Fiat Linea opinie, oceny użytkowników, Fiat Linea spalanie 2009r. (strona 1)

Opinie o samochodach Fiat Linea

2009r.

Średnia ocena: 8.14/10

Fiat Linea spalanie (l/100km)

Oceny FIATA LINEA

Rafał2018-05-16

Auto godne polecenia. Przestrzeganie interwałów wymiany oleju, pasków i innych części zużywających się prowadzi do niezawodnej eksploatacji. Słabszy silnik odwdzięcza się trwałością. 90000 km bez wycieków i innych problemów. Elektronika niezawodna. Komfort jazdy na przyzwoitym poziom...
78 KM w dosyć ciężkim samochodzie to troszkę za mało. Auto raczej dla spokojnych kierowców. Przy podróżowaniu przez jedną osobę jest w miarę przyzwoicie, ale z pełnym obciążeniem trzeba uważać przy wyprzedzaniu. Elastyczność silnika na dobrym poziomie. 3 bieg w zakresie 20-80 km/h,...
Komfort jazdy na przyzwoitym poziomie. Pokonywałem tym samochodem jako kierowca odległości rzędu 1000 km w ciągu dnia np. KATOWICE-GDAŃSK-KATOWICE. Nic nie można zarzucić. Autko raczej zachęca do dalszej jazdy, niż zmusza do odpoczynku.
Miejsca z przodu jest wystarczająco. Każdy powinien znaleźć dla siebie optymalne ustawienie foteli. Miejsca z tyłu nie brakuje, nawet wysoka osoba będzie podróżowała bez problemów. Obsługa samochodu dosyć prosta, wszystko na właściwym miejscu i pod ręką. Karoseria sztywna, trwała. 9...
Autko prowadzi się bardzo dobrze. Przy prędkościach powyżej 110 km/h jest trochę podatne na boczny wiatr. Ciasne zakręty można przejeżdżać dość szybko, ponieważ Linea nie ma tendencji całowania asfaltu lusterkami. Układ kierowniczy działa dość precyzyjnie. Hamowanie jest na przyzwo...

wojtech2013-05-26

Autko do spokojnej bezpiecznej jazdy tani w eksploatacji ladna linia nadwozia powoduje ze trudno w nim upatrzec stylistyke fiata
Nie jest to auto sportowe. Pojedzie tyle ile pozwalaja na to przepisy w Europie. Jak ktos chce sie scigac ze swiatel, na 3/4 mili, lub na autobahnie to niech kupi Ferrari jak go stac. To auto do wygodnego przemieszczania z pkt A do B w ramach przepisow dotyczacych predkosci.
Auto prowadzi sie wygodnie. Szeroki zakres regulacji kolumny kierownicy we wszystkich plaszczyznach to wygodne udogodnienie.

2011-02-14

spokojnie polecam do miasta i na działkę w pobliżu miasta. Na wyprawy 1.6 benzyna lub diesel. Uwaqżam, że zrobiłem udany zakup. Wpłaciłem 25000 zł, reszta na 60 rat po 528 zł/miesiąc. Samochód jest po prostu ładny, ma styl, szczególnie w kolorze srebrnym!
77 KM - jak jadę sam jest zupełnie dobrze, jak jedzie nas czworo, to ze względu na ciężar samochodu, trzeba myśleć i przewidywać przy wyprzedzaniu, ale sytuacji niebezpiecznej nie miałem.
mam dużą przyjemność z jazdy, oczywiście nie wariackiej, ale normalnej, spokojnej jazdy zarówno po mieście jak i poza miastem
moim zdaniem materiały są bardzo dobre, przyjemne w dotyku, elementy dobrze spasowane, wnętrze jest obszerne i ładne
auto bardzo dobrze się prowadzi, ale nie przekraczm prędkości 100 km na godzinę

2011-05-29

Przyzwoite auto, obszerne z dużym bagażnikiem dobrze wyposażone trochę za słaby silnik ale za tą cenę jest ciężko kupić coś nowego i lepszego.
Kultura pracy silnika nie jest zła , ale za mała moc stąd mizerne przyśpieszenie.
Jest w porządku,bez większych zastrzeżeń.
Jak na tą klasę samochodu to jest obszerny z dużym bagażnikiem.Niekóre tworzywa użyte do wykńczenia powinny być lepsze gatunkowo( mniej twarde).
Trochę słychać zawieszenie na nierównościach i wrażenie jakby za mocno działało wspomaganie przy większych prędkościach.Słaba widoczność podczas parkowania jak to w sedanach.

Super samochód dla rodziny do miasta i na działkę pod miastem, dużo miejsca, wielki bagażnik 500 litrów, wygodny, w miarę cichy, sympatycznie wykonany, wspaniała ponadczasowa linia. Mój pierwszy FIAT - jestem mile zaskoczony.
Skrzynia mogłaby być 6 biegowa, szczególnie poza mistem. Byłoby o wiele ciszej i spalanie spadłoby z całą pewnością.
Mam przyjemność z jazdy. Mam 190 cm wzrostu i jest SUPER.
Byłem zaskoczony bardzo przyjemnym wnętrzem, podoba mi się i już!
Nie mam czujników parkowania. samochód jest długi i trzeba się do tego przyzwyczaić.

Średnie oceny FIAT LINEA

9.9/10

Osoby zainteresowane autem Fiat Linea brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Opel Movano.

Fiat Linea

Fiat Linea

Opel Movano

Opel Movano

Najciekawsza opinia użytkownika o Fiacie Linea

użytkownik: wojtech

Fiat Linea 1400 KM 2009r. sedan (limuzyna)

Widocznosc z przodu dobra choc przedszybie jest dosc glebokie jak w chrysler voyager. Widocznosc z tylu troche gorzej bo nie widac bagaznika i trzeba parkowac na wyczucie. Lusterka sa bardzo duze sterowane elektrycznie i ich zakres jest bardzo duzy.

Przy polskich drogach troche dobija zawieszenie. Jest troche glosne i niezbyt komfortowe, jednak bardzo tanie przy naprawach ktore nie zdarzaja sie czesto bo jest dosc wytrzymale. Po 4 latach nic w zawieszeniu nie robilem. Auto bardzo wygodne zarowno z przodu jak i z tylu. Samochod plynie. Przydalyby sie podlokietniki z przodu i na tylnej kanapie. Klima w standardzie to dodatkowa wartosc dodana. Na tylnej kanapie wyzsze osoby moga dotykac glowa podsufitki.

Przestrzen dla kierowcy i pasazera dosc spora. Tylna kanapa wygodna. Bagaznik bardzo duzy z mozliwoscia rozloszenia kanapy 30/70 przstrzen ladunkowa wieksza o 150%. Wnetrze uslane plastikami ktore jednak nigdy nie halasuja. Grube drzwi sprawiaja ze jest duzo miejsca na lewy lokiec kierowcy. Zmienic w tym samochodzie mozna chyba tylko radio i dodac podlokietniki. Karoseria odporna na rdze (ocynk) dosc odporna na zdrapania.

Koszty napraw banalnie niskie. Tylko wloskie auta nastepna bedzie chyba lancia.

Klima dziala szybko i sprawnie. Grzanie dziala troche wolniej bo silnik dosc dlugo sie rozgrzewa.

Nic sie nie dzieje.

Fiat Linea: hatchback, sedan (limuzyna)

Fiat Linea: benzyna, olej napędowy, benzyna+gaz

Fiat Linea: 1.3, 1.4

Fiat Linea: 2009, 2008, 2007