Fiat Stilo opinie, oceny użytkowników, Fiat Stilo spalanie 2002r. (strona 1)

Opinie o samochodach Fiat Stilo

2002r.

Średnia ocena: 8.18/10

Fiat Stilo spalanie (l/100km)

9.83/10.74
6.91/8.47
8.26/9.51

Oceny FIATA STILO

2010-08-31

9 na 10. Tak mi się autko podoba, że mój następny samochód to najprawdopodoniej też bedzie fiat.
Elastyka pierwsza klasa - na 5 biegu mozna jechać już od 40 na godzinę. Dzięki turbo auto ma kopa nawet przy 120 jak się wciśnie pedał do końca. Każdy użytkownik JTD powie to samo.
Mi bardzo pasuje takie zawieszenie jak ma stilo. trochę buja ale to właśnie jego urok. Wyciszenie akurat trochę kuleje. JTD do najcichszych silników nie należy co słychać w kabinie. Dziurki też są słyszalne bardziej niz np w oplach. Ale mimo wszystko oceniam wszystko na plus
Tu trochę stilo łapie minusów - bagażnik niby duży ale zawsze mi go trochę brakuje, z tyłu ludzie czesto mają za mało miejsca na nogi co owocuje przesuwaniem przednich foteli. jakośc materiałów dobra ale nie bardzo dobra. lexus z końca lat 90 jest o przynajmniej 1 ligę wyżej w jakośc...
Bardzo udany zakup. Na początku byłem rozczarowany, dużo musiałem wkładać w auto jednak po czasie stwierdzam, że to były rzeczy eksploatacyjne typu, tarcze, klocki, opony, rozrząd. Generalnie po zakupie auta miałem do renowacji zawieszenie oraz koło pasowe do wymiany co jest standardem w ...

2011-09-12

Myślę, że Stilo mimo wielu negatywnych opinii to dobre auto. Zdarzają się wpadki i z biegiem czasu wychodzą pewne niedociągnięcia czy usterki, ale większość z nich można własnoręcznie usunąć- trzeba się tylko zainteresować
1.6 fiata jest trochę mułowaty na starcie, ale od 3500 tys/min daje radę:) po przebiegu 120 tys km silnik suchy i wbrew krążącym opiniom- nie bierze oleju!
Jak już wspominałem- zawieszenie trochę za miękkie, mogłoby być trochę twardsze.
dla przednich pasażerów bardzo dużo miejsca. Trochę gorzej jest z tyłu, ale to w końcu wersja 3d. Wykończenie wykonane z bardzo dobrych materiałów. Niestety pianka siedziska fotela nie wytrzymuje i pęka w miejscu podparcia lewego uda.
trochę miękkie zawieszenie, przy większych prędkościach auto robi się nie pewne. Dwa tryby pracy wspomagania ułatwiają parkowanie.

Gerard2008-02-13

Mam wrażenie, że auto znacznie lepiej jeździ niż porównywalne auta z silnikiem benzynowym
Nie spodziewałem się tyle miejsca w środku a na dodatek przesuwana i tylna kanapa i jeszcze ma pochylane oparcie, można półleżeć z tyłu.
Najważniejsze, że karoseria ocynkowana, kamyczki uderzając rysują lakier ale rdzy nie widać

2009-07-10

moze byc warto polecic na niewiecaj jak 3 lata
racczej słaba jednostka napedowa czesto trzeba zmieniac biegi szczególnie jadac pod góre gdy sie rozpedzi jedzie łatwo i spokojnieprzyspieszenie raczej kiepskie ale czego sie spodziewac silnik 1.2 a waga 1240 kgproblemy z wbijaniem 5 biegu, wbicie 6 tylko przy 120 km/h wysokie obroty silnika w t...
w miare cicho ale przy obciazonym pojezdzie i jezdzie powyzej 120 km/h duze obroty silnika co powoduje wiekszy hałas fotele wygodne szerokie naprawde sporo miejsca z tyłu resorowanie na przyzwoitym poziomie aczkolwiek auto jest dosc niskie i trzeba naprawde uwazac na takzwanych kocich łbach trzeb...
wygodny i obszerny pojazd łatwosc obsługi i ergonomia
slabe łaczniki stabilizatora z przodu, zapychajace sie zaciski hamulcowe pyłem z klocków pozatym ok

2008-08-17

To był bardzo przemyślany wybór, ciężko kupić samochód z 2002 roku, w cenie 22000zł, który ma wszystko - a ten ma. Wymienię tylko kilka: czujniki deszczu, zmierzchu, parkowania, parktronic, abs, esp, asr, pełna elektryka, nawigacja, telefon, zamykanie szyb z pilota, cd i zmieniarka, klima...
Selespeed sam się "domyśla" jak chcemy jechać. Jadąc spokojnie zmienia biegi przy dwóch tys. obrotów, ale jak dodamy gazu ostrzej.. to budzi się tygrys i wtedy można poczuć co kryje się pod maską tego potwora :)Jeśli komuś mało takich wrażeń może zmieniać biegi manetkami ...
Sportowy tłumik buczy rasowo, nie każdemu się to musi podobać.
Korozja - a co to takiego? Blacha podwójnie ocynkowana, korozja może wystąpić tylko wtedy, kiedy samochód był bity a części zamienne są nieoryginalne.
W parkowaniu pomaga podwójne wspomaganie kierownicy (city) i czujniki parkowania - więc nie ma problemu :)

Średnie oceny FIAT STILO

Osoby zainteresowane autem Fiat Stilo brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Ford Focus.

Fiat Stilo

Fiat Stilo

Ford Focus

Ford Focus

Najciekawsza opinia użytkownika o Fiacie Stilo

użytkownik: Gerard

Fiat Stilo DYNAMIC 1900 JTD 115KM 2002r. hatchback

Biorąc pod uwagę wartość zakupu używanego pojazdu do jakości to piątka z plusem, gdyż za podobną kwotę "lepsze" marki są 3-4 lata starsze. Wyposażenie, dostęp do serwisu to nawet szóstka. Ogólnie jestem zadowolony z samochodu kilkakrotnie odbyłem nim dłuższą trasę i nie czułem się zbyt zmęczony, co przytrafiało mi się jeżdżąc wcześniej Oplem Astra. Według mnie zakup Fiata był udany i jestem bardzo zadowolony.

Wszystko jak należy...tylko za grube słupki przednie, troszkę ograniczają widoczność. Lusterka boczne mimo, że małe są wystarczające

Troszkę zbyt długo nagrzewa się wnętrze szczególnie nawiew na nogi taki sobie

Fiat Stilo: coupe, hatchback, kombi, liftback, van

Fiat Stilo: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Fiat Stilo: 1.2, 1.4, 1.6, 1.8, 1.9, 2.0, 2.5

Fiat Stilo: 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 1999