Ford Tempo opinie, oceny użytkowników, Ford Tempo spalanie (strona 1)

Opinie o samochodach Ford Tempo

10.00/10

Ford Tempo spalanie (l/100km)

miasto 12.70/-.-- -.--
trasa 8.00/-.-- -.--
cykl mieszany 11.10/-.-- -.--

Tempo

OCENY FORDA TEMPO

Teraz to już nawet ciężko było by go kupić. Ja mam piękne wspomnienia z tym samochodem. Gdyby był te 10-15 lat młodszy...
Bardzo duże i ciężkie auto ale płynnie się rozpędzało, automat spisywał się świetnie
Jestem pewna, że nigdy już nie będę jeździć tak komfortowym autem, żadne nowe Europejskie auto nie może się równać
Przykuwał wzrok przechodniów i nadal by przykuwał gdyby był:) Przepiękny samochód pomimo kanciastej sylwetki- szczególnie w wersji z chromem, z tyłu miejsca jak w domowej kanapie, już nie mówiąc o przednich fotelach, bagażnik zabierał pół domu

1 z 1

ŚREDNIE OCENY FORD TEMPO

4.0/10

Najciekawsza opinia użytkownika o Fordzie Tempo

Ford Tempo 2000 0KM 1989r. sedan (limuzyna)

Duże przeszklenia

Długo już nie mamy tego autka ale łezka się w oku kręciła jak go sprzedawaliśmy, to była wersja lux, cały w chromie, drewnie i najwyższej jakości welurze, nie pamiętam dokładnych danych technicznych, wiem, że zjeździliśmy nim pół Europy i nigdy nie zawiódł, nie pamiętam tylko jakie miał bajery (typu ABS itp, wtedy to był bajer:) )

trudno powiedzieć, w ogóle się nie psuł. Tylko trochę pod koniec naszego użytkowania ale to z naszej winy wynikało. 10 lat temu nie było takiej dostępności części, przede wszystkim brak internetu utrudniał porównywanie cen i zamawianie. Dość długo się czekało- oryginały musiały być sprowadzane z USA

Nie pamiętam, żeby kiedykolwiek np. zaparowywały szyby, klima super ale wymaga troski

Pełna opinia o Ford Tempo 2000 0KM 1989r. sedan (limuzyna) »

Ford Tempo: sedan (limuzyna)

Ford Tempo: benzyna

Ford Tempo: 2.0