Fiat Bravo opinie, oceny użytkowników, Fiat Bravo spalanie 2.0 (strona 1)

Opinie o samochodach Fiat Bravo

2.0

Średnia ocena: 8.57/10

Fiat Bravo spalanie (l/100km)

11.75/14.75
8.88/11.75
10.60/13.00

Oceny FIATA BRAVO

Marcin2015-07-05

To mój pierwszy samochód, w którego dowodzie widnieje moje nazwisko. Byłem niedoświadczony, napalony i... zakochany w Hagietce. Przyprawiła mi trochę nerwów, ale odwdzięczyła się tysiącami kilometrów spędzonych razem. Mały, zwinny, stosunkowo tani i niesamowicie brzmiący hot hatch to...
Silnik radzi sobie świetnie z niewielką masą włoskiego hot hatcha. Pięciocylindrowa jednostka jest dość elastyczna, powyżej 3500 obrotów/minutę czuć ostrego kopa. Skrzynia chodzi gładko, drążek jest krótki, więc spokojnie można sobie pozwolić na szaleństwo (oczywiście na torze, a...
Komfort jazy jest, jak na samochód sportowy, całkiem niezły. Nie możemy porównywać Hagietki z limuzyną, ponieważ Fiat jest twardy i niski, co przy spokojnej jeździe nie przeszkadza, natomiast przy wdepnięciu pedału gazu jest sporym plusem. Osiągi wyraźnie maleją z pełnym bagażnikiem ...
Miejsca z przodu jest na prawdę sporo. Z tyłu też zmieszczą się 3 osoby, jednak nie będą komfortowo podróżowały w dłuższej trasie, co jest zrozumiałe, bo to ciągle mały hatchback. Bagażnik jest wystarczająco duży, żeby przewieźć wzmacniacz gitarowy, czy kilka walizek. Niestety d...
Autko świetnie spisuje się na drodze, dobrze wchodzi w zakręty, sztywne zawieszenie nadaje się do żwawej jazdy. Warto zainwestować w dobre opony, a na pewno zaskoczy nas prędkość, z jaką możemy wejść w zakręt. Niestety mały promień skrętu często utrudni nam parkowanie.

2008-11-12

wadą jest to że na masce nie ma gwiazdy. ;)
8,2 do setki, biegi trochę ciężko wchodzą, ale myślę że to jest jedynie kwestia przyzwyczajenia ;)
Nadwozie jest przepiękne, wnętrze jak na fiata-cudowne, zegary są świetne. Deska rozdzielcza jest przyjemna dla oka, szczególnie gdy ma się jeszcze nawigację ;)
wg mnie auto jest najlepsze ze swojej klasy, czy takie jest dowiem się po jakimś czasie jeżeli zacznie się psuć, golf i focus "ssą" dla Bravo.

2010-02-17

Duża moc osiągana jednak w wysokim zakresie obrotów, auto bardzo żwawe jednak dopiero od 3500 rpm
sportowe auto wiec na próżno szukać komfortu, komplet pasażerów i auto leci w dół, fotele przednie świetnie trzymają w zakrętach
Szybkie, precyzyjne i bardzo bezawaryjne auto, duża moć i świetne osiągi a przy tym piękny dzwięk 5 cylindrowego silnika,

2010-02-20

małe sportowe auto mowa o wersji hgt które dedykowane jest dla młodych ludzi lubiących dynamiczną jazde
duży silnik jak na takie małe auto problem z naprawami silnika albo rozbieramy pół silnika lub wiciągamy silnik z auta
jeśli lubisz sportowy harakter auta to jest dobry wybór niski twarde zawieszenie dobrze trzyma się drogi
trzeszczące plastiki

2008-08-16

Jeżeli kupować Fiata to z najwyższej półki (Bravo HGT, Stilo Abarth itp.), one się nie psują i są dobrej jakości. Mojego HGT zawsze będę bardzo dobrze wspominać. Dawał ogromną przyjemność z jazdy i żadnych awarii, a paliwo...no cóż - 150 koni musi coś jeść :).

Średnie oceny FIAT BRAVO

Osoby zainteresowane autem Fiat Bravo brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Fiat Grande Punto.

Fiat Bravo

Fiat Bravo

Fiat Grande Punto

Fiat Grande Punto

Najciekawsza opinia użytkownika o Fiacie Bravo

Fiat Bravo Sport 2000 Multijet 165KM 2008r. hatchback

wadą jest to że na masce nie ma gwiazdy. ;)

Przednia szyba jest spora więc widać wszystko. Tylna szyba raczej jest niewielka, ale to normalne dla aut tej klasy, do cofania itd. da się przyzwyczaić. Lusterka odpowiednio ustawione sprawują się bdb.

Auto twarde, ale przyjemne ;)Jednak na nierównościach buja autem na wszystkie strony, ale drogi się trzyma. jazda z obciążeniem raczej lepiej się prezentuje, auto jest wtedy "miększe" Fotele przednie są fajne ;) z tyłu jest trochę mało miejsca na kolana dla dorosłych osób. Wyciszenie-do prędkości ok. 140-160 jest ok, później robi się troszkę głośniej, ale nieznacznie .

Grzeje i wentyluje raczej normalnie

Nie ma żadnych problemów.

Fiat Bravo: coupe, coupe cabrio, hatchback, oldtimer

Fiat Bravo: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Fiat Bravo: 1.2, 1.4, 1.5, 1.6, 1.8, 1.9, 2.0

Fiat Bravo: 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994