Dodge Grand Caravan opinie, oceny użytkowników, Dodge Grand Caravan spalanie (strona 1)

Opinie o samochodach Dodge Grand Caravan

Średnia ocena: 8.46/10

Dodge Grand Caravan spalanie (l/100km)

13.50/15.47
8.70/12.45
11.50/14.15

Oceny DODGEA GRAND CARAVAN

2008-02-09

Aktualnie jestem na etapie kupna nowego autka z salonu w USA, jak Bóg da to do końca życia takim autkiem. Nie ma problemu z serwisem i częściami. Przystępność duża, rozsądne ceny. Więcej można poczytać na www.voyagerklub.pl lub www.tajemnicevoyagerow.inten.pl
Najmocniejsza wersja silnikowa, nie licząc Vgen z 4.0V6. Na benzynie rewelacja, na gazie czasami sobie się zadławi lub szarpnie - sporadycznie.
Samochód jest siedmio osobowy, ale na dłuższą trasę jednak sześć osób to właściwy tok rozumowania. Dwa pierwsze rzędy foteli rewelacja, tylna kanapa już trochę gorzej. Najlepiej się prowadzi obciążony – po prostu czołg.
Słaby promień skrętu. Ogólnie rewelacja jeżeli chodzi o jazdę, wygodę, komfort.

2009-09-15

Polecam wszystkim, auto bardzo wygodne, ekonomiczne (jak na swoja klasę).
Nie zapominajmy o tym, że samochód jest wielkości stodoły i nie wymagajmy od niego żeby przyspieszał jak Ferrari, ale jak na swoje gabaryty i masę samochód naprawdę jest dziarski
Nie jeździłem samochodem w którym czułbym się lepiej. Na fotelu w salonie przez telewizorem szybciej mi się zrobi niewygodnie niż za kierownicą.
Możliwość aranżacji wnętrza jest oszałamiająca. Fotele dają się w zasadzie dowolnie przekładać, przodem tyłem, można bez problemu wypiąć je wszystkie mając do dyspozycji niesamowita przestrzeń ładunkową.
Mimo gabarytów auto jest naprawdę zwrotne.

Skomputeryzowana skrzynia automatyczna z nadbiegiem zapewnia elastyczne zakresy zmiany biegów. Kick-down działa z pewnym opóźnieniem - kwestia przyzwyczajenia :-)
Komfort jazdy jest zadowalający na wszystkich trzech rzędach siedzeń. Wystarczająco miejsca na nogi i głowę, dużo przestrzeni na bagaż, sporo schowków.
Wykończenie jest bardzo dobre jakościowo, pomimo 15 lat w aucie nic nie trzeszczy ani nie stuka. Welury są w bardzo dobrym stanie (poza nieco tylko wytartym fotelu kierowcy). Wszystkie elektryczne \'gadżety\' działają bez zarzutu. I co najważniejsze - na grubo ocynkowanej blasze brak śladów...
Zawieszenie bardzo komfortowe, o prostej konstrukcji, łatwe w obsłudze; dobrze zaprojektowane wspomaganie. Brakuje mi tylko (dostępnego w tym modelu na zamówienie) pneumatycznego zawieszenia.

2008-04-12

Godny polecenia, szczególnie z silnikami 3,3 i 3,8. Miałej już takie 2 i teraz kupuję 3.
Ten samochód i ten silnik a automatem to super sprawa. Kto nie jechał niech żałuje.
Po prostu amerykański styl i komfort
To mały autobus o mażliwościach transportowych małej ciężarówki.
Bardzo komfortowy van przystosowany do połykania setek kilometrów.

2008-02-07

Bardzo dobry Van nie doceniany na naszym rynku. Ceny części bardzo przystępne nawet w serwisie. To już mój drugi taki VAn, Następny też będzie taki.
Jak na 2 tonowego Vana to jest rakieta. I to bardzo konfortowa.
SUPER
To jest Van dla rodziny z dziećmi, dlatego jest dużo plastiku - który łatwo umyć !
Komfort jazdy super - nie czuje się zmęczenia nawet po długiej podróży. Jak na swoje gabaryty jest dosć zwinny.

Średnie oceny DODGE GRAND CARAVAN

9.9/10

Osoby zainteresowane autem Dodge Grand Caravan brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Chrysler Grand Voyager.

Dodge Grand Caravan

Dodge Grand Caravan

Chrysler Grand Voyager

Chrysler Grand Voyager

Najciekawsza opinia użytkownika o Dodgeu Grand Caravan

Dodge Grand Caravan Sport 3800 V6 246KM 2003r. van

Widoczność do przodu rewelacyjna, przy parkowaniu dla niektórych jest problem, ale przeważnie tylko wtedy gdy jest ciemno, mają źle przerobione lamy tylne pojazdu i nieoryginalne wkłady lusterek bocznych, które zniekształcają obraz, mile widziana kamera cofania lub czujniki. Na łukach drogi szeroki słupek przedni zasłania trochę drogę.

Jak już wyżej pisałem miejsca jest dostatek, w zależności od wersji ilość schowków ograniczona. Jest to już mój drugi taki samochód, pierwszym jeździłem przez pięć i pół roku i byłem zadowolony gdy go sprzedawałem miał jedenaście lat, teraz Gość jeździ nim już prawie drugi rok i jest zadowolony.

Słaby promień skrętu. Ogólnie rewelacja jeżeli chodzi o jazdę, wygodę, komfort.

W wersji Grand nie ma najmniejszego problemu z ogrzewaniem lub chłodzeniem. Czasami jak Ktoś oszczędza na materiałach eksploatacyjnych zatyka się nagrzewnica z przodu po deską rozdzielczą i jest trochę pracy aby ją przetkać.

Dodge Grand Caravan: mini-van, van

Dodge Grand Caravan: benzyna, benzyna+gaz