Fiat Brava opinie, oceny użytkowników, Fiat Brava spalanie 2000r. (strona 1)

Opinie o samochodach Fiat Brava

2000r.

Średnia ocena: 8.76/10

Fiat Brava spalanie (l/100km)

Oceny FIATA BRAVA

Włodek2009-07-10

Samochód przy odrobinie dbałości i terminowym serwisowaniu bardzo dobry wbrew opiniom tych co go nie posiadali.
Silnik niezawodny,jednak zbyt mało mocy co ujawnia się przy wyprzedzaniu.
Komfort jazdy jak na tą klasę samochodu bez uwag.Tylnia kanapa bardzo wygodna ale dla 2 osób.Kłopotliwe rozkładanie tylnich siedzeń,przeszkadza poprzeczka.
Bez uwag,ergonomia zadawalająca.Jestem wysoki ponad 183 cm a mimo to wszystko w zasięgu ręki.
Auto godne uwagi,doskonale trzymające się drogi.Nie wrażliwe na boczne podmuchy wiatru.Linia nadwozia ponad czasowa.Przez 9 lat mimo garażowania pod chmurką ani grama rdzy.Bardzo ekonomiczny.Braki to kiepskie plastiki,schodząca z klamek guma.Technicznie bardzo dobry,żadnych usterek w trakcie ...

Włodek2008-08-15

Całkiem niezły samochód,pnadczasowa karoseria prezentująca się ciekawie.Trochę wad ale które auto w tej cenie ich nie ma.W sumie ekonomiczne,ładne auto polecam szczególnie paniom.
Silnik jak na pojemność 1,2 spisuje się całkiem dobrze ale w stosunku do wagi auta za słaby.Skrzynia biegów nie imponuje mogła by być precyzyjniejsza i bardziej trwała.
W tej klasie auta całkiem nieżle,fotele mogły by być twardsze.
Z tyłu dla wysokich pasażerów nie za wygodnie,bagażnik mógłby być łatwiej dostępny poprzez obniżenie jego progu.Jakość materiałów wykończeniowych kiepska,szczególnie bardzo kiepskie plastyki.
Zbyt grube słupki przednie i brak przeszklenia tylnej części nadwozia.Zła widocznośc do tyłu przy parkowaniu.Auto znakomicie trzyma się nawierzchni w zakręty wchodzi bardzo dobrze bez zbytnich przechyłów.Hamulce super a miałem w życiu ponad 50 samochodów różnych marek.

2010-02-14

Ogólnie auto bardzo dobre. Cóż każde ma jakieś słabe punkty, ale na drodze nigdy mnie nie zawiodło.
Miałem problem z wrzucaniem niektórych biegów. Problem rozwiązała wymiana linki do sprzęgła.
Auto bardzo dobrze trzyma się drogi. Prowadzi się go bardzo dobrze.

Łepecki Piotr2008-02-07

silnik - doskonały, materiały wnętrza - przeciętne/słabe, karoseria - nieźle
dobre przyspieszenie, szczególnie przy większych prędkościach, dobra elastycznoś między 2000 a 4000 obrotów
zawieszenie dość sztywne i twarde, przynajmniej przy tej wersji silnikowej
Im szybciej jedziesz tym lepiej trzyma się drogi

2008-02-13

Ładne auto, ładna sylwetka ponadczasowa, wygoda z jazdy dość dobra. Tanie auto w zakupie lecz droższe naprawy w porównaniu z np: VW czy Oplem. Ogólnie samochód dobry do przeciętnego zjadacza chleba. Ja jestem zadowolony.
Wadą jest słaba obudowa alternatora. Silnik za to pracuje równo i cicho. Części do tego samochodu mogły by być tańsze.
Wspomaganie lepiej działa dopiero po dodaniu gazu.

Średnie oceny FIAT BRAVA

Osoby zainteresowane autem Fiat Brava brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Renault Megane.

Fiat Brava

Fiat Brava

Renault Megane

Renault Megane

Najciekawsza opinia użytkownika o Fiacie Brava

użytkownik: Włodek

Fiat Brava Brava 1200 16 v 82KM 2000r. hatchback

Jak pisałem wyżej widoczność do przodu i tyłu ograniczają słupki-mogło być lepiej.

W tej klasie auta całkiem nieżle,fotele mogły by być twardsze.

Nadspodziewanie nie awaryjne auto,należy jednak zadbać o serwisowanie.

Zarowno ogrzewanie jak i wentylacja mogła by być lepsza.Podgrzewanie foteli super.

Bez zastrzezeń

Fiat Brava: coupe, hatchback, liftback, sedan (limuzyna)

Fiat Brava: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Fiat Brava: 1.2, 1.4, 1.6, 1.8, 1.9, 8.0

Fiat Brava: 2008, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1992