Ford Galaxy opinie, oceny użytkowników, Ford Galaxy spalanie kombi (strona 1)

Opinie o samochodach Ford Galaxy

kombi

Åšrednia ocena: 8.50/10

Ford Galaxy spalanie (l/100km)

Oceny FORDA GALAXY

Resorowanie - OK. Fotele tylnie - pasażerów trochÄ™ zbyt maÅ‚o komfortowe ale za to stoliczki w przednich fotelach to maÅ‚y, ważny, cieszÄ…cy dodatek :). Wyciszenie - o wiele (!!!) lepsze niż w JapoÅ„czykach czy KoreaÅ„cach. Muzyki poważnej (RMF-Clasic) jest miÅ‚o posÅ‚uchać, wszystko sÅ‚ychaÄ...
Tak jak pisałem wcześniej. Plastiki (Europa) także nic szczególnego. Za to mocno nadrabia auto komfortem jazdy. Kręcone fotele , uchylane stoliczki w oparciach, podświetlanie szczegółowych elementów to kolejne kamyczki które bardzo cieszą.

2011-03-07

Silnik i skrzynia biegów rewelacja!!!! 115km idealny na miasto i trasę.
Zaladowany na maxa na trasie 6-7 litrów na sto km!!! W mieście obciążony ma mniejsza zbiórkę.
Zbyt ciężkie fotele, ale da sie przeżyć. 10pkt!
Dosyć słabe hamulce, ale to raczej moja wina bo kupiłem tanie zamienniki, wymienilem poduszkę na amortyzatorze i gumy, przez 3 lata. :)

Åšrednie oceny FORD GALAXY

3.5/10
4.0/10

Osoby zainteresowane autem Ford Galaxy braÅ‚y także pod uwagÄ™ zakup innego samochodu. Najczęściej byÅ‚ to samochód: Fiat Freemont.

Ford Galaxy

Ford Galaxy

Fiat Freemont

Najciekawsza opinia użytkownika o Fordzie Galaxy

Ford Galaxy Standard 2300 benzyna 0KM 2001r. kombi

Dał bym 10-kę ale ponieważ ma drobne niedoróbki stylistyczne plastików w środku to też wystawiam ocenę "9". Za jego niesamowitą wytrzymałość daję całe "10" !!!. Przejechałem już niespełna 4000 tys.km i nic się nie zepsuło. Oleje i klocki wymieniam wcale nie w autoryzowanym serwisie. Wszystkie wym. materiałów ekspl. robię u lokalnego spec, w małym serwisie/ garażu, u Pana Jacka. Może dlatego że unikałem od początku tzw. ASO (pół żartem.... i bez urazy) brak niespodzianek. Nie miałem jeszcze tak trwałego i wytrzymałego auta w życiu. Pozdrawiam

Silnik choć Forda to zachowuje się jak VW. Jedyna przypadłość to świszczący czasami pasek - tylko zimą. Podobno to standard w tych modelach. Nie ma się co przejmować. Na 5 biegu jeszcze idzie jak ogień. Skrzynia super choć jedynka słabo zestopniowana/ przełożenie (dlatego dałem ocenę "8"). Pozdrawiam

Jest po prostu OK. Lusterka zewnętrzne mogły by być troszkę większe.

Resorowanie - OK. Fotele tylnie - pasażerów trochę zbyt mało komfortowe ale za to stoliczki w przednich fotelach to mały, ważny, cieszący dodatek :). Wyciszenie - o wiele (!!!) lepsze niż w Japończykach czy Koreańcach. Muzyki poważnej (RMF-Clasic) jest miło posłuchać, wszystko słychać. Niestety, jak zwykle w Europejkiej (na Polskę) wersji plastiki są tandetne, no cóż... da się przeżyć, wszystko teraz w Europie tak robią.

Witam. Powiedział bym że to taki Europejski Chrysler. Nie tak wielki ale komfortowy i miły w podróży jak Amerykanin. Świetny silnik i mechanika. Zrobiłem nim prawie 400tysięcy km i nic się niespodziewanie nie zepsuło. W zasadzie to żadnej awarii przez 7 bitych lat. Jestem pod wrażeniem tych aut. Kiedyś miałem VW i tez mi świetnie służył. Mocny i niesamowicie wytrzymały. To nie to co inne osobowe Fordy. Nie umywa się. To podobno VW z nazwą marketingową Ford. I tak faktycznie sie sprawuje. Jak VW !. Jestem bardzo z niego zadowolony choć paru bajerów (jak w Chryslerze) mu brakuje. Ale to wersja standard - baz bajerów. Może to i lepiej, nie ma się co psuć. Polecam gorąco. Jak to mówi moja dziewczyna :"Luksusowy czołg" ;)). Pozdrawiam

Wentylacja nie używając Klimy nawet w zimie to niedoróbka. Jeżeli chcesz mieć odparowane szyby to Klima musi chodzić, odciągając wilgoć. Ogrzewane siedzenia - to cieszy tyłek i plecy. Dobrze się rozgrzewa i trzyma ciepło. Możliwość regulacji nawiewu przez pasażerów to kolejna wygoda. Latem natomiast bez problemów.

Ford Galaxy: hatchback, inne, kombi, mini-van, van

Ford Galaxy: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Ford Galaxy: 1.8, 1.9, 2.0, 2.3, 2.8

Ford Galaxy: 2010, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995