Fiat Ulysse opinie, oceny użytkowników, Fiat Ulysse spalanie 2001r. (strona 1)

Opinie o samochodach Fiat Ulysse

2001r.

Åšrednia ocena: 9.00/10

Fiat Ulysse spalanie (l/100km)

Oceny FIATA ULYSSE

2011-02-12

Przejechałem nim ponad 20 tys. km,w sumie ma już blisko 180 tys.km i w sumie spisuje się dzielnie nawet przy pełnym obciążeniu tj. 8 osobach i ponad 100 kg bagażu.Co prawda nie jeżdzę wtedy 150 km/godz.,ale 130 wyciskam bez problemu
W trzecim rzędzie siedzeń jako pasażer nigdy nie jechałem, ale nawet dorosłe osoby po przejechaniu jednego dnia blisko 1300 km czuły się o key
Karoseria mimo 10 lat można powiedzieć bez skazy, mimo klepania i lakierowania prawych przesuwanych drzwi w które mi wjechaÅ‚a urocza krakowianka. Duży komfort dla pasażerów 2 i 3 rzÄ™du siedzeÅ„ powodujÄ… przesuwane drzwi prawe i lewe, choć z lewych ograniczam jak mogÄ™ korzystanie ze wzglÄ...
Trzeba się przyzwyczaić do gabarytów auta

Åšrednie oceny FIAT ULYSSE

0.0/10

Osoby zainteresowane autem Fiat Ulysse braÅ‚y także pod uwagÄ™ zakup innego samochodu. Najczęściej byÅ‚ to samochód: Jaguar S-Type.

Fiat Ulysse

Fiat Ulysse

Jaguar S-Type

Jaguar S-Type

Najciekawsza opinia użytkownika o Fiacie Ulysse

Fiat Ulysse 1900 0KM 2001r. van

To jest mój drugi FIAT Ulysse; pierwszy rozbiłem w rosyjskiej tundrze (przy jakiejś awarii w przednim zawieszeniu, zniosło mnie na przydrożne skały, gdzie rozwaliłem silnik i cały przód, spadając i dachując ucierpiąła skorupa samochodu, a ja z drobnymiobrażeniami i 5 znajomych pociągiem wróciłem do kraju)

Widoczność do tyłu nieco ograniczona m.innymi wysokością podgłówków i w ogóle, ze względu na wysokość auta. Bardzo przydatnym jest wtedy czujnik wstęczny, którego w starszych modelach niestety nie ma.

Karoseria mimo 10 lat można powiedzieć bez skazy, mimo klepania i lakierowania prawych przesuwanych drzwi w które mi wjechała urocza krakowianka. Duży komfort dla pasażerów 2 i 3 rzędu siedzeń powodują przesuwane drzwi prawe i lewe, choć z lewych ograniczam jak mogę korzystanie ze względu na bezpieczeństwo.

Trzeba się przyzwyczaić do gabarytów auta

Przy tego typu usterkach (odpukać w ...)całkiem nieźle. Chyba pierwszy właściciel dbał o wóz, a z historii napraw z grubszych rzeczy zmieniał przednie zawieszenie, hamulce i pasek rozrządu.

Bez zarzutu, trzeba jednak pilnować czystości filtrów, szczególnie przy korzystaniu latem z dróg polnych, a i z tumanów kurzów wielkomiejskich.

Układ elektryczny w zasadzie bezproblemowy, gorzej z tzw. elektroniką, która czasami wariuje i nawet wizyty serwisowe czasami niewiele pomagają. Często pomocną jest zwykla cierpliwość lub krótki postój sprowadzają układ elektroniczny do porządku.

Fiat Ulysse: hatchback, mini-van, van

Fiat Ulysse: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Fiat Ulysse: 1.0, 1.6, 1.9, 2.0, 2.1

Fiat Ulysse: 2002, 2001, 2000, 1999, 1997, 1995, 1993