Dodge Stratus opinie, oceny użytkowników, Dodge Stratus spalanie (strona 1)

Opinie o samochodach Dodge Stratus

9.00/10

Dodge Stratus spalanie (l/100km)

miasto 8.50/11.00 -.--
trasa 7.50/8.60 -.--
cykl mieszany 8.50/9.70 -.--

Stratus

OCENY DODGEA STRATUS

Moja wersja posiada silnik 2.0. Przy gabarytach auta ten silnik jest minimalnie za mały - takie odnoszę wrażenie ja. Trzeba go pokręcić na pierwszym biegu lecz potem płynność silnika jest wręcz wspaniała. Przyspieszenie jest rewelacyjne.
Przez to, że auto posiada duże gabaryty - bo to jakieś 4.85m - trudno zaparkować nim w mieście gdzie w ogóle mało miejsca jest. Nie warto się wciskać w małe miejsca bo potem niestety trzeba dużo nakręcić się kierownicą żeby wyjechać w ogóle.

jak dlamnie autko jest poprostu super
zmiany biegów są bardzo płynne ale trzeba pilnować bezwględnie przebiegu wymiany oleju zapewnia to prawidłową i przyjemną prace , na silnik nie nażekam , przyspieszenie ma bardzo dobre jak na autko w automacie
fotele bardzo wygodne i duże , dodatkowe obciążenie nie wpływa negatywnie na jazde , fajnie wyciszone autko , bagażnik może służyć za skrzynię na tubę , to już jest sprawdzone to porada dla fanów dobrego bitu
duże wygodne , pojemne , o bardzo ciekawej ergonomicznym sportowym kształcie autko
autko dzieki zawieszeniu nie zależnym świetnie sie prowadzi , bardzo czuły i dokładny układ kierowniczy pozwala na bardzo dynamiczną i szybką jazdę , hamulce działają bardzo dobrze choć z tyłu jest z tyłu ma układ bębnowy , szkoda że nie tarcze bo wtedy naprawde świetnie by sie prez...

1 z 1

ŚREDNIE OCENY DODGE STRATUS

6.0/10
5.0/10
5.0/10
4.0/10
3.0/10

Osoby zainteresowane autem Dodge Stratus brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Kia Carnival.

Dodge

Stratus

Kia

Carnival

Najciekawsza opinia użytkownika o Dodgeu Stratus

Dodge Stratus ES 2000 16V 132KM 1997r. sedan (limuzyna)

Widoczność w tym aucie to coś wspaniałego. Wyjeżdżając np. z zaparkowanego na poboczu auta spokojnie widać wszystko w lusterku wewnętrznym!

Komfort jazdy jest fantastyczny! Duże szyby i lusterka pozwalają na swobodne patrzenie w każdym kierunku. Jest to bardzo przestronne i bardzo wygodne auto. Kilka krotnie pokonywałem nim odległości nawet po 1600km za jednym razem. Nawet noga mi nie ścierpła. Nawet z kompletem pasażerów i pełnym bagażnikiem auto świetnie trzyma się drogi i nie czuć obciążenia podczas przyspieszania.

Auto ma ponad 11 lat i nie ma śladu jakiegokolwiek ogniska rdzy czy innych uszczerbków. Ilość miejsca z przodu jak i z tyłu jest rewelacyjna. Jestem osobą wysoką - 185cm i nawet przy maksymalnym odsunięciu fotela kierowcy pasażer z tyłu ma mnóstwo miejsca. Z przodu mogę wyciągnąć spokojnie nogi do prosta.

Ceny części raczej na poziomie cen innych marek. Z dostępnością części problemu nie ma żadnego.

Nigdy nic nie nawaliło. W zimie bardzo ładnie sobie radzi z odmrażaniem tak dużych szyb.

Przez ten cały czas użytkowania auta nic nie musiałem przy nim robić. Nawet żarówki nie wymieniałem - wszystko działa bez zarzutu.

Pełna opinia o Dodge Stratus ES 2000 16V 132KM 1997r. sedan (limuzyna) »

Dodge Stratus: sedan (limuzyna)

Dodge Stratus: benzyna, benzyna+gaz

Dodge Stratus: 2.0, 2.4