Ford Scorpio opinie, oceny użytkowników, Ford Scorpio spalanie 1997r. (strona 1)

Opinie o samochodach Ford Scorpio

1997r.

Średnia ocena: 8.85/10

Ford Scorpio spalanie (l/100km)

12.08/14.50
8.77/10.47
10.50/12.33

Oceny FORDA SCORPIO

2008-02-10

NIE MAM W NAJBLIŻSZYCH PLANACH ZMIANY AUTA. TO JEST AUTO NIE DO ZDARCIA.
PRZYSPIESZENIE 8,5 SEKUNDU DO SETKI PRZY PRAWIE 1600KG MÓWI SAMO ZA SIEBIE. PRZY TYM SILNIKU DOSTEPNA BYŁA TYLKO AUTOMATYCZNA SKRZYNIA BIEGÓW KTORA POTRZEBUJE CHWILKE NA REAKCJE PRZYSPIESZENIA.
PRZY TYM PROFILU OPON JAZDA PO NASZYCH DROGACH TO NIESTETY PORAŻKA. JEŻDZĘ PO NIEMIECKICH AUTOSTRADACH W 95% GDZIE AUTO SPRAWUJE SIE JAK RASOWA LIMUZYNA BO NIĄ JEST.
W ŚRODKU SIĘ MOŻNA GANIAĆ :)
PRZY ZAŁOŻONYCH 17" FELGACH I ROZMIARZE OPON 245\'40\'17 NIC NIE JEST W STANIE WYTRĄCIĆ GO Z TORU JAZDY. PROWADZENIE WSPANIAŁE. WSPOMAGANIE PRACUJE EXTRA. JEDNAK TRZEBA ZWROCIĆ UWAGĘ NA WYCIEKI Z LISTWY WSPOMAGANIA CO CZASAMI W NIEKTORYCH ROCZNIKACH MA MIEJSCE.

Sławek2008-09-03

Samochód posiadam rok czasu i już zrobiłem ponad 30tyś.km . Jak na razie nie mam z nim żadnych większych kłopotów oprócz klimatyzacji.Naprawdę polecam ten samochód jako sam.rodzinny.
Wady skrzyni automatycznej zaczynają się dopiero po wymianie oleju,zalecam naprawdę u koto wie jak to robić!Ogólnie nie jest to samochód sportowy-lecz potrafi zadziwić.
Ogólnie jest dobrze.
Mało schowków jak na taki samochód.Karoseria bez zastrzeżeń oczywiście jak nie była naprawiana.
Auto dobrze trzyma się nawierzchni,bardzo dobre na długie trasy.Wymieniając tarcze hamulcowe proponował bym dobrej firmy.

robert2010-02-20

tył ale przaewidywalny spore rezerwy
taki jak klasa E mercedes cicho i spokojnie nawet przy170km\gh
tak dużo miejsca ma tylko klasa E volvo S80 skoda superb fotele pełna elektryka kierownica regulowana w 2płaszczyznach
napęd tył uwaga dla niewprawnych kierowców zwłaszcza zimą -NAWET NAJNOWSZE SYSTEMY W NOWYCH AUTACH NIE SĄ KIEROWCĄ-TO TY NIM JESTEŚ !

2010-08-17

gdyby nie konieczność używania na co dzień samochodu 4x4 na pewno nie rozstałbym się ze scorpio (to było moje szóste z kolei....).
znakomity motor - trzeba go dość wysoko kręcić jak kazdego wielozaworowca ale jak już załapie to jeeeeedzie :)
co tu dużo gadać - ostatnia prawdziwa limuzyna europejskiego Forda
trzeba samemu spróbować przejechać się Scorpio bo żaden opis tak nie zadziała ;D
rewelacyjne zawieszenie, nawet na polskich drogach sprawuje się znakomicie, tyle że nasze kretowiska generują częstszą potrzebę wymiany części

2008-02-17

SKRZYNIA AUTOMAT JEST SUPER A O PRZYSPIESZANIU I ELASTYCZNOŚCI SILNKA 2.3 NIE MA CO GADAĆ - BAJKA!
MOGLO BYĆ JESZCZE CISZEJ ALE NIE JEST ŻLE
KAZDEMU PODOBA SIE COŚ INNEGO JESTESMY W EUROPIE WIDZIMY INNE TRĘDY ALE FORD TO AMERYKA GDZIE JEST WSZYSTKO DUŻE I PIĘKNE NA ICH STYL MNIE SIĘ PODOBA ŻE JEWST INNY NISZ WSZYSTKIE AUTA
NIE MA CO TU SZUKAĆ JEST OK

Średnie oceny FORD SCORPIO

4.4/10
4.4/10
3.1/10

Osoby zainteresowane autem Ford Scorpio brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Subaru Leone.

Ford Scorpio

Ford Scorpio

Subaru Leone

Subaru Leone

Najciekawsza opinia użytkownika o Fordzie Scorpio

Ford Scorpio 2900 v6, 24v COSWORTH 207KM 1997r. sedan (limuzyna)

NIE MAM W NAJBLIŻSZYCH PLANACH ZMIANY AUTA. TO JEST AUTO NIE DO ZDARCIA.

PRZY TYCH GABARYTACH SĄ PROBLEMY Z PARKOWANIEM. JEDNAK MOJA WERSJA JEST WYPOSAŻONA FABRYCZNIE W CZUJNIK COFANIA CO ULATWIA MANEWROWANIE. MOŻNA SIĘ DO TEGO PRZYZWYCZAIĆ.

W ŚRODKU SIĘ MOŻNA GANIAĆ :)

OGRZEWANIE ZIMĄ REAGUJE PO CHWILI. KLMA LATEM OD RAZU. 11 LETNIE AUTO A LUDZIE WCIĄZ SIĘ ZA NIM OGLĄDAJĄ:)

Ford Scorpio: hatchback, kombi, liftback, sedan (limuzyna)

Ford Scorpio: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz, technologia hybrydowa

Ford Scorpio: 2.0, 2.3, 2.4, 2.5, 2.9

Ford Scorpio: 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1989, 1987, 1986