Ford Ranger opinie, oceny użytkowników, Ford Ranger spalanie (strona 1)

Opinie o samochodach Ford Ranger

Średnia ocena: 9.00/10

Ford Ranger spalanie (l/100km)

Oceny FORDA RANGER

Silnik głosny, ale w tego typu pojeźdxie to normalne w każdej marce. Poza tym bez zastrzeżeń. Uwaga - przy temperaturze - 17 st. C nie ma szans na odpalenie jesli silnik stał długo (noc) bez rozruchu. Marznie paliwo mimo wymiany filtra w serwisie na specjalny - zimowy.
Samochód z napędem na tył. Przy pustej pace lata jak zyd po pustym sklepie :) Bardzo mały skręt - trudności z parkowaniem, ale miałem tego świadomość kupując go. Nadmieniam, iż mimo tych wad jestem zadowolony, ale obiektywny :)

Ireneusz2009-03-03

W końcu to nie limuzyna tylko samochód do pracy na co dzień a jak trzeba to się ładnie prezentuje mnie zadowala w 100% i nie zamienię na naware ani na L200
Pierwszy bieg troszkę za krotki ale taki ma byc bo auto jest stworzone do przewożenia ładunków i ciągania dużej przyczepki
Mógłby byc troszkę bardziej wyciszony ale to wkońcu pick up i nie ma co porównywac do osobówek.
Z tyłu troszkę mało miejsca.
Autko ma za lekki tył jak jest puste i podskakuje na progach ale małe obciążenie i jest ok, na śliskiej nawierzchni polecam 4x4. Co do parkowania to jest to duże auto ale lusterka jak łopaty i jest super:)

Arek2008-08-31

z powodu duzej ładowności na pusto skacze jak pinpong po dziurach(trzeba go czyms obciązyc np: 4 worki z piaskiem) wtedy jest dobrze
troszke krótki 1 bieg reszta oki,predkosc maksymalna 156km/h , jedzie 180km/h(zamyka licznik) i chce wiecej:)
jak pusty strasznie skacze jest za lekki tył
troszke za duzo plastików ale mozna wybaczyc - on jest przystosowany do ciezkiej pracy:)
Kiepski skret ale chyba z powodu gabarytów auta:)

2011-06-07

to auto chciałem kupić do celów firmy, na nasze nieprzejezdne drogi (zima) i do przewożenia ciężaru (1 tona na pace to nie problem dla tego auta)
ruszając przy zmianie świateł większość aut zostaje w tyle
z tyłu pasażer skacze na najmniejszych nierównościach
z tyłu na zagięciach wnęki pod rejestrację pojawia się rdza
parkowanie bez czujników , szczególnie w mieście to kłopot

2012-02-05

autko do wszystkiego i koscioła i pracy
elastyczny, licznik zamyka
w przodzie nie jest źle ale w tyle przy wpadnieciu w dziure czuć aż w głowie ból :) wkładam palete 1100kg siada ale jedzie bez problemu
mogliby juz ten środek zmienic bo mysle o nowym rangerze ale znów taki podobny srodek nudny!
ciężko sie parkuje, ale idzie sie przyzwyczaić

Średnie oceny FORD RANGER

9.8/10
9.9/10
9.9/10

Osoby zainteresowane autem Ford Ranger brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Toyota Hilux.

Ford Ranger

Ford Ranger

Toyota Hilux

Toyota Hilux

Najciekawsza opinia użytkownika o Fordzie Ranger

Ford Ranger limited 2500 147KM 2009r. pick-up

Wszystkie wady tego pojazdu są do zaakceptowania, dlatego śmiało ocena najwyższa. Kupując go liczyłem się, że nie będzie to limuzyna. Sprawdzałem go we wszsytkich warunkach. Jest znakomity w śniegu, niezły w błocie, lesie i terenie, a i po mieście nie ma co narzekać. Ma tylko jednego konkurenta - Hilux - bo ładnie wygląda, jest bardziej komfortowy przy zachowaniu własności terenowych. Mitsubishi czy Navara nie mają szans w terenie - tylko "lans". Uważam, że za cenę ok 90000 brutto bo tyle kosztowała wersja limited, warto go mieć. Polecam oryginalnego hard topa. Kupiłem zastępnik tańszy od fordowskiego i daleko mu z jakością montażu, wyglądu i komfortu eksploatacji.

Widoczność dobra. Z tyłu w tego typu pojeźdźie normą jest słabsza

Samochód jest sztywny i twardy, ale musi taki być by dawać sobie radę w trudnych warunkach. Jeździłem nim po Skandynawi, robiąc "na raz" 1200km. Męczarnia dla kierowcy i pasażera z przodu, a dla pasażera z tyłu... nie do zniesienia. Trasa w minimalnym konforcie dla wszystkich nie powinna przekraczać 300 km z przerwami co 1 godz na 10 min :)

Mimo wielkich gabarytów, mało miejsca z przodu, a z tyłu niemal wogóle. Brak mozliwości dowyposażenia - sterowanie radiem w kierownicy itd... Materiały w środku średniej jakości. Trzaski kanałów wentylacyjnych spod poduszki pasażera muszą zostać "patentowo" zlikwidowane przez serwis. Są nie do zniesienia, ale po 3 reklamacji już jest ok :)

małe koszty naprawy bo na gwarancji :) Gdybym jednak chciał zapłacić to dla przykładu rozbita lampa tylnia z AC kosztowała 1500 !!! Części drogie bo nietypowy wózek...

Samochód bardzo szybko się nagrzewa (dodatkowa funkcja podgrzewania płynu w silniku)

Narazie bez problemowo

Ford Ranger: pick-up, terenowy

Ford Ranger: olej napędowy, turbo diesel

Ford Ranger: 2.5

Ford Ranger: 2009, 2008, 2007