Ford Cougar opinie, oceny użytkowników, Ford Cougar spalanie 1998r. (strona 1)

Opinie o samochodach Ford Cougar

1998r.

Średnia ocena: 9.00/10

Ford Cougar spalanie (l/100km)

Oceny FORDA COUGAR

Raffał2008-09-26

bryła z roku 99' nadal jest niemal awangardowa i przykuwa spojrzenia (a mi rosną morale) zwłaszcza na światłach czy przejsciach. Auto dla indywidualisty który lubi się wyrózniać - w przypadq tego forda niskim kosztem. jak juz ktos napisał -ferrari dla ubogich ! ! ! zgadzam sie w 100%
przyspieszanie płynne i dynamiczne na kazdym biegu. V6 pracuje tak cicho ze po zamknięciu drzwi odnosi się wrażenie że zgasł. Najlepszy motor z jakim miałem do czynienia

Średnie oceny FORD COUGAR

4.0/10
3.0/10

Osoby zainteresowane autem Ford Cougar brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Renault Kadjar.

Ford Cougar

Ford Cougar

Renault Kadjar

Najciekawsza opinia użytkownika o Fordzie Cougar

użytkownik: Raffał

Ford Cougar 2500 V6 170KM 1998r. coupe

w lusterkach nie widać tyłu samochodu a jedynie bok (ponieważ auto miejscu tuż za drzwiami jest najszersze). trzeba cofac na wyczucie.

Czuć każdą dziurę ! ! ! trzeba uważać - również dlatego że ceny elementów zawiszenia są niebotyczne wręcz. w serwisie forda kompletne zaweszenie to koszt 6 tys. Fotele przednie wygodne - na skórze się slizgasz ale trzymanie boczne dość silne. Wyciszony naprawdę dobrze. silnika prawie nie słychać. Szum z zewnątrz przedostaje sie tylko wtedy kiedy któraś uszczelka sie dolega prawidłowo.

z przodu miejsca jest mnóstwo. Schowek przed pasażerem z przodu od razu skojarzył mi się z suzuki maruti :-)Z tyłu niższe osoby mają naprawdę wygodnie. Te śmieszne kubełki są wbrew pozorom wygodne. Brakuje kieszeni nad lub pod radiem na drobiazgi typu drobne, telefon czy dokumenty. Skóra po niemal 100 tys. km wygląda ładnie-zero pęknieć czy przetrać. Rdza wkrada się w progi. W moim widać zabiegi konseracyjne poprzedniego właściciela (stąd wniosek) Przełączniki i zegary skomponowane poprawnie ale bez fajerwerków. Wnętrze jest dośc toporne - własnie tu odbija się najbardziej wiek samochodu.

auto prowadzi sie dobrze. wspomaganie dosc oporne co jest tutaj akurat plusem. Zbyt czułe wspomaganko powoduje pływanie samochodu podczas minimalnego ruchu kierownicą. Parkowaniew tyłem było dla mnie wielkim problemem tylko podczas pierwszych dni. teraz parkuje niemal na centymetry. Jesli wyczujesz auto gabarytowo to problem znika. 6* za widoczność.

mam go krótko więc jeszcze nie miał czasu sie zapsuć - i oby tak dalej :) ale wiem ze serwisowanie jest kosztowniejsze niż matiza :)

grzenie i chłodzenie świetne działa. Irytuje jedynie brak możliwości deaktywacji klimatyzacji podczas uruchomionego nawiewu na przednią szybę.

czesto padają żarówki - lapmka otwartych drzwi, postojówki, lapmka rejestracji, podświetlanie wyświetlacza komputera pokładowego

Ford Cougar: coupe

Ford Cougar: benzyna, benzyna+gaz