Honda Accord opinie, oceny użytkowników, Honda Accord spalanie 2010r. (strona 1)

Opinie o samochodach Honda Accord

2010r.

Åšrednia ocena: 9.33/10

Honda Accord spalanie (l/100km)

9.50/12.00
7.50/9.80
8.80/10.50

Oceny HONDY ACCORD

kris2010-07-22

powiem tak - idzie caÅ‚kiem dobrze i nie trzeba siÄ™ martwić , że musimy wyprzedzić np. 2 tiry no ale wiadomo , że zawsze chce siÄ™ trochÄ™ wiÄ™cej. przy przyspieszani sÅ‚ychać trochÄ™ jakiegoÅ› klekotania.nie jest to uciążliwe ale jest. skrzynia- biegi wchodzÄ… pewnie ale z lekkim oporem ogÃ...
raczej twardo ale komfortowo, mnie bardzo odpowiada.fotele przód rewelacja tył trochę mało miejsca w porównaniu z passatem ,ale tragedii nie ma.wyciszenie dobre.silnik słychać tylko przy wciśnięciu gazu, myślę że nie ma się czego czepiać.

Witold2014-02-16

1- "lubią" go złodzieje, oczywiście wada 2- świadome braki producenta w zabezp. antykorozyjnym.
Lewarek biegów bardzo ładnie pracuje.Czasami minimalnie kleszczy.Krótki precyzyjny skok, prawie jak joystick.
Mimo "sportowych" nastaw zawieszenie miło komfortowe, potrafi jednak w ostrym łuku usztywnić się - to ogromna zaleta.Ogólnie ciche auto, silnik przyjemnie mruczy, a kiedy muszę ostro wyprzedzić to wiem,że mam silnik.
Karoseria piękna ( moja subiektywna ocena),ale zbyt delikatny lakier podatny na zarysowania i fabryczne braki w zabezpieczeniu tylnych nadkoli.
Problemem zawieszenia są drobne nierówności, poprostu słychać.Autostrada do super jazda.

Mirek2016-09-02

nie mam uwag

Åšrednie oceny HONDA ACCORD

Osoby zainteresowane autem Honda Accord braÅ‚y także pod uwagÄ™ zakup innego samochodu. Najczęściej byÅ‚ to samochód: Mazda 6.

Najciekawsza opinia użytkownika o Hondzie Accord

użytkownik: kris

Honda Accord 2200 150KM 2010r. sedan (limuzyna)

myślę , że jeżeli prawidłowo ocenisz samochód w salonie(ilość miejsca z tyłu, bagażnik, schowki) i uznasz ,że ci to odpowiada , że nie potrzebujesz dostawczaka a samochód , który daje radość z prowadzenia , przyjemność z jazdy, którą uprzyjemnia super sprzęt grający i dobre parametry silnika to możesz brać i będziesz z pewnością zadowolony. ja puki co jestem .

powiem tak - idzie całkiem dobrze i nie trzeba się martwić , że musimy wyprzedzić np. 2 tiry no ale wiadomo , że zawsze chce się trochę więcej. przy przyspieszani słychać trochę jakiegoś klekotania.nie jest to uciążliwe ale jest. skrzynia- biegi wchodzą pewnie ale z lekkim oporem ogólnie przyjemnie.

do przodu bardzo dobrze, do tylu przez szybę wystarczająco ale bez rewelacji ,za to sytuację poprawiają duże lusterka wsteczne-za te lusterka zdecydowany plus.

przestrzeń z przodu rewelacja z tyłu trochę gorzej,bagażnik też zbyt wielki nie jest-myślę że to super samochód dla dwojga ludzi ewentualnie z dzieckiem ale nie dla rodziny , która jedzie na wczasy z wieloma walizkami , rowerami,namiotami i koszami z jedzeniem.jednak to można ocenić już w salonie przed decyzją zakupu, więc tu też nie można mieć pretensji.jakość materiałów bardzo dobra za wyjątkiem kilku plastików. sporo schowków ale niewielkich rozmiarów. w zasadzie tylko w podłokietniku większy.rewelacyjny sprzęt grający.

prowadzenie rewelacyjne,trzymanie nawierzchni super-az przyjemnie jechać krętą drogą ,komfortowo z nastawieniem na radość z prowadzenia.przechyłów czy nurkowania przy hamowaniu w zasadzie brak.z parkowaniem nie ma problemu(czujniki przód i tył w standardzie).wspomaganie jak dla mnie akurat.wcześniej miałem passata b6-tutaj jest lepiej.

na razie bez awarii , no ale to dopiero 1000km.

jak grzeje tego nie wiem bo jeszcze zimą nie jezdziłem. klima działa super i szybko w samochodzie robi się przyjemnie. nawiewy ok ,automat też temperaturę utrzymuje skutecznie.ogólnie jest dobrze.

na razie bez zarzutu , no ale to początek chociaż w pasacie w tym momencie to już był początek udręki.

Honda Accord: coupe, hatchback, kombi, liftback, sedan (limuzyna)

Honda Accord: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Honda Accord: 1.6, 1.8, 1.9, 2.0, 2.2, 2.4, 2.5, 3.0

Honda Accord: 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003, 2002, 2001, 2000, 1999, 1998, 1997, 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1989, 1988, 1985