Fiat Marea opinie, oceny użytkowników, Fiat Marea spalanie 2.4 (strona 1)

Opinie o samochodach Fiat Marea

2.4

Åšrednia ocena: 7.83/10

Fiat Marea spalanie (l/100km)

Oceny FIATA MAREA

2009-07-12

auto idealne na autostrady drogi szybkiego ruchu etc. przyspiesza i to jak... jak na fiata którt ciezki nie jest ten silni robi zniego naprwde rakiete. predkości rzędu 160km/h nie sprawiają mu problemu przy tym nie robi wiele hałasu.
Kiedy postawie fiata koÅ‚opasata z 2000 roku to pod wzglÄ™dem designu poprostu guruje zaprojektowany przez sevena bangle wiec nie ma co sie dziwić, wizualnie jest piÄ™kny ma detale jak relingi schodzace w Å›wiatÅ‚a czy... naprawde Å‚adne auto.WnÄ™trze tez mnie sie podoba nie jest dla ludzi stoÅ‚ujÄ...
Auto idealne dla rodziny mieko zawieszone i przyjemne w prowadzeniu, by wykrzesać z niego wiecej założyłem 17 calowe felgi by pewniej wchodzić w zakręty. parkowa nieniestety na wyczucie.

2008-07-23

Szkrzynia precyzyjna.Wysoka elastycznosc nawet na wysokich biegach. Silnik głośny ale mocny. Wyprzedzanie trzech tirów naraz to żaden problem.
Fotele mało wygodnejak na wersje HLX (skórzana tapicerka)Przy wysokich predkościach głośno w srodku. Na nierównosciach dobija i buja ( mam zuzyte zawieszenie)
Plastiki słabej jakosci pozostałe braki rekompesuje jasna skórzana tapicerka(żadko spotykana)mało mioejsca z tyłu.Bagazik niby duży ale nie pojemny...
Zawieszenie sportowo zestrojone(twarde) szybko sie żuzywa. Pozatym wszystko w porzadku.Duży plus za rewelacyjne hamulce.

2009-07-11

Autko z tym silnikiem godne polecenia pojezdzicie nim extremalnie jak i na rodzinne wypady
130 koni to jednak masa mocy oraz w dieslu nie wysoki moment obrotowy no i do tego wspomaga moc turbina ze zmienną geometrią łopatek zresztą pomyślcie ten sam silnik montowano do Alfy 156,Lanci Libry oraz do fiata Dukato
Całkiem nie zle jak na Fiata
Nie ma oznak korozji ale nie sugerujcie się moim zdaniem ja swoją Mareę przywiozłem z Włoch aczkolwiek młodsze modele produkowane na rynek Polski wypadają dużo gorzej jakieś inne blachy dawali
Bardzo przyjemnie się go prowadzi ciężki i stabilny samochód

2008-02-12

wygodne i szybkie i dobrze wyposarzone auto z silnikiem diesla, nie wysoka cena zakupu,drogie czescie.
Troche głosny, bardzo mocny .
wszystko ok, zawieszenie raczej twarde.
wszystko dobrze. wersja ze skórzana tapicerka, przecietna jakosc plastików.
Prowadzi sie jak po sznurku, troche za twarde zawieszenie.

2009-07-19

Rewelacyjny samochód za niewielką kasę. Pięcioosobowa rodzinka jedzie nim gdzie chce razem z bagażem i rowerami,jaszcze całkiem dynamicznie w komfortowych warunkach podróżują. Jeśli chodzi o spalanie to ja go kto ciśnie tak płaci a silnik Marysia ma ze sporym zapasem koni.

Åšrednie oceny FIAT MAREA

5.1/10
5.1/10

Osoby zainteresowane autem Fiat Marea braÅ‚y także pod uwagÄ™ zakup innego samochodu. Najczęściej byÅ‚ to samochód: Ford Mondeo.

Fiat Marea

Fiat Marea

Ford Mondeo

Ford Mondeo

Najciekawsza opinia użytkownika o Fiacie Marea

Fiat Marea hlx 2400 jtd 131KM 2000r. kombi

piękne auto, 5 cilidrów na wysokich obrotach brzmi całkiem nie żle, wbija w fotel ,na 5 biegu przyspiesza a wskazuwka prędkościomierza zatrzymuje się na 220 kilometrach na godzine. przy tym nie pali 20 litr/100. Można sie przyczepić do pewnych rozwiązań tylko po co? auto jest tanie dobrze jeżdzi i wygląda

moze to wynik wersji hlx i zainstalowanego systemu audio i dodtkowego wygłuszenia wnętrza ale naprawde jest ok jak za 10 000 pln. ze cos skrzypi czy spasowane ie tak no cóż auto ma swoje lata wiec ie ma o narzekac co komfortu jak wspominałem wceńiej jest rodzine a ja azywam tatusiowe czyli 180 km/h na kanapie polecam na długie wyjazdy sidzenia ok. o 8 latach tapicerka skurzana wygląda narawde dobrze.

Kiedy postawie fiata kołopasata z 2000 roku to pod względem designu poprostu guruje zaprojektowany przez sevena bangle wiec nie ma co sie dziwić, wizualnie jest piękny ma detale jak relingi schodzace w światła czy... naprawde ładne auto.Wnętrze tez mnie sie podoba nie jest dla ludzi stołujących sie w mc donaldzie bo nie posiada uchwytów na napoje, dla posiadaczy cb tez nie bardzo a le dla całej reszt owszem. wszystko na plus biorąc pod uwage jakość do ceny a na 17 wyglada przepięknie...

Fiat Marea: kombi, sedan (limuzyna)

Fiat Marea: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Fiat Marea: 1.4, 1.6, 1.8, 1.9, 2.0, 2.4

Fiat Marea: 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996