Fiat Palio opinie, oceny użytkowników, Fiat Palio spalanie (strona 3)

Opinie o samochodach Fiat Palio

Średnia ocena: 7.20/10

Fiat Palio spalanie (l/100km)

8.86/10.31
6.55/8.30
7.52/9.23

Oceny FIATA PALIO

Adam2014-05-24

Kupiony za 2000 z przebiegiem 130000 wlozylem w niego gaz za 2000. I po 28 tys. Moge powiedziec ze bardzo warto kupic ten model w takiej cenie. Usterki wystepuja ale sa takie malutkie ze az nie warto o nich wspominac. Podwozie mi gnije i to jest akurat wydadek ok 600zl.
Genialne przyspieszenie. Na swiatlach wycinam nie jeden samochód. Dopiero przy ~80 zdobywaja prowadzenie.
Uwazam ze sa to jedne z wygodniejszych foteli. Jezdzilem peugeotem 308sw, vw polo, a klasa i mysle ze Palio ma najwygodniejsze. No, moze nie tak wygodne jak multipla. Wyciszenie kiepskie, bez muzyki przy 120 robi sie gloooosno. Radze nie jezdzic z kompletem pasazerow (5 osob) jest ciasno. 4 osoby m...
Bardzo ladny pojazd. Duzy bagaznik, mam 188cm wzrostu i nie mialem problemu nocowac w palio :) po obaleniu tylnej kanapy robi sie rowna powoerzchnia co jest dla mnie bardzo istotne. Jako kierowca tez nie nazekam na brak miejsca.
Prowadzenie jest ok. Bardzo zwinne jak np. Chca ci umyc na swiatlach szybe to badzo latwo jest ucicec :) wiem z doswiadczenia :D parkowanie to bajka.

uzytkownik2010-07-29

Zaletą jest niski koszt utrzymania, dużo zamienników, części dostępne, idealny na urlop. Wada troszkę dużo pali, no i oczywiście wykończenie wnętrza z tanich materiałów. Ale ogólnie porównując jak jeździłam Golfem III a tym autkiem. To na pewno to autko jest dla mojej rodziny o nie...
Typowy samochód dla rodziny dbającej o bezpieczeństwo dla siebie i innych. Nie jest to samochód dla młodych ludzi którzy lubią łamać przepisy:)[przyśpieszenie] Jest to bezpieczny, pakowny samochód.
Porównując fiata Palio z Golfem III. To w 100% wybieram Fiata Palio. Golf był dla mnie twardym, małym samochodem. Palio jest dostosowany do mojej rodziny, idealny na urlop.
Coś za coś. Cena adekwatna do jakości. Jakość materiałów mogli by poprawić. Dużym plusem bagażnik, po rozłożeniu foteli można w nim wyspać się wygodnie. Jak również duży plus wysokości samochodu. Czuje się jak w Vanie.

2008-08-01

Z zewnątrz i wewnątrz ok autko ładn ei komfortowe nie mam zastrzeżeń
Przyspieszenie jak na 1.2 nie jest złe a pozatym to nie auto sportowe więc nie ma czego wymagać z silnikiem i skrzynią problemów nie miałem
Fotele bardzo wygodne nawet na długie trasy nawet w 4 na wczasy polecam. wyciszenie do 120 ok pow. troszke gośno ale da się wytrzymać a w końcu to nie auto sportowe
Przestrzeń z przodu bardzo dobra z tylu może troszkę mało ale wystarczająco. Jakość materiałów ok jak na 8 lat nic nie trzeszcy.
Autko prowadzi sie bardzo dobrze jest wysoko postawione więc w zime nie ma większych problemów z koleinami. Hamulce jak na wagę auta bardzo dobre. A jeżeli chodzi o parkowanie to nawet moja żona przyzwyczajona do małych samochodów daje sobie radę.

2008-08-12

Auto bardzo praktyczne choć mało wygodne i trochę toporne.
Silnik bardzo dynamiczny lecz głośny i paliwożerny zwłaszcza że lubi obroty.
Komfort przeciętny choć jak na tak małe auto nie można jakoś bardzo narzekać.
Jakość materiałów jak we Fiacie. Rdza nie pojawiła się. Plus za bagażnik i ładowność.
Zawieszenie raczej twarde i wysokie - takie trochę rolnicze. Jeśli chodzi o hamulce to mimo iż całkiem niezłe to jeśli ktoś jeździ jak ja wieloma samochodami to trudno się do nich przyzwyczaić. Są bardzo czułe i na początku sprawiają wrażenie działania tylko dwupozycyjnego: włącz/...

2008-03-30

W sumie jestem zadowolony z eksploatacji chociaż zdaję sobie sprawę że jak robiłbym miesięcznie ze 4 tys km to nie wytrzymał by tempa.
Miałem trudności z biegiem wstecznym, bo przede mną jeździła nim kobieta i chyba po piątce wrzuciła bieg (rakietnyj) i obrobiła koło zębate więc był problem z wybiciem wstecznego ale w ciągu całego czasu użytkowania stan się nie pogorszył .
Syn 195 cm z tyłu miał ciasno i musiał kolanami wypychać fotel.Bagażnik najlepszy plus tego auta.Plastiki lekko skrzypią i są słabej jakości
Brak ABS dawał się we znaki przy śliskiej nawierzchni. lekko podsterowny

Średnie oceny FIAT PALIO

4.9/10
4.9/10

Osoby zainteresowane autem Fiat Palio brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Opel Astra.

Fiat Palio

Fiat Palio

Opel Astra

Opel Astra

Fiat Palio: hatchback, kombi, mini-van

Fiat Palio: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Fiat Palio: 1.2, 1.3, 1.4, 1.6, 1.7, 1.9

Fiat Palio: 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1995, 1990