Fiat Siena opinie, oceny użytkowników, Fiat Siena spalanie (strona 3)

Opinie o samochodach Fiat Siena

Średnia ocena: 7.07/10

Fiat Siena spalanie (l/100km)

8.87/10.84
6.89/8.39
7.96/9.39

Oceny FIATA SIENA

2008-08-16

Duże auto za niewielkie pieniądze jeśli dbasz bedzie służyło długie lata, mała awaryjność, wygoda, godne polecenia nie kupuj wersji 1.2 za słaby silnik oraz 1.4 duża awaryjność odpowiedni jest 1.6 ale ma apetyt na paliwo :)
cicha praca silnika, małe szarpnięcia przy zmianie biegów, wersja 1.6 16v posiada dynamiczną jednostkę napędową jak najbardziej wystarczającą dla tego samochodu
samochód jest bardzo wygodny jest cicho w środku fotele przednie jak i tylne są wygodne
wnętrze obszerne dla średniej wielkości rodziny to poprostu najlepsze autko, karoseria dobrze zabiezpieczona, rdza "bierze" delikatnie progi poza tym nie stwierdzam żeby była gdzie indziej ( samochód ma 10 lat!!) troszkę brzydkie szare plastiki we wnętrzu samochodu ( można się pr...
Spore przechyły na zakrętach, wygodne miękkie zawieszenie, dobrze tłumi nierówności, dość precyzyjny układ kierowniczy

2008-02-10

jak narazie jestem zadowolony i nie mam większych uwag
według mnie jest to samochód dla ludzi statecznych którzy chcą posiadac średniaka bez zapędów wyścigowca, choć max który na nim zrobiłem nie jest wcale taki mały - 175km/h
w sumie dość wygodny, jednak wyciszenie mogło być znacznie lepsze
bezsprzecznym atutem tej bryki jest ogromnych rozmiarów bagaznik, sam się przekonałem wyjeżdżając z rodziną na wakacje- weszło tam wszystko co sobie zaplanowaliśmy i jeszcze zostało miejsce, przestrzeń wewnątrz już nie tak optymistyczna, aczkolwiek wystarczająca dla 4 osób nie wiem j...
nie można tego samochodu nazwać demonem precyzyjności, ale też nie ma większych problemów z jego zachowaniem na drodze, a na marginesie to parkuje mi się nim łatwiej niż Seicento którym jeździłem wcześniej mimo iż jest większy

2009-07-12

Miałem niezwykle awaryjne auto. Praktycznie co miesiąc musiałem w niego włożyć ok 500zł. Po 9 miesiącach sprzedałem. Ale jedne się psują, inne nie. Kwestia trafienia tego lepszego. Egzemplarz egzemplarzowi nierówny...
Silnik 1,2 jest dobry dla osób, które dopiero co dostały prawko i chcą nauczyć się jeździć. Jeden znajomy powiedział mi, że źle to może mi nie życzy, ale jak w coś walne to przy 60-100 km/h a nie przy 180. Do większej mocy trzeba dorosnąć!!!
Auto naprawdę wygodne.
RDZA!!! To miał być tani samochód i był taki. Niestety kosztem kiepskiej jakości karoserii i trzeszczącego wnętrza.
Auto ze zdecydowanie za miękkim zawieszeniem, jeśli ktoś lubi trochę „przycisnąć”. Za bardzo kładzie się w zakrętach. Spora podsterowność.

Dominik2009-06-18

Solidne, trwałe auto. Choć brzydkie, to jednak bezawaryjne i dość wygodne. Dużo pali.
Silnik 1.4 w mieście wystarcza, zaś na autostradzie przy wyższych obrotach robi się głośny i mało elastyczny. Ogólnie ok, ale spalanie znacznie powyżej oczekiwań.
Z przodu wygodnie, z tyłu też, ale tylko dla 2 pasażerów. Siedzenia nie męczą, choć nie grzeszą trzymaniem bocznym. Materiały obicia sztuczne, ale wytrzymałe. Hałas do przyjęcia przy prędkości do 120 km/h.
Z przodu wygodnie, z tyłu marniej... materiały niskiej jakości, twarde plastiki, sztuczne obicia. Wielki bagażnik i przyzwoita karoseria.
Przy wyższych prędkościach mniej stabilny i przewidywalny, za to przy oszczędnej jeździe - bez zarzutu.

2008-02-10

na tę cenę i rocznik młody powyżej dobry! bez awaryjny do dziś.
Skrzynia OK, dość elastyczna, silnik za słaby jak na tę wagę samochodu. trzeba uważać podczas przyśpieszania. tylko 75 koni a sedan duzy bagażnik i duże auto. jeśli ktoś lubisz wyprzedać i często się spieszy to nie polecam.
zawieszenie bardzo komfortowe. fotele bez rewelacji dość wygodne. auto wysokie, pewnie się jeździ.
Ani śladu rdzy, bagażnik ogromny 520 o ile się nie mylę litrów. dużo miejsca, cztery osoby mogą komfortowo podróżować.
auto prowadzi się dobrze jak na niską cenę za jaką można te auta kupić. Kieruje się dobrze i pewnie.

Średnie oceny FIAT SIENA

Osoby zainteresowane autem Fiat Siena brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Daewoo Lanos.

Fiat Siena

Fiat Siena

Daewoo Lanos

Daewoo Lanos

Fiat Siena: hatchback, sedan (limuzyna)

Fiat Siena: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Fiat Siena: 1.2, 1.4, 1.5, 1.6, 1.9

Fiat Siena: 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1988