Fiat Stilo opinie, oceny użytkowników, Fiat Stilo spalanie coupe (strona 1)

Opinie o samochodach Fiat Stilo

coupe

Średnia ocena: 8.43/10

Fiat Stilo spalanie (l/100km)

Oceny FIATA STILO

2011-09-12

Myślę, że Stilo mimo wielu negatywnych opinii to dobre auto. Zdarzają się wpadki i z biegiem czasu wychodzą pewne niedociągnięcia czy usterki, ale większość z nich można własnoręcznie usunąć- trzeba się tylko zainteresować
1.6 fiata jest trochę mułowaty na starcie, ale od 3500 tys/min daje radę:) po przebiegu 120 tys km silnik suchy i wbrew krążącym opiniom- nie bierze oleju!
Jak już wspominałem- zawieszenie trochę za miękkie, mogłoby być trochę twardsze.
dla przednich pasażerów bardzo dużo miejsca. Trochę gorzej jest z tyłu, ale to w końcu wersja 3d. Wykończenie wykonane z bardzo dobrych materiałów. Niestety pianka siedziska fotela nie wytrzymuje i pęka w miejscu podparcia lewego uda.
trochę miękkie zawieszenie, przy większych prędkościach auto robi się nie pewne. Dwa tryby pracy wspomagania ułatwiają parkowanie.

tomek2011-02-09

bardo dobrze wyposażone auto za przyzwoite pieniądze. polecam każdemu.
autko bardzo dobrze przyspiesza .bezproblemowe wyprzedzanie nawet przy większych prędkościach
kompromis między wygodą a dobrym prowadzeniem.w środku cicho ,nawet przy większych prędkościach da się rozmawiać bez podnoszenia głosu.
bardzo dobre jak na tą klasę materiały wykończenia.plastiki miękkie miłe w dotyku.z przodu ogrom miejsca z tyłu przy maksymalnie odsuniętych fotelach brakuje miejsca na nogi.karoseria pełen ocynk brak oznak korozji.
bardzo dobrze działający układ kierowniczy autko prowadzi się pewnie .na parkingu gdy się włączy wspomaganie city to nawet kobieta może kręcić kierownicą dosłownie jednym palcem.

2008-02-05

SUPER AUTKO ZA MAŁE PIENIADZE JAK NA TEN ROCZNIK. DOSKONALE WYPASAZONE.
MAŁY SILNIK - NIE IDZIE POSZALEC ALE DO JAZDY NORMALNEJ W SAM RAZ
KOMFORTOWY ; DOBRZE WYCISZONY ; SILNIK SŁYCHAC NA WIEKSZYCH OBROTACH ALE JEST TO PRZYJEMNY GŁOS ;
SZEROKIE SŁUPKI PRZY SZYBIE PRZEDNIEJ OGRANICZAJA WIDOCZNOŚĆ ; MAŁE LUSTERKA

2010-07-20

Wyjątkowo dobry współczynnik jakości do ceny używanego auta. Polecam wyłącznie dla potrafiących usuwać drobne usterki we własnym zakresie.
Rakieta, ale tylko gdy zadbana/przeglądana na bieżąco.
Rzeczywiście wygodny.
Nie kupujcie tego samochodu, bo następny mój też będzie Stilo, jeżeli kupię go równie atrakcyjnie jak obecny.

2010-02-19

jedyny minus w tym samochodzie jest to ze jest fabrycznie obnizony,często uszkadza się obudowa filra powietrza poniewaz jest tak żle umiejscowiona ,zaraz pod zderzakiem. Częśc jest droga i jak się nieuważa można ją urwac.Pozdrowionka.

Średnie oceny FIAT STILO

Osoby zainteresowane autem Fiat Stilo brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Ford Focus.

Fiat Stilo

Fiat Stilo

Ford Focus

Ford Focus

Najciekawsza opinia użytkownika o Fiacie Stilo

Fiat Stilo Dynamic 1600 103KM 2002r. coupe

Cofanie wersją 3d jest trochę utrudnione przez podnoszący się do góry tył. Poza tym OK.

W silniku 1.6 lubią padać cewki- zazwyczaj te, które zamontowała fabryka. Na szczęście w moim przypadku była to ostatnia fabryczna cewka, zmieniona na nową, bardzo dobrej jakości, więc myślę że będzie już spokój. Poza cewkami, bardzo lubią padać siłowniki automatycznej klimatyzacji- uszkodzenie objawia się pęknięciem plastikowego łącznika, który łączy siłownik z mechanizmem ogrzewania. Jeśli pęknie łącznik, nie można sterować kierunkiem przepływu powietrza, temperaturą itd. Czasami padają też same łączniki. Ja wymieniłem tylko łączniki- 3 sztuki x 20zł zamówione w ASO i póki co wszystko działa jak należy:)

wnętrze nagrzewa się bardzo szybko. W przypadku chłodzenia klimatyzacją, musi trochę upłynąć zanim we wnętrzu będzie chłodno, ale ogólnie jest OK.

W Stilo z elektroniką występują dwa problemy: 1. czasami przy zapłonie wyskakujący błąd esp/abs failure, który pojawia się i znika bez śladu ;) 2. Błąd AirBag- spowodowany kostkami pod fotelami pasażerów- dobre przeczyszczenie eliminuje problem na długi czas Poza nimi nie było innych Pomijając moje usterki, wielu użytkowników skarży się na maty wykrywające obecność pasażera. Na szczęście ja nie mam z nią problemu i jeśli ktoś usiądzie na fotelu pasażera, to w zestawie wskaźników zamigocze odpowiednia kontrolka :)

Fiat Stilo: coupe, hatchback, kombi, liftback, van

Fiat Stilo: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Fiat Stilo: 1.2, 1.4, 1.6, 1.8, 1.9, 2.0, 2.5

Fiat Stilo: 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 1999