Fiat Bravo opinie, oceny użytkowników, Fiat Bravo spalanie 2007r. (strona 1)

Opinie o samochodach Fiat Bravo

2007r.

Åšrednia ocena: 7.53/10

Fiat Bravo spalanie (l/100km)

9.98/11.00
7.40/8.80
8.67/9.50

Oceny FIATA BRAVO

2008-02-10

Proponuje to auto każdemu. U mnie w rodzinie już są takie trzy :) Niby Fiat itepe, ale po jeździe próbnej i sprawdzeniu spalania średniego są zachwyty. Chilowe spalanie dość wykoko pokazuje, ale średnie wychodzi rozsądne.
W przyspieszeniu od 0-100 dałem 9 punktów, gdyż przedtem jeździłem silnikiem benzynowym o podobnej mocy i wciskała bardziej, lecz kręciłem wówczas tego benzynowca do max obr. A w tym przypadku wykorzystuję moment obrotowy, a nie moc max.
Resorowanie z obciążeniem. Niby wszystko ok, ale auto wówczas uzyskuje dość maÅ‚y przeÅ›wit jak na nasz dziurawe drugi. Można zachaczyć podwoziem. Nie dobija do odbojników, co jest dużym plusem. Fotele przednie sÄ… prawidÅ‚owo wyprofilowane. Daje 8, gdyż osoby, które przewoziÅ‚em skarżyÅ...
PRzestrzeń z przodu. Dośc niewygodne dla osób z długimi nogami moze być ocieranie nogą o konsolę środkową, któa jest dość szeroka w miejscu klimatroniku. Wygoda obsługi, hm, spróbujcie do pustego zbiorniczka od spryskiwaczy nalać płyn do pełna, katorga, przelewa się górą, a zb...
Witam. Układ jezdny jest najmocniejszym atutem auta. Rewelacja. Nie wiem dlaczego Parkowanie jest w kategorii układ jezdny, ale owszem parkowanie jest utrudnione- kiepska widoczność przez tylną szybę. Wystarczy założyć czujniki parkowania.

2015-04-13

Dla mnie świetne auto.
Napęd i skrzynię biegów (szóstka) oceniam bardzo wysoko - co nie oznacza, że jest to jakaś wyścigówka, ale jako auto klasy kompakt uważam, że to "górna półka".
Resorowanie i komfort - dla mnie bardzo dobre. Tylne fotele owszem mam ale nie oceniam, bo nigdy na nich nie podróżowałem. Praktycznie tym samochodem jeżdżę sam, bo żona ma swoje auto.
Z przodu miejsca mam wystarczająco, a mam 186 cm wzrostu. Podróżowałem też tym samochodem na "rodzinne" kilkudniowe wyjazdy. Dwie osoby i bagaż zostawiały jeszcze trochę miejsca.
Jeśli chodzi o auta klasy kompakt to prowadzenie jest tak pewne jak w fordzie Focusie - czyli bardzo dobre.Trzyma się pewnie drogi nawet przy prędkości 190 km/h. Hamowanie pewne, wszystkie abeesy i teceesy robią swoje. Parkowanie przodem - no cóż kto umie jeździć nie ma problemów, nawet j...

2011-03-07

auto takie jak chciałem,ma swój wyraz ,inny niz np golf-może nie jest tak trwały,ale wynagradza mi to wnętrzem,pierwszy raz od dłuższego czasu ryjek mi się cieszy jadąc autem
silnik troszkę słaby,ale powyżej 3500obr/min ożywa i można jechać,ale wtedy go słychać,skrzynia 6 biegów pracuje super,jedynie droga drążka zmiany biegów mogłaby być krótsza
fiat dał fajne auto co do komfortu,nic złego nie mogę powiedzieć
miejsca dużo,karoseria-super image,materiały ok,ale jednak fiat oszczędził na klasie np skóry,bmw czy mercedes to nie jest i to czuć po paru tysiącach km,szybciej widac slady zużycia np na kierownicy,ale....ze smakiem wykonane
prowadzi się ok,zapewne to "wina" opon,jednak rozmiar 16cali ,205/55 robi swoje,sprężyste zawieszenie-to lubię,hamulce średnie,ale dam do sprawdzenia mechanikowi,miałem parę fiatów i akurat na hamulce nie narzekałem,parkowanie-ciężko wyczuć miejsce z tyłu

Zibi2008-08-13

Jeżdżąc mazdą 626, primerką czy scenikiem można tylko liczyć na niezawodność z uwagi na wiek samochodu i pochodzenie (salonowy)nie martwiąc sie o to czy w czasie wakacji coś nieoczekiwanego wyskoczy
Z tyłu przydał by się podłokietnik. Wyciszenie wnętrza średnie
Brak schowków (ten w podłokietniku za dodatkową opłatą ale tylko w o wiele droższym pakiecie)- jedyny jest przed pasażerem. Jazda za wysokim kierowcą który odsunie fotel jest katorgą.
Parkowanie bez czujników wymaga uwagi. Znosi w koleinach.

mario2011-02-17

W tym przedziale cenowym nie ma lepszego auta, no i ten wyglÄ…d.
Elastyczny i oszczędny silnik. Skrzynia o precyzyjnie działającym mechaniźmie zmiany biegów.
Dość twarde zawieszenie traci swą charakterystykę przy pełnym obciążeniu.
Wspomaganie utrudnia czucie auta, auto prowadzi się dobrze. Słaba widoczność do tyłu utrudnia parkowanie, po przyzwyczajeniu duże lusterka boczne wystarczają.

Åšrednie oceny FIAT BRAVO

Osoby zainteresowane autem Fiat Bravo braÅ‚y także pod uwagÄ™ zakup innego samochodu. Najczęściej byÅ‚ to samochód: Ford Focus.

Fiat Bravo

Fiat Bravo

Ford Focus

Ford Focus

Najciekawsza opinia użytkownika o Fiacie Bravo

Fiat Bravo dynamic 1400 90KM 2007r. hatchback

do przodu ok,tył-słupki zasłaniają,ale duzo aut teraz to ma,lusterka ok

fiat dał fajne auto co do komfortu,nic złego nie mogę powiedzieć

koszty ze wzgl na budowe auta-oparte na stilo,nie sa wybitnie duże,inaczej niż w alfie 147,tutaj proste a trwałe zawiasy,silnik klasyczna konstrukcja itd,dbać ,a się odwdzięczy

szybko do wymiany filtr kabinowy-inaczej słaba wentylacja

bez uwag,to co trzeba ,to wyswietla-jak na razie :)

Fiat Bravo: coupe, coupe cabrio, hatchback, oldtimer

Fiat Bravo: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Fiat Bravo: 1.2, 1.4, 1.5, 1.6, 1.8, 1.9, 2.0

Fiat Bravo: 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994