Ford Fiesta opinie, oceny użytkowników, Ford Fiesta spalanie 1994r. (strona 1)

Opinie o samochodach Ford Fiesta

1994r.

Średnia ocena: 6.44/10

Ford Fiesta spalanie (l/100km)

7.70/10.00
6.09/5.00
6.94/7.00

Oceny FORDA FIESTA

2010-02-20

jak na mój pierwszy samochodzik to piękne wspomnienie. Nie nawalał, wszędzie dowiózł, ale te niedogodności związane z małym luksusem to drobiazg, fiesta 17 latka to juz przyjaciel a nie auto.
Biegi wchodziły ogólnie poprawnie, czasami jedynka sie zacinała i ruszłam z dłójki, silnik klekocze, ale co wymagac od 17 latka, a przyspieszenie, jak się chciało to i BMW dała rade, zipiąc i z małą zapaścia :)
gadała głośno, bo lubiła:)z pełnym obciążeniem dawała rade, trzeba ja było tylko rozruszać.
dla mnie byla jak limuzyna ;) wystarczało, gorzej z 3 osobami, ale nikt nie narzekał.

2010-05-01

trudni oceniac wady na tle konkuretów opla corsy czy vw polo, auto ma tendencje do korodowanie ( konkurecja tez) szybko traci na wartosci, do zalet tanie w zakupie i utrzymaniu , jakosciowo nie obbiega niczym od konkurencji,
silnik rewelacja wysoka kultura pracy swietne przyspiesza jak na autko w tej klasie polecam xr2i
wersja xr2i perzdnie fotele kubełkowe dobrze trzymaja - dobre wyciszenie, lepsze niz w oplu corsie B gsi, czy vw polo gt
xr2i wnetrze przytulne gruby welur miły w dotyku i ciekawy wzór tapicerki welurowej szczególnie w wersjach po modernizacji po 1994r. jakosc materiałów dobra, z przodu duzo miejsca wygodna pozycja kierowcy, nawet dla wysokich kierowców, ja mam 1.92 cm wzrostu i nie chaczę głowa o podsufitke, ...
w wersji xr2i dobrze sie trzyma nawierzchni zawieszenie dorze zgrane wspomaganie bez zarzutu

2009-05-23

auto mnie nie zawiodlo!! po naszej zimie od soli w oczach gnije
Co do silnika to co za inteligent wymyslil termostat przykrecony do bloku silnika a w nim czujnik do zegara i wentylatora!! chlodnica zimna, termostat sie przycial a wentylator chodzi!!!!
niespotykana awaria w ukladzie kierowniczym: poszedl przegub /krzyzak/ przy 150000km -szok 100PLN bez uslugi

2011-02-16

Silnik mimo tzw. "małego remontu" nie daje rady. DRAMAT. Dużo pali mało jedzie!
Zgnilizna karoserii, brak ergonomii. Tylko bagażnik w miarę duży jak na takie małe autko!
Koszmar przy bocznym wietrze.Brak wspomagania dobija przy parkowaniu.

2009-08-03

Model MK3 daje dużo możliwości liftingu i przeróbek wnętrza. Wersja XR2i, a dokładniej RS1800 daje ogromny fun z jazdy, zwłaszcza z możliwości irytowania właścicieli słabszych i cięższych BMW na światłach. Niemniej jednak MK3 umiera i nie ma sensu się w niego pakować.

Średnie oceny FORD FIESTA

4.1/10
4.6/10
4.9/10

Osoby zainteresowane autem Ford Fiesta brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Opel Corsa.

Ford Fiesta

Ford Fiesta

Opel Corsa

Opel Corsa

Najciekawsza opinia użytkownika o Fordzie Fiesta

Ford Fiesta 1300 0KM 1994r. hatchback

małe autko to i widoczność dobra

Moja fiestka była nie do zdarcia, raz latem nie chciała odpalić, za 15 razem odpalila i juz jeździła dobrze. Proste auto samemu można reperowac drobiazgi. Nie miala ABSów, klimy, i wielu innych luksusów ale wspominam ja z sentymentem. Mały bolidek, wszędzie sie zmieścila i jak chciala to śmigala 120/h, co prawda trzęsła sie wtedy i szalała, ale nie zawiodła nigdy. a i 5 osób wygodnie sie w nim rozsiadało :)

wymieniałam tylko hamulce, amorki, drążek kierowniczy. Ponoć układ kierowniczy byl do wymiany cały, ale drążek wystarczył i jeździła bez stuków. Oczywiście w zawieszeniu półosie tez był do wymiany.

Szybko ogrzewała w mrozy i chłodziła latem, nie było awarii z wentylacją

jaka elektronika w fieście, światła działały to wszystko grało :)

Ford Fiesta: coupe, hatchback, kombi, mini-van, pick-up, sedan (limuzyna), van

Ford Fiesta: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Ford Fiesta: 1.1, 1.2, 1.3, 1.4, 1.6, 1.8, 2.0

Ford Fiesta: 2012, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1989, 1988, 1987