Fiat Seicento (600) opinie, oceny użytkowników, Fiat Seicento (600) spalanie 2001r. (strona 1)

Opinie o samochodach Fiat Seicento (600)

2001r.

Średnia ocena: 6.29/10

Fiat Seicento (600) spalanie (l/100km)

6.95/7.38
5.40/5.88
6.30/6.73

Oceny FIATA SEICENTO (600)

2009-03-17

Jak na pierwsze auto to dobre, ale szkoda że wcześniej nie kupiłem Corsy czy Micry 5d, bo teraz już dla nas za małe. Polecam dla dojazdów do pracy dla 1/2 osób, jednak lepiej wybrać silnik 1.1 (to samo spalanie, a lepiej się jeździ)
Cóż wymagać od 899ccm. Dobre do miasta i spokojnej jazdy. Mnie wystarcza, tylko że z obciązeniem i pod górkę to już gorzej.
Mógłby być bardziej wyciszony - maty pod maską, pod deską rozdzielczą.
Mnie stylistyka wnętrza się podoba. Większe i nowsze auta często mają kanciaste kształty i brak schowków. Do jazdy w 2 osoby wystarcza.
Małe, zwinne, tylko hamulce nieco za słabe.

2008-02-09

Ogólnie jestem bardzo zadowolony z tej pojazdu. Jego wielką zaletą są koszty eksploatacji czyniąc go idealnym autem dla studenta :-)
silnik o pojemności 899cm3 i mocy 41KM... cóż więcej dodać?
moim zdaniem zawieszenie jest całkiem twarde jak na tego typu auto, w zakręty wchodzi ładnie, mimo nie najszerszego ogumienia (145/70/R13). Fotele pozostawiają wiele do życzenia, różnica np. miedzy Seicento a Palio jest baaardzo duża (no chyba że masz Sportinga)
Nadwozie nie jest piękne ale nie odstrasza swoim wyglądem, w środku jak to w aucie tej klasy, materiały średniej jakości. Jest to typowo auto do jazdy miejskiej.
nie można oczekiwać po aucie tej klasy super komfortu prowadzenia, autko super nadaje się do jazdy w mieście, wszędzie można wjechać ;-)

2009-07-09

mały, niskiej jakości ale szybki samochodzik
rdza: klapa bagażnika, rant pokrywy silnika, podłoga na tylnych podłużnicach ale tragedii nie ma
Auto tanie z dobrą jakością nie mające nic wspólnego, polecam dla początkujących, dużo głupich awarii, tragiczne skrzynie, silnik jak na tę klasę auto bardzo dobry i zywotny

2008-08-20

Seicento może nie jest demonem na dystansie 1/4mili, ale na trasie może nie jednego kierowcę zdziwić widok we wstecznym lusterku SEJKA który jedzie za nim z prędkością 160 a nawet 170 km/h. Aczkolwiek na rozpędzenie się do tej prędkości potrzeba sporego dystansu:) Osobiście to przetest...

2010-07-16

to nie jes ferrari
160000km i tylko serwisowanie w ASO, jeden serwisant gwarancją takiego przebiehu i stanu auta. Wszystko dział, ten FIAT się NIE PSUJE

Średnie oceny FIAT SEICENTO (600)

3.7/10
4.6/10
4.3/10
4.5/10
4.2/10

Osoby zainteresowane autem Fiat Seicento (600) brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Daewoo Matiz.

Fiat Seicento (600)

Fiat Seicento (600)

Daewoo Matiz

Daewoo Matiz

Najciekawsza opinia użytkownika o Fiacie Seicento (600)

Fiat Seicento (600) SX 900 39KM 2001r. hatchback

Nie wiem dlaczego ale od jakiegoś czasu zaczęły mi przeszkadzać przednie słupki - szczególnie na wjeździe do ronda, ale może to przez owiewki (choć wcześniej tego nie zauważałem). Małe autko to widać dobrze na boki i jak się obróci głowę (nie wierzę tylko lusterkom)

Mógłby być bardziej wyciszony - maty pod maską, pod deską rozdzielczą.

Małe, zwinne, tylko hamulce nieco za słabe.

Za koszty tylko 9, ponieważ serwisuje w ASO które ma droższy serwis (części tanie). Auto niespecjalnie się psuje - w sumie raz na rok coś trzeba wymienić (2500km na miesiąc) - głównie zużywające się rzeczy, ale wszystko w miarę tanie.

Jak jest słońce to szybko się nagrzewa, ale niestety w zimie to trzeba 10 minut pojechać by dobrze odparował.

Elektroniki prawie żadnej. Nic nie szwankuje prócz dwóch wymian żarówek (kierunkowskaz boczny i oświetlenie tablicy rejestracyjnej)

Fiat Seicento (600): bus, coupe, hatchback, liftback, sedan (limuzyna), van

Fiat Seicento (600): benzyna, benzyna+gaz

Fiat Seicento (600): 0.9, 1.0, 1.1, 1.4, 1.6

Fiat Seicento (600): 2011, 2008, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998