Fiat Marea opinie, oceny użytkowników, Fiat Marea spalanie 2000r. (strona 1)

Opinie o samochodach Fiat Marea

2000r.

Åšrednia ocena: 8.13/10

Fiat Marea spalanie (l/100km)

8.50/11.36
6.30/9.26
7.00/10.36

Oceny FIATA MAREA

2009-07-12

auto idealne na autostrady drogi szybkiego ruchu etc. przyspiesza i to jak... jak na fiata którt ciezki nie jest ten silni robi zniego naprwde rakiete. predkości rzędu 160km/h nie sprawiają mu problemu przy tym nie robi wiele hałasu.
Kiedy postawie fiata koÅ‚opasata z 2000 roku to pod wzglÄ™dem designu poprostu guruje zaprojektowany przez sevena bangle wiec nie ma co sie dziwić, wizualnie jest piÄ™kny ma detale jak relingi schodzace w Å›wiatÅ‚a czy... naprawde Å‚adne auto.WnÄ™trze tez mnie sie podoba nie jest dla ludzi stoÅ‚ujÄ...
Auto idealne dla rodziny mieko zawieszone i przyjemne w prowadzeniu, by wykrzesać z niego wiecej założyłem 17 calowe felgi by pewniej wchodzić w zakręty. parkowa nieniestety na wyczucie.

2010-02-19

głowna zaletą tego auta jest silnik.wekonanie nadwozia itp.jak na fiata uwazam i tak za niezłe. jak fiat z lat 98-02 to tylko jtd.
świetny silnik i świetna skrzynia!idealnie spasowane,jedynie czasem myślę ze przydał by się szósty bieg.
no z komfortem jest już troszkę gorzej ,chodzi tu zwłaszcza o zawieszenie, nie jest tez aż tak tragicznie ale oczekiwałbym ciut lepszego komfortu.ale zwróćcie uwagę ze to jest fiat a nie mercedes.tak wiec jak na fiata to jest i tak niezle ;)
jeśli chodzi o wygląd zew.mi się osobiście ten design podoba.materiały użyte do wyk.wnętrza sa dobre,miejsca jest wystarczająco dla pięciu osób a bagażnik jest dość funkcjonalny
obecnie mam problemy z ukł.kerow.chodzi tu o maglownice .jest zatarta,być możne to wada tych modeli ale wspomaganie działa bez zarzutu

2011-02-14

Moja marea z instalacją gazową ma na prawdę wg. mnie niezłe przyspieszenie, z wyprzedzeniem nie ma żadnego problemu bo bardzo ładnie się ,,zbiera".
Samochód jest po prostu wspaniały jeśli chodzi o komfort jazdy. Po pierwsze ładowność praktycznie nie ograniczona, a podróżowanie za równo na tylnej kanapie jak też na przednich siedzeniach to prawdziwa przyjemność.
Sporo zastrzeżeń do plastików, jako elementów wykończenia. Poza tym właściwie nie ma powodu żeby narzekać. Jeśli chodzi o karoserię to fiat zasługuje na najwyższą ocenę.
Auto prowadzi się rewelacyjnie, to na prawdę duże kombi, więc może sprawiać trudności przy parkowaniu ale to jest kwestia przyzwyczajenia. Co do hamulców to tez nie za bardzo jest się czego przyczepić. Jak dla mnie bez zastrzeżeń.

2008-02-13

tani ekonomiczny nie awaryjny,pojemny,trochę za słaby z kompletem pasażerów(przyspieszenie)
Brakuje mocy przy wyprzedzaniu powyżej 90km/h jeśli jest obciążony kompletem dorosłych pasażerów.
auto stosunkowo wygodne nawet dla pięciu osób.Niestety wersja kombi nieco skrzypi na naszych drogach
nie koroduje ,nieco za miękka blacha
to nie jest sportowe auto.do spokojnej jazdy -bez zastrzeżeń

Fiat Marea Wekeend – Autko polecam osobom które majÄ… poczucie humoru, gdyż autko robi psikusy np. zaÅ›wieci siÄ™ czasem jakaÅ› kontrolka, nie groźnie. Fiat lubi jak siÄ™ o niego dba, jeżeli wszystko jest robione na bieżąco nie ma niespodzianek.

Åšrednie oceny FIAT MAREA

5.1/10
5.1/10
4.9/10
4.3/10

Osoby zainteresowane autem Fiat Marea braÅ‚y także pod uwagÄ™ zakup innego samochodu. Najczęściej byÅ‚ to samochód: Ford Mondeo.

Fiat Marea

Fiat Marea

Ford Mondeo

Ford Mondeo

Najciekawsza opinia użytkownika o Fiacie Marea

Fiat Marea hlx 2400 jtd 131KM 2000r. kombi

piękne auto, 5 cilidrów na wysokich obrotach brzmi całkiem nie żle, wbija w fotel ,na 5 biegu przyspiesza a wskazuwka prędkościomierza zatrzymuje się na 220 kilometrach na godzine. przy tym nie pali 20 litr/100. Można sie przyczepić do pewnych rozwiązań tylko po co? auto jest tanie dobrze jeżdzi i wygląda

moze to wynik wersji hlx i zainstalowanego systemu audio i dodtkowego wygłuszenia wnętrza ale naprawde jest ok jak za 10 000 pln. ze cos skrzypi czy spasowane ie tak no cóż auto ma swoje lata wiec ie ma o narzekac co komfortu jak wspominałem wceńiej jest rodzine a ja azywam tatusiowe czyli 180 km/h na kanapie polecam na długie wyjazdy sidzenia ok. o 8 latach tapicerka skurzana wygląda narawde dobrze.

Kiedy postawie fiata kołopasata z 2000 roku to pod względem designu poprostu guruje zaprojektowany przez sevena bangle wiec nie ma co sie dziwić, wizualnie jest piękny ma detale jak relingi schodzace w światła czy... naprawde ładne auto.Wnętrze tez mnie sie podoba nie jest dla ludzi stołujących sie w mc donaldzie bo nie posiada uchwytów na napoje, dla posiadaczy cb tez nie bardzo a le dla całej reszt owszem. wszystko na plus biorąc pod uwage jakość do ceny a na 17 wyglada przepięknie...

Fiat Marea: kombi, sedan (limuzyna)

Fiat Marea: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Fiat Marea: 1.4, 1.6, 1.8, 1.9, 2.0, 2.4

Fiat Marea: 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996