Fiat Seicento (600) opinie, oceny użytkowników, Fiat Seicento (600) spalanie (strona 3)

Opinie o samochodach Fiat Seicento (600)

Średnia ocena: 6.87/10

Fiat Seicento (600) spalanie (l/100km)

6.80/7.29
5.13/6.11
6.70/6.68

Oceny FIATA SEICENTO (600)

2008-03-02

Jestem zadowolony z pojazdu. Kupiłem auto nowe i naprawdę nic nie musiałem przy nim robić, olej wymieniano tylko podczas przeglądów w serwisie. Od przeglądu do przeglądu auto nie sprawiało żadnych problemów. Polecam pojazd szczególnie dla dwóch osób. Sprawdza się.
Pojazd nie jest do szybkiej jazdy, ale jak potrzeba to można przycisnąć i jak na swoje parametry to jest ok.
Auto jest zwinne, w środku można swobodnie rozmawiać podczas jazdy nawet ponad 100 na godz.Jeżeli chodzi o komplet pasażerów, to silnik 0,9 jest za słaby.Dla dwóch dorosłych +dziecko jest super.
Pojazd jest wygodny jak na swoją sylwetkę, można jechać nawet kilkaset kilometrów i jest wygodnie.(To nie jest maluch).
Auto prowadzi się super, zawsze można się zmieścić na ciasnym parkingu, bo jest niewielkie. Żona woli jechać na zakupy seicentem, bo wszędzie zaparkuje inie straci dużo kasy, bo nie miałaby gdzie załadować zakupów.

2008-02-17

Fatalnie ze względu na awaryjność. Samochodem można jeździć ok 70-80.000, potem czym prędzej sprzedawać. Opinie ludzi z przebiegiem 30.000 należy traktować z dużą dozą rezerwy.Faktycznie do ok.80tys trzeba w zasadzie tylko lać benzynę.Obecnie przebieg to 160.000 Seicento kupione w ...

2015-11-06

Auto małe zwinne, idealne na krótkie trasy dla 1 lub 2 osób, lub na dojazdy do pracy.
Silnik jest bardzo wytrzymały i jak na tak małe i lekkie auto w zupełności wystarcza. Przyspieszenie do 80 nie stanowi żadnego problemu, rozpędza się praktycznie odrazu, natomiast powyżej 80 to już katorga...
Po odpowiednim ustawieniu fotela jazda jest całkiem przyjemna, chociaż na dłuższą metę przerwy są wręcz konieczne. zwłaszcza jak mamy pasażerów z tyłu, ponieważ tam jest naprawdę niewiele miejsca.
Co do przestrzeni to wszystko zależy, ja jestem niska więc mi w zupełności wystarcza, ale mój mąż zawsze narzeka na nogi :) Dużym minusem tego auta jest jego klamka, sprężynka zużywa się często i szybko po naprawie, przez co klamka nie odbija.
Prowadzi się całkiem nie źle, ale na zakrętach trzeba uważać. Z parkowaniem auta nigdy nie miałam problemów, mieści się praktycznie wszędzie :)

sebastian2008-08-13

Samochód jest doskonały do jazdy po miescie dla jednej lub dwóch osób. Rodzina sie juz nie zmiesci. dalsze wypray wiąza sie postojami.
Jak na taka pojemność to i tak cud, zę mozna tym samochodem jechac 150 km/h.( na autostradzie A4 - nie była w remoncie :-)
To nie jest samochód na dalekie jazdy z kompletem pasażerów. z tyłu jest mało miejsca i raczej dla ludzi o krótkich nogach.
Wyposarzenie tego samochodu przypomina czasami pustelnie medytującego mnicha. Ale mozna sobie samemu założyć np.elektryczne szyby ( z klimatyzacja nie spotkałem sie ale w instrukcji jest taka opcaja ) Oczywiscie bagażnik to raczej symboliczna przestrzeń na zakupy z supermarketu ( i to jeszcz...
Małe autko zawsze jest łatwo zaparkować. Przydało by sie wspomaganie. Klocki hamulcowe szybko sie zurzuwaja ale to moze tylko w moim egzeplarzu ( mam sportowe - ponawiercane tarcze hamulcowe)

2008-02-14

Jak do miasta b.dobre auto na trasy za nic
V-max to 140 wiec nie ma sie co dziwic przyspieszeniu Zasięg pierwszego i9 drugiego biegu bardzo krótki wiec ze świateł rwac nie bedziesz. Generalnie jak na tak mały silnik to genialnie
Nikt nie bedzie jeżdził tym autem na długie trasy wiec po mieście dosyc dobrze jak nie jedziesz z pięcioma osobami lub bardzo obciążony
B.mały bagażnik,mało miejsca z tyłu przeszkadzają fotele z przodu a z przodu kierowcy więcej miejsca nie potrzeba jerzeli jest poniżej 190cm lecz pasażerowi przeszkadza schowek,jakość materiał.ów jak we fiacie , ergonimia b dobra bo są tylko 3 obrotowe gałki i pięć gizików plus szpa...
Małe auto dobrze się parkuje ale jazda powyżej 120 to masakra Hamulce jak we fiacie Do pewnego czasu dobrze a poźniej trzeba wymieniać przewody wszystkie pompę hamulcową itd.

Średnie oceny FIAT SEICENTO (600)

4.3/10
4.9/10
4.4/10
4.1/10

Osoby zainteresowane autem Fiat Seicento (600) brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Opel Corsa.

Fiat Seicento (600)

Fiat Seicento (600)

Opel Corsa

Opel Corsa

Fiat Seicento (600): bus, coupe, hatchback, liftback, sedan (limuzyna), van

Fiat Seicento (600): benzyna, benzyna+gaz

Fiat Seicento (600): 0.9, 1.0, 1.1, 1.4, 1.6

Fiat Seicento (600): 2011, 2008, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998