Fiat Cinquecento opinie, oceny użytkowników, Fiat Cinquecento spalanie (strona 4)

Opinie o samochodach Fiat Cinquecento

Średnia ocena: 6.58/10

Fiat Cinquecento spalanie (l/100km)

6.77/7.73
5.21/6.10
6.03/6.89

Oceny FIATA CINQUECENTO

Marek2009-04-21

to nie jest silnik do samochodu. sa kosiarki 8konne. dynamiki zadnej, brak mocy ktory wymusza czeste redukcje. o osiagach nie warto wspominac 0-100 w granicach 30-35 sek skrzynia biegow kilkakrotnie uszczelniana i nadal cos cieknie
glosno i ciasno. optymalna jazda z gora 3 osobami. wg mnie samochod pod obciazeniem prowadzi sie przyjemniej i milej \\"przebija sie\\" przez wyboje
przestrzen z przodu w pelni wystarczajaca a jestem dosc wysoki, co do miejsca z tylu jezeli z przodu jest ktos duzy to od oceny odjac 2 pkt. bagaznik wystarczajacy na zakupy. jakosc wykonczenia przemilcze zawsze cos trzeszczy pyka dzwoni itp. wszechobecny plastik. karoseria po 12 latach brak jakich...
samochod maly i lekki wiec brak wspomagania wogole nie przeszkadza parkuje sie latwo przyjemnie i bez stresu prowadzi sie wg mnie przyjemnie choc znawca nie jestem. z uwagi na ciezar samochodu droga hamowania nigdy dluga nie byla

2009-04-01

nawet fajne auto tyko trzeba sie z nim zaprzyjaźnić i być do niego pozytywnie nastawionya to wtedy jet dobrze a nawet bardzo dobrze.:)
jezeli sie dba o auto to ono fajnie pracuje. Elastyczość jest nie najlepsza. Skrzynia jest dobra ale ta wajcha do zmiany nie jest najlepsza bywają momenty że ciężko jedynke załączyć. przyspieszenie zależy od : jak długo i na jakim oleju sie jeździ i na benzynie jaką sie leje . Moje autk...
to jest dużo lepszy maluch i nic więcej
to jest auto miesjsce czyli małe plastki czasem odzywają sie . na autach powypadkowych widać oznaki korozji lub nie konserwowanych za młodu ich (kiedy one były młode lub tak jak fiat zaleca)
Prowadzenie nawet fajne. Zawieszenie raczej twarde i jak na te klase to dość trwałe. kierownica chodzi średnio.

2011-02-14

Dla mnie jedyny minus tego auta to słabe przyśpieszenie na światłach i toporna skrzynia biegów po za tym jestem zadowolony można się przyzwyczajć, Dobry samochód mało pali paliwa, śmiga też dobrze jak sie go przydusi, mały to zero problemu z parkowaniem do miasta jak znalazł na zakupy ...
skrzynia biegów to porażka, musiałem sie do niej przyzwyczajć dopiero po tym jak trochę pojeździłem to wyczułem to maleństwo i tą toporną skrzynie biegów .
najważniejsze to mieć sprawne amorki i sprężyny wtedy jeździ sie dobrze, wyciszenie słabe no i jazda max we dwoje wtedy jest jeszcze żwawy .
z przodu dużo miejsca , z tyłu to już słabiutko ale dwie przeciętne osoby spokojnie wejdą , odporny na korozje ja swojego zalałem olejem progi itp. i rudy go nie gryzie, bagażnik mały ale zawsze jest możliwość złożenia tylnej kanapy .
Po wymianie amortyzatorów przód i tył , elegancko sie prowadzi , wcześniej bardzo go bujało i przechylało na boki.

2010-09-06

Samochodzik oceniam pozytywnie poza drobnymi niedoskonałościami bardzo dobry na poczatek: małe opłaty, tania eksploatacja, no i ogólnie oki;)
samochód o pojemności 700ccm nie przyspiesza jak 2.0... no ale za to mało pali;) jeden wielki minus tu jest: BRAK PIĄTEGO BIEGU ;/
wyciszenie masakra...;) z przodu bardzo dużo miejsca dla kierowcy i pasażera.. z tyłu troche gorzej... ale da się przezyc;D
hmmm to jest samochód do jazdy nie do patrzenia na niego :)
samochodzik bardzo lekki w związku z czy przy większych prędkościach w zakrętach sprawia wrażenie jak by chciało jechać na 2 kółkach. niestety jest stosunkowo wąskie a wysoki więc nie do końca stabilne, ale to nie jest samochód rajdowy;) A parkowanie wręcz banalne wciśnie się prawie...

2009-07-10

Ad.1 32KM :D, ktotko, troche lepiej niz w maluchu. Ad.2 4 biegi, jak w maluchu Ad.3 Spoko bo mali pali, ale 32KM Ad.4 28s, jak pocisk Ad.5 wyprzedzanie to czysta przyjemnosc, ciagnaca sie w nieskonczonisc Ad.6 jak w ad.5
Ad.1 Ujdzie, w miare przyzwoicie na te mase pojazdu Ad.2 Chmmmmm... gorzej niz pusty Ad.3 Przy gwaltownym manewrze, mozna przesiasc sie na miejsce pasazera (dobrze miec z tego powodu zapiete pasy Ad.4 malo miejsca na nogi Ad.5 No koment, rowerem da sie dynamiczniej Ad.6 To nie Mercedes s klasa
Ad.1 O dziwo sporo Ad.2 Ciasno Ad.3 Całkiem znosnie Ad.4 Prawie brak Ad.5 Rasowy plastik Ad.6 Bagaznik robie sie nawet spory Ad.7 Jak na polski wyrob doskonala
Ad.1 Na zakretach niefajnie sie przechyla, ale nie na tyle zeby go nie kontrolowac. Ad.2 bez wspomagania daje rade i nawet precyzyjnie. Ad.3 Lekki wiec staje w miejscu. Ad.4 Maly wiec zmiesci sie wszedzie.

Średnie oceny FIAT CINQUECENTO

4.4/10
4.7/10
4.6/10
4.3/10

Osoby zainteresowane autem Fiat Cinquecento brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Mazda CX-5.

Fiat Cinquecento

Fiat Cinquecento

Mazda CX-5

Fiat Cinquecento: cabrio, coupe, hatchback, inne, liftback, mini-van, sedan (limuzyna), van

Fiat Cinquecento: benzyna, olej napędowy, benzyna+gaz

Fiat Cinquecento: 0.7, 0.9, 1.1, 1.2, 1.9

Fiat Cinquecento: 2007, 2001, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1985