Honda Accord opinie, oceny użytkowników, Honda Accord spalanie 2006r. (strona 1)

Opinie o samochodach Honda Accord

2006r.

Średnia ocena: 9.18/10

Honda Accord spalanie (l/100km)

9.93/15.50
7.71/10.00
8.87/12.50

Oceny HONDY ACCORD

Radosław (powołać si2011-05-20

mam porównanie tylko do gorszych aut (mniejszych). Z mondeo ST200 wypada porównywalnie, z Focusem I i II lepiej. Nie daje 10tki bo są jeszcze limuzyny o których mażę i ta ocena czeka na te właśnie.
Wydaje mi się że auto jest słabo wyciszone. Jazda w piątkę mimo gabarytów nie jest zbyt komfortowa na długi dystans. 5 osób jest kłopot z zapakowaniem się bo LPG i koło w bagażniku.
Nie wiem jak w EU ale w US jest bardzo słaba jakość lakieru. Bardzo dużo odprysków. W środku jest bajeczka, jak w pokojowym fotelu. Bagażnik jak w sedanie. Zmieści tonę ziemniaków ale luzem. Niestety liftback z podnoszona szybą byłby wiele lepszym rozwiązaniem.

2010-07-15

Silnik moim zdaniem ma dwa oblicza w zakresie 2-3,5 tys obr. jeździmy oszczędnie i spokojnie a po przekroczeniu 4tys. auto pokazuje pazur ale nie spodziewajmy się że to auto sportowe bo to rodzinny samochód z charakterem a mały moment obrotowy sprawia że chcąc jeździć dynamicznie musimy cz...
zawieszenie twarde i na naszych drogach daje się odczuć poza tym myślę że konstruktorzy samochodów nie biorą pod uwagę stan polskich dróg :)
Auto prowadzi się jak po sznurku, bardzo dobrze działający układ kierowniczy sprawia że mamy pełną kontrolę przyczepności auta do nawierzchni. Przy parkowaniu samochód składa się jak strzelba :) tylko przy cofaniu tyłem trzeba się przyzwyczaić bo widoczność trochę ograniczona ma s...

2008-08-16

140 km spala przy 140 km/h okolo 5,5 litra oleju dobre przyspieszenie dla mnie swietny samochod.
rodzina zadowolona z komfortu jazy i ja bardzo tez jestem zadowolony
bagaznik otwiera sie i zamyka na pilota, wszyko pod reką, wskazniki dobrze widoczne, ksenony oswietlenie swietne.
Jak do tej pory najlepszy samochód jakim jezdzilem,a probowalem juz kilka niezłych aut, prowadzi sie komfortowo wszystko jest zrobione pod kierowce.

2010-02-17

Agresywnie wyglądający, nie zawodny i bardzo sprawny samochód dający przyjemność z jazdy.
Wysokoobrotowy silnik który bardzo lubi być powyżej 3000 tyś obr.
Ząbkowanie asymetrycznych opon. Zmiana na opony kierunkowe rozwiązało problem.
Samochód dla czterech osób z tyłu konkurencja ma więcej miejsca natomiast fotele w wersji Sport rewelacja.
Trudno parkować ale czujniki rozwiązały problem

2008-08-17

Zalety : silnik, nie zawodność, image Hondy Wady : ????
Lubi wysokie obroty i wcale się przed nimi nie wzbrania Silnik cudo
Raczej sportowa charakterystyka zawieszenia
Z tyłu miejsce tylko dla dwojga
Z czujnikami parkowanie dziecinnie proste ale bez nich bardzo trudne

Średnie oceny HONDA ACCORD

Osoby zainteresowane autem Honda Accord brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Mazda 6.

Honda Accord

Honda Accord

Mazda 6

Mazda 6

Najciekawsza opinia użytkownika o Hondzie Accord

użytkownik: Radosław (powołać si

Honda Accord 2400 166KM 2006r. sedan (limuzyna)

Jak na AUTOMAT 2.4 166KM 220Nm, który waży ze mną na pokładzie i pełnymi zbiornikami 1640kg (czyli 10kg na 1KM) auto radzi sobie całkiem nieźle. 5 biegów robi swoje. 2-ka jest fatalna do naszych warunków w korkach czasem jak chce się wbić w luke na pasie obok to nie redukuje. Powinna byc dłuższa jednynka... ale wiadomo 2-ka w automacie to bieg "wół roboczy" Przyspieszenie nieco ponad 9.1sek mierzone z użyciem gps-a, fabryka podaje mniej.

Z tyłu kicha... daleko, wysoko i mały prześwit.

Witam Oceny może nieco niskie ale jak najbardziej obiektywne gdyż mam wersję USA. Niestety HAMULCE w USA mają inne normy rygorystyczne i w tym modelu są do bani. Klocki schodzą w oczach a ich efektywność przy 3-cim hamowaniu jest zerowa (teraz sprawdzam na hi-endowych klockach to zobaczymy). Niskie oceny jeżeli chodzi o parkowanie bo auto ma prawie 5m więc łatwo nie jest zwłaszcza że do dyspozycji sa tylko lusterka gdyż użyteczność tylnej szyby jest w zasadzie żadna. Nie mam jeszcze czujników parkowanie... z tym będzie na pewno lepiej. Prowadzenie takiej landary w porównaniu np z Fordem Focusem czy mondeo ST200 na hamerykańskim zawiasie jest, umówmy się, mało sportowe, ale z tym liczyłem się kupując auto.

Zależy skąd części Mechaniczne nie ma problemów bo motor ten sam co w CRV. Karoseria i szyby to inna historia, albo serwis albo trzeba ściągać (na szczęście to nie problem)

Nie 10 bo wsadzili tam chyba kompresor od czołgu. Jego załączenie odczuwalne jest jakby podłączył przyczepkę z tyłu. To powszechna opinia na forach US.

Na razie nic

Honda Accord: coupe, hatchback, kombi, liftback, sedan (limuzyna)

Honda Accord: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Honda Accord: 1.6, 1.8, 1.9, 2.0, 2.2, 2.4, 2.5, 3.0

Honda Accord: 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1989, 1988, 1985