończenia nie najlepsza. Samochód rdzewieje na tylnych nadkolach.

Średnie oceny DAIHATSU CUORE

4.0/10

Osoby zainteresowane autem Daihatsu Cuore brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Peugeot 5008.

Daihatsu Cuore

Daihatsu Cuore

Peugeot 5008

Najciekawsza opinia użytkownika o Daihatsu Cuore

Daihatsu Cuore III 800 30KM 1993r. hatchback

Widoczność z przodu i z tyłu dobra, W lusterkach też jest dobra widoczność, ale lipnie się je ustawia (należy otworzyć szybę i ustawiać je ręką za szybą).

Samochód prowadzi się średnio ponieważ jest bardzo lekki i lata po drodze jak piłka do ping ponga, łatwo wypaść z zakrętu (mi się to zdarzyło). Hamulce w miarę dobre, ciężko jest podciągnąć ręczny. Parkuje się nim bardzo dobrze bo jest mały i można się nim wszędzie zmieścić (to jeden z jego największych plusów).

Kiepsko jest z częściami do tego samochodu, jest ich mało i są bardzo drogie.

Samochód szybko się nagrzewa.

Elektryka nie najlepsza, musiałem czyścić styki w kostce do kierunkowskazu bo nie przepuszczały prądu, to samo w kostce od pompki płynu do spryskiwacz, po za tym bez problemu.

Daihatsu Cuore: coupe, hatchback

Daihatsu Cuore: benzyna