Fiat Panda opinie, oceny użytkowników, Fiat Panda spalanie 2004r. (strona 1)

Opinie o samochodach Fiat Panda

2004r.

Średnia ocena: 7.96/10

Fiat Panda spalanie (l/100km)

6.95/7.55
5.46/6.23
5.99/7.10

Oceny FIATA PANDA

2008-02-12

Z rzeczy nieeksploatacyjnych - pompa paliwa + korektory siły hamowania. Reszta - normalne rzeczy które w prawie każdym aucie mogły wystąpić - szczególnie przy przebiegu 102 tys.... Poza tym - małe autko intensywnie "ciorane" - naprawdę nie ma co narzekać.
Silnik elastyczny i ekonomiczny. Jego zaletą jest prostota - tam po prostu nie ma się co popsuć. Co do osiągów - do spokojnej jazdy wystarczy - ale nie wymagajmy za dużo od 54 koni mechanicznych...
Fotele na dłuższą jazdę niewygodne i męczące. Nie trzymają w ogóle na boki. Resorowanie i wyciszenie duuuuży plus - w sam raz na polskie drogi. Poza tym auto stosunkowo wysoko zawieszone i jakby skonstruowane na jazdę w Polsce ;-)))
Praktycznie brak schowków.... Bagażnik symboliczny - mnie tam wchodzi subwoofer i koło zapasowe ;-)))
Auto buja się i przechyla na zakrętach, ale przecież to auto nie zostało stworzone do sportowej jazdy, Bardzo duży plus: parkowanie, hamulce "brzytwa" i lekko chodząca kierownica nawet bez wspomagania.

2008-02-07

do 80 jedzie ,ale po 100 juz sie buja...można wyciagnąć nim 165 całkiem niezle jak na tego malucha.
miła cisza w srodku ,ale tylko do 110km/h.resorowanie przyzwoite auto jest małe i troche sie skacze ...
bagażnik ?to chyba wiekszy schowek który powinien być we wnetrzu autaale i tak nic tam nie woziłem.A na wyjazdy (dwie torby)we dwójkę wystarczy.
małe autko ,ale mozna nim pojechać szybko po ciasnych zakrętach...lepsze zawieszenie od bujających się francuzów.

2008-09-04

Duże spalanie w małym mieście (30000 mieszkańców), podsterowność przy pełnym obciążeniu; słabe wyposażenie mojej wersji Activ poza tym same plusy; dynamiczny silnik, zgrabny, wszędzie wjedzie, ergonomiczny, dobrze wykonany, żadnych awarii przy przebiegu 39000km,
Zaskoczył mnie silnik, jak na 1.1. był bardzo dynamiczny, wyciskałem nawet 150km/h i wyprzedzałem bez problemu, duży +
Jedynie przy komplecie pasażerów auto sprawiało problemy, było podsterowne i trzeba było jeździć bardzo ostrożnie, co denerwowało...
Niestety autko tylko dla 2, góra 3 osób; dla rodziny to męczarnia; jeśli się chce pojechac w trasę; jechałem z Zakopanego na Mazury i wiem co się działo - katastrofa; no ale Panda do tego się po prostu nie nadaje i tyle...
Ogólnie bdb, jedynie przy obciążeniu 4 os. i bagaż bardzo podsterowny na śliskiej nawierzchni, uciekają przednie koła..

2009-05-17

PANDA DOBRZE JEŻDZI, DOBRZE HAMUJE, DOBRZE SIE SPISUJE. MATERIAŁY WNĘTRZA TAKIE SOBIE. OGÓLNIE BEZAWARYJNE POZA DROBNYMI DOLAGLIWOŚCIAMI ELEKTRYKI.
ELASTYCZNOSĆ SILNIKA JEST ZADOWALAJĄCA,ALE TYLKO DLA JEDNEJ OSOBY NA POKŁADZIE. PRZY CZTERECH OSOBACH NIE MA SIŁY JECHAĆ.PRZYDAŁO BY SIĘ WIĘCEJ MOCY, ALE OGÓLNIE OK.PRZYŚPIESZANIE W MIEŚCIE JEST OK, ALE NA TRASIE SZYBKO DOSTAJE ZADYSZKI.
WYCISZENIE WNĘTRZA JEST NA TRASIE BEZNADZIEJNE. Z PRZODU MIEJSCA WYSTARCZY DLA WZROSTU 190 CM. Z TYŁU MOZE BYĆ.KOMFORT JAK NA TAK MAŁE AUTO OK.
PANDA DOBRZE TRZYMA SIĘ DROGI , ALE DOPIERO PO ZMIANIE KÓŁ NA 185/60 R14. UKŁAD KIEROWNICZY BEZ WSPOMAGANIA NAWET PRZY SZEROKICH OPONACH JEST OK. HAMULCE FABRYCZNE PRZYZWOITE, LECZ PO WYMIANIE KLOCKÓW JUŻ NIE TO SAMO, ALE OK. WIDOCZNOŚC DO TYŁU JAST TAKA SOBIE.

2008-08-15

Ogólnie mówiąc samochodzik sprawuje się super. Jestem z niego bardzo zadowolona kupiłam go używanego 4 letniego. mam go co prawda dopiero 3 miesiąc ale już naprawdę sporo nim jeździłam żeby wyrazić swoja opinie i jestem zadowolona.
Ma niezłe przyspieszenie jak na taki mały samochodzik.. Maksymalna prędkość to taka do 120 km.
Jechałam z dużo obciążonym samochodem i naprawdę nie było tak źle:)
Samochód ten jest mały więc wiadomo nie będziemy mieć tak jak w mercedesie ale jest ok .. Bagażnik jest naprawdę dobry w stosunku do ogólnej wielkości samochodu.
Jeżeli chodzi o parkowanie to jest super bo samochód ma ścięty tył:)

Średnie oceny FIAT PANDA

Osoby zainteresowane autem Fiat Panda brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Suzuki Celerio.

Fiat Panda

Fiat Panda

Suzuki Celerio

Najciekawsza opinia użytkownika o Fiacie Panda

Fiat Panda 1200 0KM 2004r. hatchback

wbrew złej opini o fiatach auto godne polecenia,miałem od nowosci,auto nieawaryjne.koszty eksplatacji bardzo niskie .przez 3 lata podstawowe wymiany takie jak olej ,filtry klocki ham,płyny i pasek rozrządu .centralka abs była wymieniona przez producenta w ramach naprawy gwarancyjnej,podobno mogły byc awaryjne w wielu pandach..

troszke czujesz sie jak w vanie ,wysoko się siedzi .możesz podziwiać widoki .troszkę srednio z widoczkami przez tylnią szybke .Ja na dodatek miałem kratkę prawie jak wiezienne okienko ale ok...

podczas chlodzenia może zalatywac spalinami na postoju.

Fiat Panda: hatchback, inne, mini-van, pick-up, sedan (limuzyna), van

Fiat Panda: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Fiat Panda: 0.65, 0.8, 0.9, 1.0, 1.1, 1.2, 1.3, 1.4

Fiat Panda: 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 1997, 1992