Fiat Brava opinie, oceny użytkowników, Fiat Brava spalanie (strona 4)

Opinie o samochodach Fiat Brava

Åšrednia ocena: 7.67/10

Fiat Brava spalanie (l/100km)

8.71/10.08
6.50/8.06
7.58/8.68

Oceny FIATA BRAVA

Kamyk2014-09-12

Samochód ma ponadczasowy wyglÄ…d. Moim zdaniem Å‚adniej siÄ™ prezentujÄ™ od Golfa III Seata Ibizy czy Lanosa. No i lepiej wyposażony jest o tych samochodów. No cóż auto razem z wymianÄ… pierÅ›cieni, uszczelniaczy i rozrzÄ…du wyniosÅ‚o mnie ok. 5,000 No ale blacha jest zadbana a silnik teraz igÅ...
Elastyczność może być, skrzynia trochę oporna, ale precyzyjnie wchodzą biegi, drążek nie lata na boki jak np. w Seacie. Silnik to był muł jak kupiłem.
Resorowanie dość twarde. Fotele przednie nawet wygodne, co do tylnych nie mam zdania. Wyciszenie ok.
Przestrzeń z przodu zadowalająca, z tyłu też nie ma tragedii, ergonomia super, dużo lepsza niż w golfie III czy Seacie. Bagażnik, no cóż w końcu to nie kombi. Karoseria rewelacja, z tym że ja kupiłem auto dość zadbane.
Samochód prowadzi się dość stabilnie.Układ kierowniczy tez nie najgorszy, hamulce mogłyby trochę lepiej łapać, ale nie ma tragedii, z parkowaniem też nie ma problemu, jeśli chodzi o mnie to parkuję na lusterka tyłem.

2010-09-11

jedyne co skłoniło mnie do zakupu tego auta to jego wygląd i niska cena/rok prod. jest to juz czwarte moje auto tej marki i ostatnie! auto które ma niecałe 80 tys.przebiegu powinno chodzic jak zegarek a tu zacinają sie biegi, stuki w zawieszeniu, gdzie auto jezdzi głównie po miescie i po nie...
mało elastyczny silnik, lubi wysokie obroty, skrzynia tragedia biegi ciezko wrzucic, szczególnie 1i2 a przejechał dopiero 80tyś km.o przyspieszeniu nawet nie warto sie wypowiadać
zawieszenie dosc twarde na nasze drogi, czuc dziury, szybko sie tez wybija, wenÄ…trz cicho i wygodnie
w moim 10-cio letnim aucie nie widac sladu rdzy, nie był nigdy garazowany,wszystko jest pod reką, wystarczjąco duzo miejsca w środku,jakosc wykonczenia i materiały nie najlepsze
auto dobrze się prowadzi, troche twarde zawieszenie na nasze dziury ale za to w zakrętach czuje sie pewniej, wspomaganie troche słabe,

WÅ‚odek2008-08-15

Całkiem niezły samochód,pnadczasowa karoseria prezentująca się ciekawie.Trochę wad ale które auto w tej cenie ich nie ma.W sumie ekonomiczne,ładne auto polecam szczególnie paniom.
Silnik jak na pojemność 1,2 spisuje się całkiem dobrze ale w stosunku do wagi auta za słaby.Skrzynia biegów nie imponuje mogła by być precyzyjniejsza i bardziej trwała.
W tej klasie auta całkiem nieżle,fotele mogły by być twardsze.
Z tyłu dla wysokich pasażerów nie za wygodnie,bagażnik mógłby być łatwiej dostępny poprzez obniżenie jego progu.Jakość materiałów wykończeniowych kiepska,szczególnie bardzo kiepskie plastyki.
Zbyt grube słupki przednie i brak przeszklenia tylnej części nadwozia.Zła widocznośc do tyłu przy parkowaniu.Auto znakomicie trzyma się nawierzchni w zakręty wchodzi bardzo dobrze bez zbytnich przechyłów.Hamulce super a miałem w życiu ponad 50 samochodów różnych marek.

2010-02-17

Jeśli użytkowane będzie do tego do czego zostało stworzone a przy tym doglądane aby mu niczego nie brakło z obsługi codziennej, to można śmiało się do tego samochodu przymierzyć.
To nie jest wersja silnika i skrzyni dla rajdowców. W normalnej eksploatacji jest wystarczająca moc i zgranie podzespołów napędu.
Trochę twarde autko, zaś przy komplecie pasażerów odczuwalna jest mała dynamika samochodu. Ale z tym trzeba się liczyć przy tym wyborze.
Byłoby bez zarzutów gdyby nie średnia jakość tapicerki, z drugiej strony to auto jest w takiej klasie samochodów osobowych że nie należy się czepiać akurat tego.
Zakręty są dla tego samochodu zwykłym wydziwem na drodze - nie ma z tym żadnych kłopotów. Wspomaganie kierownicy ok.

2008-02-15

dobry samochod, malo awaryjny za rozsÄ…dna cene. wg. mnie jest to duzo lepsze auto od np. golfa 3, ktory jest z tej klasy pojazdow.. tanszy i lepiej wyposazony, lepszy wyglÄ…d i wnetrze. polecam
moje auto ma silnik 1.4 12v.. co nie pozwala na "szalenie" na drodze.. ale na dojazd do pracy wystarczy.. bezpiecznie wyprzedza:P
wyciszenie jest ok. siedzenia jak w zadnym aucie, super wygodnie sie prowadzi.. zawieszenie nie jest zle, ale na ostrych dziurach pojawiaja sie trzaski w plastikach wnetrza..
duzo miejsca z przodu, switne rozmieszczenie wlacznikow, przelacznikow znakomite. materialy wykonczenia- wlasciwie plastki kokpitu srednie. maly bagaznik - gaz w kole zapasowym, zapasowka zajmuje duzo miejsca. nie gnije.
moja wersja jest bez wspomagania kierownicy, co wiekszosci ludzi utrudnia parkowanie, dlateg niska ocena za parkowanie.. na drodze jest wszystko ok. nie ma zadnych drgan w kierownicy, nie znosi w zadna strone.. :)

Åšrednie oceny FIAT BRAVA

Osoby zainteresowane autem Fiat Brava braÅ‚y także pod uwagÄ™ zakup innego samochodu. Najczęściej byÅ‚ to samochód: Lancia Thema.

Fiat Brava

Fiat Brava

Lancia Thema

Lancia Thema

Fiat Brava: coupe, hatchback, liftback, sedan (limuzyna)

Fiat Brava: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Fiat Brava: 1.2, 1.4, 1.6, 1.8, 1.9, 8.0

Fiat Brava: 2008, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1992