Fiat Multipla opinie, oceny użytkowników, Fiat Multipla spalanie 1999r. (strona 1)

Opinie o samochodach Fiat Multipla

1999r.

Åšrednia ocena: 8.63/10

Fiat Multipla spalanie (l/100km)

9.40/12.20
8.85/10.50
8.80/11.50

Oceny FIATA MULTIPLA

2010-02-19

Gdy myślę teraz o wymianie samochodu to o takim samym modelu tylko trochę młodszym. A choć szczególnie od przodu Multipla nie wygląda "porywająco" to gdy siedzi się w środku odczuwa się tylko zalety tej specyficznej konstrukcji.
To samochód rodzinny a nie wyścigówka i bardziej liczy się ekonomia niż przyspieszenia ale gdy jedziesz sam bez obciążenia to wydaje się całkiem zrywny.
Tylne fotele majÄ… 2 pozycje i trzeba zaznaczyć, że jeżeli chcemy mieć duży bagażnik to wtedy już miejsca z tyÅ‚u dla pasażerów nie jest tak wiele, ale nie jest też źle, dla dzieci w zupeÅ‚noÅ›ci wystarcza. Masa miejsca na bagaż podrÄ™czny z przodu bardzo uÅ‚atwia podróżowanie z dzieÄ...
Nie jest to może jeszcze "górna półka" niemniej Fiat mnie pozytywnie zaskoczył na tym polu.
Po przesiadce z Audi 100 bardzo rozczarowuje słaby promień skrętu. Fiat jest o 1m krótszy a trudniej nim zawrócić niż 5m Audi. To w zasadzie jedyna rzecz, która mnie rozczarowała w Multipli.

Wojtek2008-02-12

Fiat jak to Fiat.Na pewno 1,9 JTD to lepsza wersja dla tego nadwozia.Benzyna za słaba.Podobno były wersje z silnikiem 2,0 i ta wersja była na pewno lepsza od 1,6.Najgorzej z zawieszeniem.Nasze drogi nie dają szans na dłuższe okresy wymiany podzespołów zawieszenia jak co 12 m-cy maksimu.Ochro...

2010-07-16

mogła by być masywniejsza i mieć tańsze koszty serwisowe
Przy tej masie przydało by się TURBO
Nie ma wygodniejszego auta
Blacha - bardzo Dobra wygoda i ergonomia - idealna zbyt mały bagażnik
Kocham moją MATYLDĘ ja i troje moich dzieci ,a żona ją ubustwia. (może nawet bardziej niż mnie)

2013-06-06

Polecam,szczególnie rodzinie

Åšrednie oceny FIAT MULTIPLA

9.8/10
9.8/10
4.9/10

Osoby zainteresowane autem Fiat Multipla braÅ‚y także pod uwagÄ™ zakup innego samochodu. Najczęściej byÅ‚ to samochód: Hyundai Matrix.

Fiat Multipla

Fiat Multipla

Hyundai Matrix

Hyundai Matrix

Najciekawsza opinia użytkownika o Fiacie Multipla

Fiat Multipla 1900 109KM 1999r. kombi

Super widoczność przez dużą wysokość siedzenia nad drogą. Specyficzne umieszczenie w tym modelu świateł długich sprawia, że jazda w nocy to czysta przyjemność - zasięg światła dużo lepszy niż w innych samochodach.

Tylne fotele mają 2 pozycje i trzeba zaznaczyć, że jeżeli chcemy mieć duży bagażnik to wtedy już miejsca z tyłu dla pasażerów nie jest tak wiele, ale nie jest też źle, dla dzieci w zupełności wystarcza. Masa miejsca na bagaż podręczny z przodu bardzo ułatwia podróżowanie z dziećmi.

Pewnie do usterki przyczynił się też -25 stopniowy mróz.

Generalnie jest OK, ale przy pełnym załadunku (po sufit) i 6 osobach w środku, podczas deszczowej pogody szyby bardzo szybko są zaparowane i trzeba włączać co jakiś czas osuszanie z wykorzystaniem klimy.

Wszystko bez usterek przez cały rok. Choć szyby mogłyby podnosić się szybciej ;)

Fiat Multipla: hatchback, kombi, mini-van, van

Fiat Multipla: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Fiat Multipla: 1.6, 1.9

Fiat Multipla: 2006, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999