Ford Scorpio opinie, oceny użytkowników, Ford Scorpio spalanie 1996r. (strona 1)

Opinie o samochodach Ford Scorpio

1996r.

Średnia ocena: 8.67/10

Ford Scorpio spalanie (l/100km)

12.18/14.30
8.46/10.50
10.38/12.10

Oceny FORDA SCORPIO

KrzysieKKan2009-09-27

moje zdanie jest jedno jeszcze sie kiedys dorobie tego autka poniewaz musialem je sprzedac
super mega totalnie extra zajefajnie tylko takie autka powinny byc
do tej pory ludzie sie za nim ogladaja ma w sobie to cos i wiele osob mowi ze jest brzydki ale moim zdanie jest tak brzydki ze az piekny!!!
prowadzenie autka bomba no problemo po prostu git kierownica im szybciej jedziesz tym bardziej staje sie twardsza hamulce stajesz kiedy chcesz bez problemu

TADEUSZ2008-02-23

bardzo wypasiona limuzyna. tania w eksploatacji. polecam
silnik wkręca się powyżej 4000 obrotów.
auto poprostu płynie.słychać tylko lekki szum opon i wiatru.podgrzewane fotele,szczególnie w moim przypadku,przydały się po zjazdach na nartach.
wielka limuzyna.z tyłu może spokojnie wygodnie podróżować 4 pasażerów.
Po miesiącu od sprowadzenia do kraju musiałem wymienić pionowe łączniki stabilizatora .Wymieniłem na podróbki i przejechałem ok. 1000 km.Następnie wymieniłem na orginalne.Jeżdżę do tej pory.

2010-02-19

Bardzo wygodna limuzyna. Wymarzone auto na trasy i długą jazdę. Kilkanaście godzin za kółkiem bez przerwy nie jest problemem. Słaba strona to parciejące kable i na polskie drogi średnio trwałe zawieszenie
Zjedzone rdzą nadkola to standard
Napęd na tył więc szczególnie zimą wymagający. Przy parkowaniu tyłem trzeba się przyzwyczaić do dosyć wysokiego i "wypiętego" kupra. Dosyć częste awarie pompy ABS

2008-02-10

Bardzo wygodne ,bezpieczne i dobrze wyposarzone auto
bardzo dobry silnik - elastyczny
fajnie słychać silnik V6
Bardzo durzo miejsca wszędzie trochę mało schowków
Wygodnie,dokładnie,komfortowo jak kanapa

Krzysztof2009-07-13

Fatalnie źle rozmieszczone pedały ( ale za to ładnie ) w jednej linii. Jeśli noga do sprzęgła jest OK to gaz za blizko i odwrotnie.

Średnie oceny FORD SCORPIO

4.5/10
4.7/10

Osoby zainteresowane autem Ford Scorpio brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Opel Omega.

Ford Scorpio

Ford Scorpio

Opel Omega

Opel Omega

Najciekawsza opinia użytkownika o Fordzie Scorpio

użytkownik: KrzysieKKan

Ford Scorpio cosworth 2900 2,9 v6 24v 207KM 1996r. sedan (limuzyna)

wyobraz sobie ze jedziesz spokojnie autkiem (90km/h) nagle musisz rozpoczac wyprzedzanie wciskasz gaz do dechy i zanim sie zorientujesz pojazd ktory chciales wyprzedzic jes juz za toba. Moim zdaniem osiagi rewelacja (245km/h) i mialem dosc przyspieszenie co tu pisac zbiera sie z kazdego biegu tak jakby dopiero startowal z jedynki

widocznosc do przodu rewelka widocznosc w lusterkach piekna widocznosc do tylu tu juz gorzej ale bez obaw pare cofniec i po problemie

super mega totalnie extra zajefajnie tylko takie autka powinny byc

jak kazdy samochod cos sie musi popsuc jednak mialem to szczecie ze tylko waz od plynu chlodzacego mi lekko przeciekal koszt naprawy 30zl. waz = 30 robocizna (w jakiems prywatnym warsztacie)

klima dziala jak tylko ja sie wlacza ogrzewanie tez jednak z malutkim chwilowym opóznieniem

czesto kruszejace przewody

Ford Scorpio: hatchback, kombi, liftback, sedan (limuzyna)

Ford Scorpio: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz, technologia hybrydowa

Ford Scorpio: 2.0, 2.3, 2.4, 2.5, 2.9

Ford Scorpio: 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1989, 1987, 1986