Fiat Seicento (600) opinie, oceny użytkowników, Fiat Seicento (600) spalanie (strona 4)

Opinie o samochodach Fiat Seicento (600)

Średnia ocena: 6.87/10

Fiat Seicento (600) spalanie (l/100km)

6.80/7.29
5.13/6.11
6.70/6.68

Oceny FIATA SEICENTO (600)

2010-07-17

Generalnie autko naprawdę warte Swojej dość wysokiej ceny jak na tak małego bolida, rekompensuje to niskimi kosztami eksploatacyjnymi. Ceny części zamiennych nawet tych firmowych są bardzo niskie! Konstrukcja auta prosta i łatwa w naprawie, nawet laik wyposażony w zestaw kluczy z marketu i ...
Do 80 to prawdziwa rakieta, później trochę wolniej, ale w założeniu miało być to auto na miasto i jako takie jest wyśmienite!
Małe zwinne auto, wszędzie wjedzie, wszędzie wyjedzie.

2009-03-17

Jak na pierwsze auto to dobre, ale szkoda że wcześniej nie kupiłem Corsy czy Micry 5d, bo teraz już dla nas za małe. Polecam dla dojazdów do pracy dla 1/2 osób, jednak lepiej wybrać silnik 1.1 (to samo spalanie, a lepiej się jeździ)
Cóż wymagać od 899ccm. Dobre do miasta i spokojnej jazdy. Mnie wystarcza, tylko że z obciązeniem i pod górkę to już gorzej.
Mógłby być bardziej wyciszony - maty pod maską, pod deską rozdzielczą.
Mnie stylistyka wnętrza się podoba. Większe i nowsze auta często mają kanciaste kształty i brak schowków. Do jazdy w 2 osoby wystarcza.
Małe, zwinne, tylko hamulce nieco za słabe.

2008-02-12

Auto potrafi zaskoczyć awarią i zatrzymaniem auta na trasie.Jeśli części nie byłyby takie tanie to przy tej awaryjności pacowałbym tylko na naprawy.
autko na trasie nie radzi sobie tak dobrze jak w mieście i trzeba uważać przy wyprzedzaniu tirów.Przy zachowaniu ostrożności nawet na długich trasach można wyprzedzać bezpiecznie.
Jazda z kompletem pasażerów to tylko w awaryjnych sytuacjach ze względu na mała ilość miejsca w środku.Latem dodatkowym minusem jest bardzo mocno nagrzewające się wnętrze co jest dość męczące.Silnik jest dość cichy do pewnych obrotów.
Bagażnik jest bardzo mały ale można go łatwo powiększyć składając tylne siedzenia.
trwałość układu kierowniczego,hamulcowego dobra,awarie były ale drobne co za tym idzie mało kosztowne.

Jarek2008-02-08

generalnie byłem zadowolony z auta, jak będę miał trochę kasy na zbyciu to zakupię sobie NA DOJAZDY DO PRACY i na MAŁE ZAKUPY we DWOJE
autko jak na tak małe i lekkie, zbyt duzo paliło, poza tym szczegółem, to ok, ferrari to nie było, ale dało się jeżdzić i czasem dawało niezła frajdę
auto tak szczerze mówiąc nadaje sie dla dwóch dorosłych osób, ewentualnie do jazdy mieskiej do przmieszczania się, jak zrobiło na się troje to musiałem zmienić auto na większe
tak już napisałem, auto dla dwóch osób ewntualnie na dojazdy do pracy, ergonomia-tak mało przełączników, że nie ma się do czego przyczepić, bagażnik trochę jakby mały-190l, bez komentarza, ale można składać siedzenia i dla dwojga było ok, karoseria jak na 2000 rok - ok
małe miejskie autko, idealne do miasta

2008-02-09

Ogólnie jestem bardzo zadowolony z tej pojazdu. Jego wielką zaletą są koszty eksploatacji czyniąc go idealnym autem dla studenta :-)
silnik o pojemności 899cm3 i mocy 41KM... cóż więcej dodać?
moim zdaniem zawieszenie jest całkiem twarde jak na tego typu auto, w zakręty wchodzi ładnie, mimo nie najszerszego ogumienia (145/70/R13). Fotele pozostawiają wiele do życzenia, różnica np. miedzy Seicento a Palio jest baaardzo duża (no chyba że masz Sportinga)
Nadwozie nie jest piękne ale nie odstrasza swoim wyglądem, w środku jak to w aucie tej klasy, materiały średniej jakości. Jest to typowo auto do jazdy miejskiej.
nie można oczekiwać po aucie tej klasy super komfortu prowadzenia, autko super nadaje się do jazdy w mieście, wszędzie można wjechać ;-)

Średnie oceny FIAT SEICENTO (600)

4.3/10
4.9/10
4.4/10
4.1/10

Osoby zainteresowane autem Fiat Seicento (600) brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Opel Corsa.

Fiat Seicento (600)

Fiat Seicento (600)

Opel Corsa

Opel Corsa

Fiat Seicento (600): bus, coupe, hatchback, liftback, sedan (limuzyna), van

Fiat Seicento (600): benzyna, benzyna+gaz

Fiat Seicento (600): 0.9, 1.0, 1.1, 1.4, 1.6

Fiat Seicento (600): 2011, 2008, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998