Fiat Panda opinie, oceny użytkowników, Fiat Panda spalanie (strona 3)

Opinie o samochodach Fiat Panda

Średnia ocena: 7.87/10

Fiat Panda spalanie (l/100km)

6.94/7.84
5.52/6.41
6.16/7.24

Oceny FIATA PANDA

2008-02-10

Auto przereklamowane i bardzo awaryjne. Uzyte amortyzatory nie nadają się na większość naszych dróg. Przełącznik zespolony nie jest dopracowany. Awarii podlegało: światła drogowe, sygnał dźwiękowy, mignięcie światłami długimi. Wentylator nagrzewnicy głośno pracował na wolnych ob...
bieg 4 do 90km/h bieg 5 od 45km/h
Układ dźwigni zmiany biegów nie jest dopracowany i osobie \\"szerszej\\" trudno zmieścić nogi.
Brak możliwości takiego położenia oparcia tylnego aby przestrzeń podłogi bagażnika i połozonego oparcia tworzyła równa powierzchnię.
Bardzo podatny na myszkowanie w koleinach. Ma to swoje plusy (również): utrzymuje założony tor jazdy i nie wyskakuje z kolein.

2008-09-04

Duże spalanie w małym mieście (30000 mieszkańców), podsterowność przy pełnym obciążeniu; słabe wyposażenie mojej wersji Activ poza tym same plusy; dynamiczny silnik, zgrabny, wszędzie wjedzie, ergonomiczny, dobrze wykonany, żadnych awarii przy przebiegu 39000km,
Zaskoczył mnie silnik, jak na 1.1. był bardzo dynamiczny, wyciskałem nawet 150km/h i wyprzedzałem bez problemu, duży +
Jedynie przy komplecie pasażerów auto sprawiało problemy, było podsterowne i trzeba było jeździć bardzo ostrożnie, co denerwowało...
Niestety autko tylko dla 2, góra 3 osób; dla rodziny to męczarnia; jeśli się chce pojechac w trasę; jechałem z Zakopanego na Mazury i wiem co się działo - katastrofa; no ale Panda do tego się po prostu nie nadaje i tyle...
Ogólnie bdb, jedynie przy obciążeniu 4 os. i bagaż bardzo podsterowny na śliskiej nawierzchni, uciekają przednie koła..

2011-02-14

UŁOŻENIE ZA KIEROWNICA DAJE popalić z ilością przejechanych kilometrów,tak to nie za cicho w środku po przekroczeniu 100km|h. A ogólnie nie do zdarcia.
Autko naprawdę godne polecenia,te 160 idzie i zbiera się dość żwawo
autko van jak wspomniałem ,wyciszenie słabe ,bo brak z tylu,załadowane tak 150 kg nie ma zbytniej różnicy ale jak wzucimy 300 to zero przyśpiesznia,fotele przednie i ułożenie gazu ,masakra dla krengosłupa i kolan
Wąskie opony z tad na śliskiej nawierzchni barakowalo czasem drogi,dodatkowe wspomaganie kierownicy super rzecz w mieście

2009-05-17

PANDA DOBRZE JEŻDZI, DOBRZE HAMUJE, DOBRZE SIE SPISUJE. MATERIAŁY WNĘTRZA TAKIE SOBIE. OGÓLNIE BEZAWARYJNE POZA DROBNYMI DOLAGLIWOŚCIAMI ELEKTRYKI.
ELASTYCZNOSĆ SILNIKA JEST ZADOWALAJĄCA,ALE TYLKO DLA JEDNEJ OSOBY NA POKŁADZIE. PRZY CZTERECH OSOBACH NIE MA SIŁY JECHAĆ.PRZYDAŁO BY SIĘ WIĘCEJ MOCY, ALE OGÓLNIE OK.PRZYŚPIESZANIE W MIEŚCIE JEST OK, ALE NA TRASIE SZYBKO DOSTAJE ZADYSZKI.
WYCISZENIE WNĘTRZA JEST NA TRASIE BEZNADZIEJNE. Z PRZODU MIEJSCA WYSTARCZY DLA WZROSTU 190 CM. Z TYŁU MOZE BYĆ.KOMFORT JAK NA TAK MAŁE AUTO OK.
PANDA DOBRZE TRZYMA SIĘ DROGI , ALE DOPIERO PO ZMIANIE KÓŁ NA 185/60 R14. UKŁAD KIEROWNICZY BEZ WSPOMAGANIA NAWET PRZY SZEROKICH OPONACH JEST OK. HAMULCE FABRYCZNE PRZYZWOITE, LECZ PO WYMIANIE KLOCKÓW JUŻ NIE TO SAMO, ALE OK. WIDOCZNOŚC DO TYŁU JAST TAKA SOBIE.

2008-08-15

Ogólnie mówiąc samochodzik sprawuje się super. Jestem z niego bardzo zadowolona kupiłam go używanego 4 letniego. mam go co prawda dopiero 3 miesiąc ale już naprawdę sporo nim jeździłam żeby wyrazić swoja opinie i jestem zadowolona.
Ma niezłe przyspieszenie jak na taki mały samochodzik.. Maksymalna prędkość to taka do 120 km.
Jechałam z dużo obciążonym samochodem i naprawdę nie było tak źle:)
Samochód ten jest mały więc wiadomo nie będziemy mieć tak jak w mercedesie ale jest ok .. Bagażnik jest naprawdę dobry w stosunku do ogólnej wielkości samochodu.
Jeżeli chodzi o parkowanie to jest super bo samochód ma ścięty tył:)

Średnie oceny FIAT PANDA

Osoby zainteresowane autem Fiat Panda brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Suzuki Celerio.

Fiat Panda

Fiat Panda

Suzuki Celerio

Fiat Panda: hatchback, inne, mini-van, pick-up, sedan (limuzyna), van

Fiat Panda: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Fiat Panda: 0.65, 0.8, 0.9, 1.0, 1.1, 1.2, 1.3, 1.4

Fiat Panda: 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 1997, 1992