Fiat Siena opinie, oceny użytkowników, Fiat Siena spalanie 1999r. (strona 1)

Opinie o samochodach Fiat Siena

1999r.

Średnia ocena: 7.68/10

Fiat Siena spalanie (l/100km)

7.38/10.48
5.94/8.10
6.86/9.09

Oceny FIATA SIENA

2009-07-12

Miałem niezwykle awaryjne auto. Praktycznie co miesiąc musiałem w niego włożyć ok 500zł. Po 9 miesiącach sprzedałem. Ale jedne się psują, inne nie. Kwestia trafienia tego lepszego. Egzemplarz egzemplarzowi nierówny...
Silnik 1,2 jest dobry dla osób, które dopiero co dostały prawko i chcą nauczyć się jeździć. Jeden znajomy powiedział mi, że źle to może mi nie życzy, ale jak w coś walne to przy 60-100 km/h a nie przy 180. Do większej mocy trzeba dorosnąć!!!
Auto naprawdę wygodne.
RDZA!!! To miał być tani samochód i był taki. Niestety kosztem kiepskiej jakości karoserii i trzeszczącego wnętrza.
Auto ze zdecydowanie za miękkim zawieszeniem, jeśli ktoś lubi trochę „przycisnąć”. Za bardzo kładzie się w zakrętach. Spora podsterowność.

2010-07-17

Ogólnie służy mi bardzo dobrze i mam nadzieję że to się nie zmieni
Jak to na ten litraż przystało osiągi nie oszałamiają ale mimo tego dość żwawo rozpędzają to autko do 110km/h potem nawet niema co grzać bo zaczyna robić się głośno
stworzona typowo do rekreacyjnej jazdy jeśli lubisz zacięcie sportowe to nie samochód dla Ciebie :P
to chyba główna jej zaleta w tej cenie wątpię czy znajdziecie 5 osobowego sedana z takim bagażnikiem!
Wygodna na prostych bo zawieszenie w Sienie jest bardzo miękkie co sprawia że na zakrętach lepiej zwolnić bo łatwo o wywrotkę

2010-07-19

WADY: samochód jest niestabilny w prowadzeniu (lekko nim zarzuca) przy prędkości powyżej 120 km/h - zauważyłem, że duży wpływ mają na to zjawisko opony (marka). w kabinie przy prędkości powyżej 120 km/h słychać mocno silnik. ZALETY: samochód rodzinny, duży bagażnik, silnik 1,2 dy...
silnik jak na 1,2 dynamiczny, w przekładni brakuje 6 biegu.
po zakupie 7 letniego samochodu, nie było żadnych śladów korozji, ale na wszelki wypadek zleciłem profesjonalną konserwację karoserii (1000zł) i jest wszystko ok. Bagażnik REWELACJA 520 dm3 !!!

2008-02-09

ogólnie jestem zadowolony na gazie jest troche słabszy
gdy miał tylko benzyne przyspieszenie miał dużo lepsze na gazie jest bardzo mulasty chociaż jak sie rozpędzi to pędzi
tylna kanapa zbyt wąska dla 3 osób brak dzielonej tylnej kanapy zabezpieczenie przed korozją bardzo dobre
duży minus dotyczący parkowania niewidać dostatecznie ile miejsca jeszcze zostało jak z przodu tak i tyłem

2009-12-10

Zaleta-tanie auto w zakupie oraz mimo wszystko w miarę tanie części.Wady-zbyt duża awaryjność(ale może to ja mam pecha i trafiłem na wyjątkowo felerny egzemplarz-wielu użytkowników jednak nie narzeka na Sienę)
Karoseria o dziwo w naprawdę dobrym stanie.Jedno bardzo małe ognisko rdzy,które szybko dało się naprawić.

Średnie oceny FIAT SIENA

Osoby zainteresowane autem Fiat Siena brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Nissan Laurel.

Fiat Siena

Fiat Siena

Nissan Laurel

Nissan Laurel

Fiat Siena: hatchback, sedan (limuzyna)

Fiat Siena: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Fiat Siena: 1.2, 1.4, 1.5, 1.6, 1.9

Fiat Siena: 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1988