Fiat 125 opinie, oceny użytkowników, Fiat 125 spalanie (strona 1)

Opinie o samochodach Fiat 125

7.48/10

Fiat 125 spalanie (l/100km)

miasto 10.75/10.94 -.--
trasa 8.34/9.01 -.--
cykl mieszany 9.36/9.98 -.--

125

OCENY FIATA 125

jestem zadowolony z tego samochodu, podoba mi sie wizualnie i technicznie, prostota budowy, ponad czasowy wygląd, tania eksploatacja
Do tego pojazdu silnik 1.5 ME jest za słaby jak dla mnie. Powyżej 3 tyś obr zaczyna sie rozpędzać, do 2 tyś obr bardzo szarpie. Skrzynia działa bez zarzutów.
Zawieszenie mięciutkie. Wyciszenie wnętrza? jest coś takiego w tym samochodzie? jest głośno zwłaszcza powyżej 100km/h. Fotele przednie średnio trzymają na boki ale to nie auto sportowe, tylna kanapa CUDOWNA
zawieszenie miękkie, bardzo luksusowe jak na lata w których był produkowany ten pojazd, dosyć stabilne. Duża kierownica nie wymaga wspomagania.

Gdyby nie wszechobecna rdza i nieposkromiony apetyt na paliwo,byłby to nadal świetny samochód na polskie drogi
Przy 4-biegowej skrzyni niezła elastyczność i dynamiczny silnik
Dla mnie bardzo wygodny i komfortowy samochód,stosunkowo cichy i przestronny
Malutki jak wielkość auta bagażnik,ergonomii trzeba się uczyć,ale potem jest ok.Do szału doprowadzają odpadające boczki drzwi i korozja.Gdyby nie zgnił,bankowo jeździłbym nim do dzisiaj
Jak na konstrukcję z lat 60-tych całkiem niezłe prowadzenie,skuteczne hamulce i niezła zwrotność

Auto miałem w innej epoce ale darzę je sympatią i raczej mnie nie zawiodło bo po nim było następne włoskie Alfa Romeo 33. To już była rewelacja.
Skrzynia czterobiegowa, nie było źle.
Bez komentarza.
To epoka ( całkiem przyzwoicie )!
cóż było wymagać na tamte lata mając skalę porównawczą z dzisiejszą techniką. Ale Bułgarię zaliczyłem bez problemów i oszczędnie bo vautchery na paliwo z Rumunii zostały w całości.

tak jak widać, do 100km/h to jeszcze da radę później coraz gorzej.
Samochód cholernie wygodny, ale przy większej ilości osób trochę ciężko się rozpędza.
Ogólnie samochód spoko, części w cenie złomu, trzeba tylko dbać o ten samochód, mój niestety trochę przeżył w lesie i układ kierowniczy się posypał.

to auto trzeba polubić i tyle
ogólnie nie mam zastrzeżeń
na fiata sie nie narzeka tylko sie nim jeździ, jest super
ogólnie mało miejsca na nogi, mała pojemność bagażnika
zawieszenie miękkie, konfortowe, istna limuzyna

ŚREDNIE OCENY FIAT 125

4.8/10
4.2/10
4.4/10
6.0/10

Osoby zainteresowane autem Fiat 125 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: FSO Polonez.

Fiat

125

FSO

Polonez

Najciekawsza opinia użytkownika o Fiacie 125

użytkownik: Łukasz

Fiat 125 p 1500 ME 75KM 1990r. sedan (limuzyna)

przód i tył to widok panoramiczny, po prostu super odnośnie lusterek to kiepska sprawa, mało w nich widać

Z przodu miejsca jest sporo ale z tyłu nie jest za ciekawie, mało miejsca na nogi. Schowki, z przodu jest półka przed pasażerem która pomieści dość sporo klamotów, za to schowek zamykany zaraz nad półką jest mały tylko 0,5 sie zmieści. Przełączniki usytuowane są w dobrym miejscu, widocznym (nie podświetlane). Bagażnik zależy dla kogo, dla mnie za mała pojemność

ogrzewanie działa, z tego sie ciesze lecz trzeba długo poczekać aż będzie cieplutko w środku

Pełna opinia o Fiat 125 p 1500 ME 75KM 1990r. sedan (limuzyna) »

Fiat 125: coupe, hatchback, inne, sedan (limuzyna)

Fiat 125: benzyna, benzyna+gaz

Fiat 125: 1.3, 1.5

Fiat 125: 1991, 1990, 1989, 1988, 1987, 1986, 1985, 1984, 1980, 1978, 1976, 1975, 1972