Honda Accord opinie, oceny użytkowników, Honda Accord spalanie 1999r. (strona 1)

Opinie o samochodach Honda Accord

1999r.

Średnia ocena: 8.92/10

Honda Accord spalanie (l/100km)

10.47/11.85
7.80/9.48
9.20/10.56

Oceny HONDY ACCORD

2010-07-18

Drogi w utrzymaniu (części, spalanie) Samochód rzeczywiście daje sławną już przyjemność z jazdy(VTEC), ale jazda na gazie skutecznie ją zabiera. Używanie gazu wiąże się z częstszymi wymianami oleju(co 10tys zamiast 15tys km), pobieranie oleju co oznacza dolewki, mniejsza dynamika-rac...

2010-02-27

Moje spełnione marzenie.
Jest twardy, ale kulturalnie. Dzięki temu bardzo pewny w prowadzeniu. Zawsze czujesz co się dzieje z samochodem. Dość głośny, no ale ten typ tak ma. Powyżej 4000 zaczyna mruczeć, a od 6000 ryczy, a raczej śpiewa ;) Ten dźwięk podoba się wszystkim.
Type-R ale w nadwoziu Accorda więc wygodnie i przestronnie. U mnie świetnie się spisuje jako auto rodzinne. Przestrzeń i bagażnik dla rodziny, a silnik mój ;)
Mimo całej jego sportowości bardzo przyjemny w prowadzeniu. Zawsze pewny, przewidywalny i kulturalnie twardy. Uwielbia zakręty.

2008-02-23

Świetny samochód dla kogoś, kto lubi sportowe zacięcie Hondy. Silnik V-TEC jest ekonomiczny, długowieczny i świetnie wkręca się w obroty. Design VI generacji Accorda nawet teraz robi świetne wrażenie, jeśli do tego dodamy bezawaryjność i mały spadek wartości samochodu, mamy niezłą l...
Częsta zmiana biegów daje sportową frajdę.
Sportowe zawieszenie nie jest komfortowe, ale za to samochód jest przyklejony do drogi.
świetne zabezpieczenie przed korozją, perfekcyjnie miękki kokpit, ale dość mały bagażnik.

Jarek2010-02-17

Auto dla wszystkich którzy oczekują od auta nie tylko przemieszczania się.Daje frajdę z jazdy i jeśli ma dobrą instalację gazową to dodatkowo ekonomiczne.
Silnik, skrzynia czy przyspieszenie naprawdę wystarczające. Wartości przyspieszeń nieodczuwalne okiem, jedynie wskaznik prędkościomierza mówi jak dobrze to auto się "zbiera".Sama przyjemność przy wyprzedzaniu.
Wygodnie i komfortowo ale bez przesady, są auta z lepszym wyciszeniem. Właściciel takiego auta chyba jednak musi chcieć pogodzić spory komfort limusine i sportowej jazdy.
Bardzo widać wszelkie ryski na plastikach. Choć spasowanie i materiał wykończeń wydaje się dość dobry to właśnie te zarysowania plastików są brzydkie. Nazwę to tak: brzydko wnętrze tego auta się starzeje".
świetnie się prowadzi. Przy dużej prędkości sprawiał wrażenie dodatkowego przysysania auta do asfaltu.

2011-02-13

Samochód godny polecenia. Za nieduże pieniące można jeździć naprawdę wygodnym i bezawaryjnym autem. A jeśli trzeba potrafi pokazać pazur.
Silnik wręcz rewelacyjny ale dopiero powyżej 4tys. obrotów.
Pod tym względem auto super. Po 600 km z krótką przerwą na kawę i tankowanie nawet po naszych drogach wysiadłem niemal bez zmęczenia.
Jak na 12 lat materiały niemal nie zużyte. Skóra bez przetarć czy pęknięć. Jestem mile zaskoczony.
Auto prowadzi się bez zarzutu. Jest całkowicie przewidywalne. Nawet przy bardzo agresywnej jeździe nie udało mi się wyprowadzić jej z równowagi. Układ kierownicy całkiem niezły, jednak pojawiły się wycieki z maglownicy.

Średnie oceny HONDA ACCORD

4.6/10

Osoby zainteresowane autem Honda Accord brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Mazda 6.

Honda Accord

Honda Accord

Mazda 6

Mazda 6

Najciekawsza opinia użytkownika o Hondzie Accord

Honda Accord 2200 H22A7 212KM 1999r. sedan (limuzyna)

Moje spełnione marzenie.

Rewelacyjny samochód. Żeby to zrozumieć trzeba się przejechać za kierownicą, poczuć i usłyszeć 8000 obrotów, piękna muzyka. Gdy inne silniki przy 5800 obrotach już kończą karierę on dopiero przełącza się na sport. A w mieście 50 km/h na 5 biegu to normalka, a i za 40 sie nie gniewa, rewelacja.

Wszystko super. Na początku trochę denerwował mnie spojler widoczny w lusterku, ale przywykłem.

To się nie psuje. Zrobiłem 30 000 km i wymieniłem klocki z tyłu i to trochę na wyrost. Zawieszenie jeszcze oryginalne i w świetnym stanie, mimo 17" kół. Silnik i napęd jak to w hondzie, jak dbasz to wieczny.

Wszystko w normie. Nagrzewa się szybko, chłodzi skutecznie. No może brakuje automatycznej klimatyzacji, ale podobno była za ciężka i dlatego jest ręczna.

Żadnych kłopotów, wszystko ok.

Honda Accord: coupe, hatchback, kombi, liftback, sedan (limuzyna)

Honda Accord: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Honda Accord: 1.6, 1.8, 1.9, 2.0, 2.2, 2.4, 2.5, 3.0

Honda Accord: 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1989, 1988, 1985