Fiat Sedici opinie, oceny użytkowników, Fiat Sedici spalanie 2010r. (strona 1)

Opinie o samochodach Fiat Sedici

2010r.

Średnia ocena: 6.00/10

Fiat Sedici spalanie (l/100km)

Oceny FIATA SEDICI

Jan B.2011-02-15

Nie jestem rajdowcem, zatem nie interesuje mnie przyspieszenie, natomiast przy niskich obrotach na \\\"2\\\" silnik jest bardzo słaby. Trudno mi było się przestawić z \\\"Puntka\\\"
Na razie nie mam istotnych zastrzeżeń, ale siedzenie dla kierowcy mogłoby być wygodniejsze.
Beznadziejnie zeschowkami przy kierowcy. Praktycznie nie wiadomo co zrobić z okularami, telefonem itp. Schowek poziomy!!! To chyba impotent ergonomi wymyslił. Przy lekkim przyspieszeniu schowek jest opróżniany....!!!!
Zbyt duży promień skrętu

Tomasz2011-08-06

potrzeba wysikich obrotow dla dynamiki 4000, trzeba redukowac do 4 i 3 przy wyprzeani, na 5 mala dynamika.
dosyc sztywny

Średnie oceny FIAT SEDICI

4.5/10
4.0/10

Osoby zainteresowane autem Fiat Sedici brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Suzuki SX4.

Fiat Sedici

Fiat Sedici

Suzuki SX4

Suzuki SX4

Najciekawsza opinia użytkownika o Fiacie Sedici

użytkownik: Jan B.

Fiat Sedici 4x4 1600 120KM 2010r. hatchback

Autko fajne ale brak funkcji wyłaczania świateł mijania po wyłaczeniu silnika praktycznie dyskwalifikuje to autko. Dodatkowo po rozładowaniu akumulatora nic nie można zrobić bo bagażnik jest zamknięty i nie można go otworzyć. Dodatkową wadą jest tylko jeden kluczyk z pilotem, można zamówić drugi ale za niebotyczną cenę. Brak czujników parkowania też jest ogromną wadą. Tego nie widać w momencie kupna. Dodatkowo brak sygnalizacji w jakim trybie jest napę tj kidy automatycznie jest włączony a kidy jest wyłączony. Kompletny brak opisu jak on działa.

Lusterka duże, praktycznie bez strefy martwej, wygodna regulacja, brak opcji składania przy wjeździe do wąskich przestrzeni, czy na parkingu. Słaba widoczność do przodu i do tyłu . Brak czujników parkowania w podstawowym wyposażeniu.

Zbyt duży promień skrętu

Mam to autko zbyt krótko ale obawiam się, że będą zbyt wysokie jak to zawsze w autoryzowanych stacjach. Natomiast jezeli mechanicy są tak kompetetni jak sprzedawcy to tylko zostaje modlitwa, że nic się nie będzie działo złego.

Przy zaparowaniu jest kłopot.

W nowym aucie trudno o opinię, ale brakuje porządnego opisu autka również od tej strony. Auto martwe w przypadku rozładownia akumulatora. Nie można otworzyć bagaznika!!!!!!Światła mijania nie wyłaczają się po wyłaczeniu silnika, a sygnalizacja akustyczna jest beznadziejna. Nie wyjmiesz akumulatora do ładowania jezeli masz narzędzia w bagazniku, ponieważ nie można go otworzyć!!!!! Chyba idiota mógł to wymyśleć!!!

Fiat Sedici: coupe, hatchback, inne, kombi, mini-van, roadster, terenowy

Fiat Sedici: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Fiat Sedici: 1.6, 1.9, 2.0

Fiat Sedici: 2010, 2009, 2008, 2006, 1999