Fiat Stilo opinie, oceny użytkowników, Fiat Stilo spalanie (strona 3)

Opinie o samochodach Fiat Stilo

Średnia ocena: 8.18/10

Fiat Stilo spalanie (l/100km)

9.09/10.17
6.68/7.94
7.84/8.89

Oceny FIATA STILO

KRZYSZTOF2008-02-10

TE 9 PUNKTÓW TO ZA SILNIK I JEGO MOC (PO EKUSOFCIE)I DUŻY BAGAŻNIK .MOŻNA NIM WIELE PRZEWIEŚĆ I DALEKO ZAJECHAĆ BEZ WIĘKRZEGO ZMĘCZENIA . NIE POTRAFIĘ WYMIENIĆ WAD BO JAK NARAZIE (155000 KM , JA ZROBIŁEM 23000KM , WCZEŚNIEJ JEŻDZIŁ MÓJ KOLEGA) JEST NIEZAWODNY . JEST MOŻE TROCHĘ G...
TE MAXYMALNE GWIAZDKI TO DZIĘKI TEMU ŻE PODNIOSŁEM MOC SILNIKA W PROFESJONANEJ FIRMIE (EKUSOFT - NIE JEST TO CZIP !!!) I DZIĘKI TEMU SILNIK MA 140 KM I MOMENY 380 N. SPADŁO RÓWNIEŻ SPALANIE
JEST GŁOŚNY . PODCZAS JAZDY TEGO TAK NIE CZUĆ , ALE NA POSTOJU JEST GŁOŚNO POMIMO REGULACJI KIEROWNICY W DWÓCH PŁASZCZYZNACH DOPASOWANIE KIERONICY JEST OGRANICZONE (ZA MAŁO SCHODZI W DÓŁ) .A NISKA OSOBA BĘDZIE MIAŁA PROBLEM DOSTAĆ DO PEDAŁÓ PO MIMO PRZESUNIĘCIAS FOTELU DO PRZODU .
W MULTIWAGONIE JEST NIESAMOWICIE DUZO MIEJSCA W BAGAŻNIKU , SZCZEGULNIE POZŁOZENIU TYLNEJ KANAPY .
PROWADZI SIĘ DOBRZE , JEST WYSOKI WIĘC NIE MOZMA WYMAGAĆ OD NIEGO ZBYT WIELA , ALE ZAKRĘTY I DZIURY POKONUJE PEWNIE .

2011-02-15

Świetne auto. Cieszę się, że mam Stilo a nie Golfa.
Auto żwawe, kiepska dwójka (skrzynia 5), trójka nadrabia słabość dwójki, elastyczny, jak to diesel. Wyprzedzanie na 5 to sama przyjemność.
Super auto, mam 186cm wzrostu i czuję się w nim świetnie, fotele ustawiane manualnie, ale można doregulować wysokość siedziska i wypełnienie oparcia w części lędźwiowej, co czyni siedzenie kierowcy bardzo komfortowym. Brak regulacji wychylenia zagłówków to minus.
Miejsca aż nadto, schowków sporo, wszystko pod ręką. Podłokietnik regulowany, dzięki temu tylko trochę przeszkadza w dostaniu się od hamulca ręcznego i gniazda 12V. Moje auto miało wymienianą tapicerkę przez partacza, więc wykończenie to nie wina Fiata. Kierownica skórzana ze sterowan...
Auto ładnie pokonuje wrocławskie dziury, komfortowo reaguje na wyboje, ale przy dużej prędkości na autostradzie nie jest to już takie przyjemne. Kompromis jest osiągnięty. Hamulce zdecydowane, tylko często "piszczą" i "ćwierkają".

Grzegorz2009-07-10

Jestem zadowolony z zakupu, ale podkreślam, że był to zakup całkowicie świadomy i poprzedzony odpowiednimi "studiami" ;-)
Auto ciężkie, więc z tym silnikiem jego osiągi są średnie. W porównaniu z BMW 316 z roku 1997, którym równie często jeżdżę, wypada dość blado.
Bardzo długo przyzwyczajałem się do fotela kierowcy. W porównaniu z BMW 316 z 1997 i Renault Laguna 1,8 z 1997, gdzie fotel "trzyma" idealnie, tu siedzi się trochę jak na krześle. Zaletą jest to, że fotele nie są za miękkie, ale pod względem ergonomii pozostawiają wiele do ży...
Fiat Stilo w wersji 3-drzwiowej zawsze bardzo mi się podobał, więc za karoserię daję 10 pkt. Materiały i wykończenie środka bardzo dobre jak na Fiata z początku XXI w., a na pewno lepsze niż np. w VW Golf z tego samego okresu. Fiat faktycznie sporo zainwestował w ten model, ale to zupełn...
Trochę za miękkie zawieszenie, co czuć zwłaszcza na zakrętach, jeżeli pokonuje się je trochę szybciej. Zwykle jeżdżę raczej spokojnie, więc nie mam z tym problemu.

2010-03-15

zaleta tego samochodu jest stosunek ceny do jakości i komfortu,jeśli chodzi o awaryjność to opinie o fiatach można wsadzić między bajki[przynajmniej w moim przzypadku].jedyna wada to [normalne wg serwisu ]zjadanie oleju,ok.1lna 10tys km i troche twarde zawieszenie[zjawisko dobijania]
silnik to dzieło geniusza biorąc pod uwagę pojemność,do 2500 obrotów pozwala na spokojną jazdę jak każdym innym samochodem bez obawy o koszty spalania.ale przy 3500/4000 to dosłownie bestia ,przyspieszenie przy wyprzedzaniu jest fenomenalne.na marginesie mogę dodać że po autostradzie w ...
jazda powyżej 4500 obrotów na dłóższą metę może męczyć[trochę chałasuje],ale generalnie to jest cicho,jeśli chodzi o fotele z tyłu to są dobre na średnie dystanse tj 300km,przy większych konieczny postój
pierwsze ogniska rdzy to łączenie nadkoli po stronie kierowcy[dziwne?]z plastikami zderzaków przód i tył wielkości paznokcia,wnętrze usiane mnóstwem schowków,dotego schowek klimatyzowany na napoje ok. 1l.jeśli chodzi o ergonomię to jest ok.poprostu intuicyjna
jedyny mankament to wybieranie przez zawieszenie nierówności[wrażenie dobijania]

2011-07-18

Samochód ładny wizualnie, duża przestrzeń w środki, nawet dynamiczny jednak awaryjny. W swojej karierze mialem 2 samochody, oba fiaty. Teraz tylko japoniec albo niemiec, przesiadam się na audi. Aha, przy kupnie bierzcie pod uwagę za ile go sprzedacie, traci gwałtownie na wartości i ciężko...
Niestety ja musiałem wymieniać skrzynie biegów, samochód lubił robić psikusy. Przyspieszenie przy 103 KM od 0 do 100 bardzo przyzwoite, ale żeby zebrać samochód do wyprzedzania przy 100 to już problem
Zawieszenie jak wyżej kiepskie, samochód bardzo ale to bardzo czuły na wszelkie dziury i nierówności, więc w Polsce jest z tym problem. Wyciszenie także wedlug mnie mierne, fotele wygodne.
Bardzo dużo miejsca, z przodu można się wyginać do woli, bagażnik pojemny. Ja miałem akurat problemy z karoserią ale JEST OK
Cieżko trzyma się nawierzchni, zawieszenie zdecydowanie zbyt miękkie, samochód przychyla się także na zakrętach oraz mam wielkie problemy z zawieszeniem, mimo dużych inwestycji ciągle są z nim problemy

Średnie oceny FIAT STILO

Osoby zainteresowane autem Fiat Stilo brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Peugeot 5008.

Fiat Stilo

Fiat Stilo

Peugeot 5008

Fiat Stilo: coupe, hatchback, kombi, liftback, van

Fiat Stilo: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Fiat Stilo: 1.2, 1.4, 1.6, 1.8, 1.9, 2.0, 2.5

Fiat Stilo: 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 1999