Fiat Bravo opinie, oceny użytkowników, Fiat Bravo spalanie diesel (strona 1)

Opinie o samochodach Fiat Bravo

Średnia ocena: 8.18/10

Fiat Bravo spalanie (l/100km)

Oceny FIATA BRAVO

justyna2008-08-18

jestem bardzo bardzo zadowolona z zakupu, Auto co prawda do najtańszych nie należało jednak opłacało się dołożyc troszkę więcej i zakupić dobry samochód w dobrej marce.
bardzo dynamiczny. Czysta i cicha praca silnika sprawia że jazda tym samochodem to przyjemność. Poza tym rozpęd samochodu Rewelacja
przeszkody i nierównośći pokonuje bez zbędnych problemów, na fotelach przednich jeździ się bardzo wygodnie odpowiednio wyprofilowane z aktywnymi zagłówkami, tylne siedzenia również dostarczają przyjemnej jazdy nawet z kompletem pasażerów.W trakcie nawet bardzo dynamicznej i szybkiej ja...
Jeżeli chodzi o przestrzeń pojawia się tutaj mały problem. Otóż jadąc z przodu samemu już wydaje się jakby czegoś prakowało, niestety jeżeli jedzie z nami pasażer bocznego siedzenia jest już z lekka ciasno. Pasażerowie z tyłu jeśli chodzi o przestrzeń będą się gnietli. Niestety ...
bardzo przyjemnie prowadzi się samochód z parkowaniem nie ma większego problemu, chociaż mogłaby być leprza widocznośc we wstecznym lusterku, niestety szyba tylna jest troszke za mała. Ogólne wrażenia super.

Jurek2011-02-19

Dzięki stereotypom kupiłem za 40 tys. dwuletnie autko z przebiebiem 40 tys., z którego jestem conajmniej zadowolony, bogato wyposażony o miłym dla oka wyglądzie z lekkim zacięciem sportowym, którym jeżdżę dla przyjemności , a nie z koniecznośći.
Przydałaby się szóstka jak w 150 konnej wersji. Spalanie średnie po przejechaniu 12000 km to 5,7l/100 km. Wyprzedzanie czy ruszanie spod świateł to sama przyjemność.
Mam 186 cm i naprawdę jazda daje dużo przyjemnośći, a sportowe fotele fajnie trzymaja na zakrętach. Posiadaję regulację na odvinku lędźwiowym co bardzo pomaga w zajęciu wygodnej pozycji, za mną swobodnie siadają osoby o około 170 cm. Podczas jazdy słychać delikatnie silnik lecz bardzi...
Calkiem normalnie jeździłem w pięć osób, z przodu dwaj osobnicy po 180, z tyłu po około 170. Nardzo ładne wykończenie carbonowe deski i czerwono-czarna tapicerka z delikarnym zielonkawym podświetleniem bardzo ładnie wyglądają. Fantastyczie spisuje się system Blume, a sześć głośnik...
gumki 17" 235x35 michelinki, zwarta bryła i fajny silmiczek dają sporo przyjemności zwłaszcza na krętych drogach. Hamulce tarczowe na wszystkich kołach pozwalają na dynamiczne jeżdżenie. Oczywiście zawieszenie jest twarde więc nie dobija na nierównościach. Parkowanie do tyłu stwar...

2011-01-26

Bede jeszcze raz go kupowal tym razem jednak wiem na co patrzec przy zakupie i napewno bede bardziej rozsadniejszy. zalety to fajne przyspieszenie i wyglad sportowy.
Silnik bardzo cichy, bardzo podoba mi sie delikatny swist turbiny kiedy sie przyspiesza. Jak mu sie depta mocno w gaz to obrotomierz konczy sie dosc szybko. jak dla mnie przyspieszenie bylo calkiem dobre ale lepiej go z chipowac jak ma sie kase zawsze to wieksza moc bedzie.
Zawieszenie bardzo twarde i bardzo odczuwalna kazda nierownosc i dziury. A gdy wjedzie sie w dziure to chce sie tylko klac bo dzwiek jest nie za mily. fotele z przodu masakrycznie wygodne i fajnei regolowane na wysokosc.pasazer tez ma niesamowita wygode. mi nawet wygodniej siedzialo sie na miejscu p...
Wnetrze wystarczajace. Wszystko pod reka. Bagaznik przyzwoity- nei jest to auto rodzinne.Kochalem jezdzic tym autem ze wzgledu na wygode.
Bardzo dobrze trzyma sie drogi. choc jadac po koleinach lub dziurach na tych oponach 195/50 trzeba mocno trzymac kierownice. szczegolnie jest to odczuwalne na poczatku naszej przygody z autem kiedy przesiadamy sie z samochodu z cienkimi oponami. Kazda dziure bardzo czuc. Kierownica moglem operowac j...

2009-03-29

auto dla ludzi młodych, którzy lubią dynamiczną szybką jazdę. To auto jest stworzone do płacenia mandatów, bo nim się nie da spokojnie jezdzić:) Jeśli kupicie z przyciemnionymi szybami i chromami to zobaczycie, że każdy się za wami oglądnie.
Najdalej byłem nim w Chorwacji, komfort jazdy rewelacyjny, po tylu godzinach jazdy nic nie boli,choć w innych autach po kilku godzinach bolą mnie nogi to w bravie nic.Przy średniej prędkości 180km/h w aucie jest cicho, a prędkości nie czuć.wsiadam i wysiadam wypoczęty.
auto jedzie jak na szynach, nawierzchnia nie gra roli.Często jezdze na trasie Przemyśl- Lublin,nawierzchnia w stanie opłakanym- AUTO REWELACYJNIE TŁUMI WSZYSTKIE NIERÓWNOŚCI.

2010-01-26

Jestem bardzo miło zaskoczony z użytkowania swojego bravo,jakość wykonania i komfort jazdy na najwyższym poziomie no i ten rewelacyjny silnik.natomiast co do przestrzeni z tyłu dla mojej 4-osobowej rodziny wystarcza.
Najmocniejszy punkt tego auta,rewelacyjny silnik wspaniała dynamika i elastyczność oraz przyspieszenie,jak nie disel,do tego dobrze pracująca skrzynia biegów
Auto dobrze tłumi nierówności,komfort jazdy bardzo dobry,może z tyłu ciut za mało miejsca.
Tak jak pisałem z przodu rewelacyjnie,z tyłu może ciut za mało przestrzeni na nogi,ja mam pow.180cm i za mną siada syn też pow.180 cm.i miejsca mu wystarcza.Atak pozatym to auto dla ludzi dynamicznych i jeżdzi się z przodu.
Auto bardzo dobrze się prowadzi,fantastyczny układ kierowniczy oraz chamulce.

Średnie oceny FIAT BRAVO

Osoby zainteresowane autem Fiat Bravo brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Ford Focus.

Fiat Bravo

Fiat Bravo

Ford Focus

Ford Focus

Najciekawsza opinia użytkownika o Fiacie Bravo

Fiat Bravo 1900 150KM 2008r. hatchback

Jak silnik jest zimny to mam problem z biegiem wstecznym.Czy na piątce będzie 100 czy 60 tak samo super sie zbiera.Jak na razie na moje 150 koni nie ma mocnego.Na prawdę jest czym jechać, drogę połyka.Jedyny minus to krótka jedynka-kwestia przyzwyczajenia. Nie ma lepszych silników od fiatowskich(ten silnik wkładają do Saaba).

polecam czujniki parkowania, bo widoczność przez ramię słaba.

do fiata poszedłem przez przypadek,bo juz prawie kupiłem focusa i nie żałuję.Focus, peuegot308 tandetne ładne plastiki, natomiast jak siadłem do bravo to "szczęka mi opadła " jakość materiałów bardzo dobra, nic przy tym przebiegu nie trzeszczy i nie stuka,takiego wnętrza nie znajdziecie nigdzie.

jak do tej pory to wymieniełem przy 10000 km olej i nic więcej.Jeśli chodzi o ceny części są małe-ma jeszcze marę i punto, marea ma przebieg 125000 i jak na razie to wyskakują sprawy bieżące; punto ma 280tyś. na gazie od nowości i silnik chodzi jak żyleta- tylko robiłem zawieszenie.ceny w granicach rozsądku

jak na razie wszystko na najwyższym poziomie.

Fiat Bravo: coupe, coupe cabrio, hatchback, oldtimer

Fiat Bravo: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Fiat Bravo: 1.2, 1.4, 1.5, 1.6, 1.8, 1.9, 2.0

Fiat Bravo: 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994