Ford Escape opinie, oceny użytkowników, Ford Escape spalanie (strona 1)

Opinie o samochodach Ford Escape

8.00/10

Ford Escape spalanie (l/100km)

miasto 12.71/18.00 -.--
trasa 10.30/15.00 -.--
cykl mieszany 11.56/17.00 -.--

Escape

OCENY FORDA ESCAPE

Póki co niczego poza instalacją lpg za 3100zł - nie dołożyłem. Samochód ma przejechane w tej chwili około 12ooo mil.Szkoda, że Ford Polska serwisuje takie samochody jedynie gdy je sprowadzi dealer.

Mam ten samochod juz rok..silnik bardzo ladnie pracuje .auto ma zrobione prawie 30 tys.km ma silnik o poj.2300 i 166km. jest bardzo zrywne
W tym samochodze poprostu sie plynie, siedzi sie wysoko tak ze inne auta nie oslepiaja..

Bylem z niego bardzo zadowolony
Bardzo elstyczny, pomimo automatu, przyspieszal naprawde super.
Jezdzilem nim 2,5 roku. Skrzynia i silnik jest od mazdy w tym modelu, nic sie nie dzialo, po prostu jezdzil. Zdobilem nim 45 tys. wymienilem tylko wachacze, gdzie w kazdym samochodzie trzeba to zrobic.

spoko autko
swietnie zgrany
cicho i przyjemnie
schludnie i czysto
autko chodzi swietnie silnik bez zarzutów pracuje bardzo cicho i ekonomicznie skrzynia biegów super napedy dołanczaja sie wtedy gdy sa potrzebne

przy oponach zimowych słychać szum. komfort jazdy przy komplecie pasażerów jest pozytywny, ponieważ z tyłu jest dosyc dużo miejsca.
bardzo duży bagażnik, a po złożeniu tylnuch siedzeń jest mega wielki, łożko do spania .

1 2 z 2

5.0/10
4.9/10
5.0/10
5.4/10

Osoby zainteresowane autem Ford Escape brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Mazda Tribute.

Ford

Escape

Mazda

Tribute

Najciekawsza opinia użytkownika o Fordzie Escape

Ford Escape Escape 2300 zetec 16V 155KM 2006r. terenowy

Jest to mój pierwszy SUV.Jest wręcz komfortowo zawieszony. Dziury i nierówności naszych dróg nie robią na tym zawieszeniu żadnego wrażenia. Komfort podrużowania znakomity. Jestem po operacji kręgosłupa lędźwiowego, po razierwszy a jeździłem Focusem, po przjechaniu kilkuset km. nie odczuwam żadnych dolegliwości bólowych. Siedzenia znakomicie wyprofilowane, dobrze trzymają na boki.

Przy cofaniu jest troche trudności. Jestem doświadczonym kierowcą, to mój juz 9-ty samochód. Jednak w tym zamontuję sobie elektroniczny system parkowania.

Samochód ten jest znakomicie wyciszony. W focusie słyszałem silnik cały czas a przy przyspieszaniu wręcz wył.W Escapioe jest cichutko a na wolnych obrotach nie trzuje sie pracy ani nie słychać silnika. Z zewnątrz dochodzi jedynie \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"szurgot\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" opon. Mam całoroczne oryginalne.

Przestrzeni z przodu wręcz ponad miarę. Nie jestem skromnej postury. Liczę sobie ponad 180cm i ważę nieco ponad 90kg. Moja \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"połowa\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" też nie jest całkiem skromna. Z tyły szczuplejsze trzy osoby siedzą b. wygodnie. Miejsca na kolana b. dużo Od kolan jeszcze luż około 15cm.Przestrzeń bagażowa jak na potrzeby pięcioosobowej rodziny znakomicie wystarczająca z luzem.

samochód przez osobe godna zaufania sprowadziłem z USA w absolutnie znakomitym stanie. Zafundowałem sobie instal.lpg BRC seqent 24, spisuje się znakomicie. Średnie spalanie na poziomie około 13l. W mieście około 15l natomiast na trasie \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"z lekka nogą\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" przy predkości około 100km/godz. spalanie nie przekracza 11-litrów. Jest to mój piąty samochód na lpg ale instalacja BRC nic dodac nic ująć jest absolutnie rewelacyjna. Przyspieszenm\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ia nie różnbiące się przy zasilaniu benzyną. Firma Energy Gaz Polska - gorąco polecam, Oni ją instalowali.

Przy temperaturach zewnętrznych poniżej \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"0\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" samochód nagrzewa sie bardzo szybko nie wystarcza czasu na wypalenie przysłowiowego papierosa.Ogrzewanie bardzo wydajne i ciekawostka przy ustawieniu nawiewu wyłącznie na przednią szybę włącza się również klima co znakomicie przyspiesza odparowywanie szyb zwłaszcva przedniej., To mi bardzo wydajnie rekompensuje brak ogrzewania przedniej szyby jakie miałem w Focusie.

Pełna opinia o Ford Escape Escape 2300 zetec 16V 155KM 2006r. terenowy »

Ford Escape: terenowy

Ford Escape: benzyna, benzyna+gaz