Ford Escape opinie, oceny użytkowników, Ford Escape spalanie (strona 1)

Opinie o samochodach Ford Escape

Średnia ocena: 8.00/10

Ford Escape spalanie (l/100km)

12.71/18.00
10.30/15.00
11.56/17.00

Oceny FORDA ESCAPE

2008-02-12

Póki co niczego poza instalacją lpg za 3100zł - nie dołożyłem. Samochód ma przejechane w tej chwili około 12ooo mil.Szkoda, że Ford Polska serwisuje takie samochody jedynie gdy je sprowadzi dealer.

2008-07-09

Mam ten samochod juz rok..silnik bardzo ladnie pracuje .auto ma zrobione prawie 30 tys.km ma silnik o poj.2300 i 166km. jest bardzo zrywne
W tym samochodze poprostu sie plynie, siedzi sie wysoko tak ze inne auta nie oslepiaja..

Grzegorz2010-02-18

Bylem z niego bardzo zadowolony
Bardzo elstyczny, pomimo automatu, przyspieszal naprawde super.
Jezdzilem nim 2,5 roku. Skrzynia i silnik jest od mazdy w tym modelu, nic sie nie dzialo, po prostu jezdzil. Zdobilem nim 45 tys. wymienilem tylko wachacze, gdzie w kazdym samochodzie trzeba to zrobic.

PIOTR2008-07-26

spoko autko
swietnie zgrany
cicho i przyjemnie
schludnie i czysto
autko chodzi swietnie silnik bez zarzutów pracuje bardzo cicho i ekonomicznie skrzynia biegów super napedy dołanczaja sie wtedy gdy sa potrzebne

Bartek2009-01-18

przy oponach zimowych słychać szum. komfort jazdy przy komplecie pasażerów jest pozytywny, ponieważ z tyłu jest dosyc dużo miejsca.
bardzo duży bagażnik, a po złożeniu tylnuch siedzeń jest mega wielki, łożko do spania .

Średnie oceny FORD ESCAPE

4.9/10

Osoby zainteresowane autem Ford Escape brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Ford Kuga.

Ford Escape

Ford Escape

Ford Kuga

Ford Kuga

Najciekawsza opinia użytkownika o Fordzie Escape

Ford Escape Escape 2300 zetec 16V 155KM 2006r. terenowy

Jest to mój pierwszy SUV.Jest wręcz komfortowo zawieszony. Dziury i nierówności naszych dróg nie robią na tym zawieszeniu żadnego wrażenia. Komfort podrużowania znakomity. Jestem po operacji kręgosłupa lędźwiowego, po razierwszy a jeździłem Focusem, po przjechaniu kilkuset km. nie odczuwam żadnych dolegliwości bólowych. Siedzenia znakomicie wyprofilowane, dobrze trzymają na boki.

Przy cofaniu jest troche trudności. Jestem doświadczonym kierowcą, to mój juz 9-ty samochód. Jednak w tym zamontuję sobie elektroniczny system parkowania.

Samochód ten jest znakomicie wyciszony. W focusie słyszałem silnik cały czas a przy przyspieszaniu wręcz wył.W Escapioe jest cichutko a na wolnych obrotach nie trzuje sie pracy ani nie słychać silnika. Z zewnątrz dochodzi jedynie \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"szurgot\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" opon. Mam całoroczne oryginalne.

Przestrzeni z przodu wręcz ponad miarę. Nie jestem skromnej postury. Liczę sobie ponad 180cm i ważę nieco ponad 90kg. Moja \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"połowa\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" też nie jest całkiem skromna. Z tyły szczuplejsze trzy osoby siedzą b. wygodnie. Miejsca na kolana b. dużo Od kolan jeszcze luż około 15cm.Przestrzeń bagażowa jak na potrzeby pięcioosobowej rodziny znakomicie wystarczająca z luzem.

samochód przez osobe godna zaufania sprowadziłem z USA w absolutnie znakomitym stanie. Zafundowałem sobie instal.lpg BRC seqent 24, spisuje się znakomicie. Średnie spalanie na poziomie około 13l. W mieście około 15l natomiast na trasie \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"z lekka nogą\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" przy predkości około 100km/godz. spalanie nie przekracza 11-litrów. Jest to mój piąty samochód na lpg ale instalacja BRC nic dodac nic ująć jest absolutnie rewelacyjna. Przyspieszenm\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ia nie różnbiące się przy zasilaniu benzyną. Firma Energy Gaz Polska - gorąco polecam, Oni ją instalowali.

Przy temperaturach zewnętrznych poniżej \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"0\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" samochód nagrzewa sie bardzo szybko nie wystarcza czasu na wypalenie przysłowiowego papierosa.Ogrzewanie bardzo wydajne i ciekawostka przy ustawieniu nawiewu wyłącznie na przednią szybę włącza się również klima co znakomicie przyspiesza odparowywanie szyb zwłaszcva przedniej., To mi bardzo wydajnie rekompensuje brak ogrzewania przedniej szyby jakie miałem w Focusie.

Ford Escape: terenowy

Ford Escape: benzyna, benzyna+gaz